Forum Dragon Ball Nao

» Crows Zero

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.887
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Jest to trylogia opowiadająca o losach uczniów szkoły Suzuran, którzy wszelkie problemy rozwiązują siła. Bohaterem dwóch pierwszych filmów jest Genji Takiya, syn szefa Yakuzy a trzeciego bohaterem jest Kazeo Kaburagi. Reżyserem dwóch pierwszych filmów był Takashi Miike.

Rok temu obejrzałem dwa pierwsze filmy, które uważam za dobre, klasyczne japońskie mordobicie z ciekawymi postaciami i ciekawymi historiami.

Wczoraj obejrzałem część trzecią, mimo, że z innymi bohaterami to też da się obejrzeć choć fabuła wydaje się jakaś taka zagmatwana i bohater nie jest taki wyrazisty jak w poprzednich.

Co ciekawe filmy są adaptacją mangi Crows, której autorem jest Hiroshi Takahashi, ale z mangą mają wspólną tylko szkołę Suzuran i postać Rindamana. Całą reszta jest wymyślona przez scenarzystów i reżysera, więc trochę mnie to dziwi, żem mimo wysokich ocen na róznorakich portalach nikt nie zieje jadem, że sprofanowali mangę, a przecież ma mniej wspólnego z nią niż film Shingeki no Kyojin. Ogólnie to chyba film przyjął się lepiej, bo autor mangi narysował Crows Zero w wersji mangi.


Każdy film po kilku minutach zaczyna się tym, zacnym utworem:
https://www.youtube.com/watch?v=vwtj4xzZeJU

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Crows Zero
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook