Forum Dragon Ball Nao

» Ulubione postacie ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Vegeta - za jego charakter, za to, że tak do końca nie wiadomo po jakiej stronie stanie oraz za to, że mimo że jest taki... niedostępny i szorstki to jednak potrafi naprawić swój błąd i oddać życie za tych, których tak naprawdę kocha (a okazać im tego nie potrafi). No i Trunks - po prostu go lubię ^^

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
supersajan4 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 26
Dni na forum: 5.397
Posty: 30
Skąd: Lubenia
Future Trunks-Fajny wygląd,siła bystrość.Uratował życie samemu Goku

Dragon Ball to tylko bajka...a szkoda...
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.397
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Uwielbiam Vegetę i Piccolo. Oni jak już coś powiedzą to po prostu masakra

Anime na zawsze !!!
Vego1920 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vego1920
Wiek: 33
Dni na forum: 5.392
Ostrzeżenia: 1
Posty: 43
ja najbardziej w calym DB lubie Vego jest przeje.... silny i gdy by nie humory Vegety napisalem tak bo w tym scaleniu mózgiem [ ort! ] jest Vegeta
to Vego by !?... by Buu po wchlonieciu Songohana a sami wiem jak wtedy dysponowal moc radzil sobie bez problemu z Songiem i Vegeta naraz
a druga postaCia jaka lubie jest
Songo poniewaz jest najsilnieszy w DB i ogolnie kazdego wymiata a walka Songo - Cell po prostu [ ort! ] klasyk a juz nie mowie o walce Songo-Buu na planecie Bogów zajebis....
Fiołek
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.385
Posty: 35
moją ulubioną postacią jest vegeta , po prostu podoba mi się , może dlatego że jest nieśmiały , wierny silny i jest dobrze zbudowany , a także że jest po prostu interesujący .
może potem byłby to mały son gohan bardzo milutki Son goku mały jest the best , dorosły czasami jest super a czasami mało ciekawy ,,,ale na pewno rozsądny i podoba mi się to że nie odrzuca pomysłów innych np vegety w buu saga , i że traktuję wszystkich jak przyjaciół i że jest taki wyluzowany oraz że słucha i uczy się od innych co dla vegety jest trudne bo on uczył się wszystkiego sam ,,, i to że zawsze bronił kogoś kto był w niebezpieczeństwie i że łatwo się nie podawał np jak miał zdobyć koronę z góry błyskawic , i że potrafi szybko kojarzyć np te okulary i ten ptaszek dziewczynka wyczuła jego obecność tak samo onwyczuwał potem błyskawicę .
Te cechy jak pokora i wiara w innych wierzył że kryminator i radin wykazali skruchę i się poprawią , a nawet oddał trochę mocy frezerowi i to że imponowali mu inni np buu doceniał przeciwników oraz to że potrafił rozpoznać dobro w innych np piccolo , buu vegeta szkoda że nie mógł mięć spokojnego życia zawsze gdy się pojawiał ziemię atakowały jakieś potwory miał pecha
Piccolo jest mądry i rozumuję najlepiej ze wszystkich wojowników i fajnie tupał nózką na disco u bulmy
no i Ten schien krilan c 1 8 te postacie także mi się podobały , były takie ludzkie krilan ja k son goku powracał tak bardzo się wzruszał i był bardzo odważny na namek pomimo że widział że ma do czynienia z o wiele silniejszymi przeciwnikami i był odpowiedzialny za rodzinę nie chciał się narażać i zawsze słuchał żony.
Bulma i chi chi także dobre żony i matki i bulma była dobrę przyjaciółką ,po walce z vegetą rzuciła się z troską do rannego son goku w najgorszych opałach wierzyła że son goku jej pomoże i dawała go za wzór małemu trunksowi że kiedyś i on będzie bohaterem ja k son goku także dumna ze swojego męża i uważającą że trunks skoro jest jego synem dlatego jest silniejszy od son go tena .
chi chi bardzo kochała son goku i cieszyła się na jego powrót chciała sobie kupić nową sukienkę a jej troskę o syna rozumiem małe 4 letnie dziecko zamiast się bawić i uczyć musiało już walczyć i szybko dojrzeć .
yankes750
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.351
Posty: 19
FungaFuFu napisał(a):
Uwielbiam Vegetę i Piccolo. Oni jak już coś powiedzą to po prostu masakra
heh ja tak samo uważam

1. Piccolo (fajne techniki walki, cos ma takiego ze go najbardziej lubie, i niby bez poczucia humoru ale jak cos palnie to mozna sie smiac i smiac )
2. Songo (najwieksza sila, najlepsze poczucie humoru )
3. Vegeta (za to ze sie nie poddawal, fajne poczucie humoru, za to ze sie nawrocil;P)
4. Tenshin (fajne techniki walki, silny jak na ziemianina )
5. Genialny Żółw (ale tylko ten ze zwyklego DB, za poczucie humoru bo potem to juz tylko zboczony staruch
6. Gohan (fajny gosciu ale popsul sie nauka, nie lubie kujonow ;D)
Molo Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Molo
Dni na forum: 5.376
Posty: 8
Skąd: Zawiercie
ja tam najbardziej lubie

Songo Gohana-silny,zabawny

Buu-ZABAWNY


GOKU-to samo co Gohan
Tarblesuper Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 28
Dni na forum: 5.319
Posty: 5
Skąd: twoja stara
Vegeta Według mnie najlepszy... Był silniejszy niż goku ssj4
A gohana też by skopał na poziomie ssj4 jeednakże Brolly hmm
Brolly lssj ma nieograniczoną moc wiec by go nie pokonał nawet z ssj5
chyba że by zdążył go zabić przed uzbieraniem energii
Cal Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Cal
Wiek: 26
Dni na forum: 5.321
Posty: 31
Skąd: Kraków
Ja opiszę bardziej moich ulubieńców:

Son Gohan/Trunks - Silni, zabawni, super charakter
Son Goten/Gotenks - Za siłę i charakter
Son Goku/Buu - Za siłę śmieszne postacie
Kuririn - Towarzysz Goku od 1-szych odcinków
Piccolo - Tajemnicza postać
Amora Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Amora
Wiek: 30
Dni na forum: 5.213
Posty: 86
Skąd: Planeta czwartej gwiazdy
Goku ssj4 za całokształt
Dende w DBZ - słodki wtedy był
Videl - bo ogólnie miała fajny charakter, ładna była tylko w Z bo w GT to już trochę gorsza ...
Trunks - calokształt
Gogeta - bo był najpotężniejszy z całego DB i fajnie wyglądał
Bulma - bo nie była jędza jak chi-chi
Piccolo - bo był waleczny i oddany swoim przyjaciołom
Suu-Shen-Ron - bo mimo, że był złym smokiem walczył fair...no i bo ma związek z moim opowiadaniem
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Present Goten i Trunks, Goku, Chichi, Gohan, Vegeta, Piccolo, właściwie to nie ma nielubianej postaci
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6

Forum DB Nao » » » Ulubione postacie
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook