Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Długość życia cyborgów

Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.588
Posty: 677
Jak myślicie czy jest jakaś szansa że sztuczni ludzie (C17 i C18) stworzoni przez Gero mają wydłużoną linię życia na skutek cyborgizacji?
Skoro Gero był wstanie ulepszyć przeciętnych nastolatków do poziomu większego od Super Saiyanina, to nie wykluczone jest to że same modyfikacje zwiększyły siły witalne sztucznych ludzi.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.752
Plusy: 6
Posty: 2.026
Myślę, że zdecydowanie starzeją się wolniej, o ile w ogóle. W GT Siedemnsastka i Osiemnastka praktycznie się nie zmienili, a jednak Toei Animation postarzyło Bulmę, Chichi, Kurilína czy Videl.

Trochę offtop, ale jednak trochę temacie, ciekawy filmik:

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
lukoffic Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 414
Plusy: 1
Posty: 48
Wydłużoną do ilu? Sprzęt elektroniczny najlepszych marek po jakimś czasie się psuje. Ludzie żyją dłużej niż jakikolwiek sprzęt elektroniczny. Zawsze coś się spali, i trzeba wymienić na nowe. Chyba chodziło Ci o skrócenie czasu życia. Inaczej dyskusja jest bez sensu, można powiedzieć, że to przecież bajka, no okej, to w bajce równie dobrze ludzie mogą żyć milion lat, jeżeli mamy iść tym tokiem myślenia. Jeżeli jednak powołujemy się na realizm, to elektronika < ciało biologiczne. Elektronika jest w tyle i to daleko i nie wiem, czy jest w stanie dogonić czas życia ludzkiego. Pokażcie mi żarówkę świecącą 120 lat pełną mocą (oczywiście wiadomo, że nikt takiej żarówki nie pokaże, to był tylko taki przykład, aby przybliżyć istotę rzeczy).
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.588
Posty: 677
To są zmodyfikowani ludzie ,,sztuczni ludzie" według Toriyamy, to nie są roboty jak Android 16, przypominam że 17 i 18 początkowo byli ludźmi więc po ich modyfikacji ich wiek mógłby się przez to przedłużyć. Porównanie ich do elektroniki nie ma sensu ponieważ nadal są organicznie.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Postać] Długość życia cyborgów
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook