Forum Dragon Ball Nao

» [Pytanie] Kinówki i specjale po francusku

lukoffic Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 404
Plusy: 1
Posty: 40
Witam, posiadam wszystkie kinówki i specjale Dragon Ball z francuskim dubbingiem.
Czy zechciałby ktoś stworzyć do nich lektora? Byłoby fajnie.
Najlepiej tego samego co był w odcinkach. Napisy też można.
Mi się za bardzo nie chce z tym bawić, ale może ktoś akurat miałby czas i chęci?

Tutaj prezentuje kilka próbek:



Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.578
Posty: 667
Taki pół francusku bo krzyczą po japońsku
lukoffic Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 404
Plusy: 1
Posty: 40
Alkis napisał(a):
Taki pół francusku bo krzyczą po japońsku
No tak Francuzi robili dubbing, całe Dragon Ball jest tak zrobione.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.742
Plusy: 5
Posty: 2.022
Ty chcesz wygenerować głos Marka Robaczewskiego za pomocą AI, tak?

Poczytaj se np. o Eleven Labsie. Zdaje się, że głos Dudy stąd jest tym generowany.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.578
Posty: 667
lukoffic napisał(a):
Alkis napisał(a):
Taki pół francusku bo krzyczą po japońsku
No tak Francuzi robili dubbing, całe Dragon Ball jest tak zrobione.
Nah, w każdym innym dubbingu mówili i krzyczeli tym samym głosem a nie jakąś durną krzyżówkę robili
lukoffic Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 404
Plusy: 1
Posty: 40
vegeta391 napisał(a):
Ty chcesz wygenerować głos Marka Robaczewskiego za pomocą AI, tak?

Poczytaj se np. o Eleven Labsie. Zdaje się, że głos Dudy stąd jest tym generowany.
Coś w tym stylu, ale nie wiem czy można to zrobić. Nie w sensie czy wykonalne, tylko chodzi mi o prawa autorskie.
No bo jakby nie patrzeć, głos ma swojego właściciela, więc zapewne potrzebna jest zgoda do jego użycia?
Nie wiem jak to traktować, czy można coś takiego robić czy nie?
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.742
Plusy: 5
Posty: 2.022
lukoffic napisał(a):
Coś w tym stylu, ale nie wiem czy można to zrobić. Nie w sensie czy wykonalne, tylko chodzi mi o prawa autorskie.
No bo jakby nie patrzeć, głos ma swojego właściciela, więc zapewne potrzebna jest zgoda do jego użycia?
Nie wiem jak to traktować, czy można coś takiego robić czy nie?
A tachać animu z sieci nie płacąc można? A wrzucać własność intelektualną Toei na YT można? Sam sobie odpowiedz na te pytania.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
lukoffic Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 404
Plusy: 1
Posty: 40
vegeta391 napisał(a):
A tachać animu z sieci nie płacąc można? A wrzucać własność intelektualną Toei na YT można? Sam sobie odpowiedz na te pytania.
No ale o czym mówisz? O odcinkach DB w sieci? Przecież one zostały zgrane z TV, to chyba nie jest zabronione.
Zresztą nie ma w sklepach odcinków DB do kupienia to jak inaczej mamy je zdobyć jak nie z internetu?
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.742
Plusy: 5
Posty: 2.022
lukoffic napisał(a):
No ale o czym mówisz? O odcinkach DB w sieci? Przecież one zostały zgrane z TV, to chyba nie jest zabronione.
Zresztą nie ma w sklepach odcinków DB do kupienia to jak inaczej mamy je zdobyć jak nie z internetu?

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
pixi
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.518
Posty: 4
vegeta391
Cześć vegeta
Ogólnie na temat odc nie pisze za dużo ale tu się wypowiem.

1.Eleven Lab- można wygenerować głos AI każdego lecz trzeba wykupić konto + wgrać próbki około 3h czystego dźwięku bez szumów, dodatkowych odgłosów
czyli audiobook byłby idealny
2. Nie wykonasz kopi Marka Robaczewskiego dlatego ze przy tworzeniu głosu profesjonalnego który trwa nawet 6 tyg . Musisz przeczytać zdanie w czasie rzeczywistym z mikrofonu i nie masz prawa się pomylić i nastąpi weryfikacja głosu wgranego z próbki + głos nagrany z tego zdania. (i w tym jest problem)
3. Ja osobiście wykonałem całego db w 1080p z głosem z rtl7 (lub głosem dostępnym do filmów jaki był)
lukoffic Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 404
Plusy: 1
Posty: 40
pixi napisał(a):
vegeta391
Cześć vegeta
Ogólnie na temat odc nie pisze za dużo ale tu się wypowiem.

1.Eleven Lab- można wygenerować głos AI każdego lecz trzeba wykupić konto + wgrać próbki około 3h czystego dźwięku bez szumów, dodatkowych odgłosów
czyli audiobook byłby idealny
2. Nie wykonasz kopi Marka Robaczewskiego dlatego ze przy tworzeniu głosu profesjonalnego który trwa nawet 6 tyg . Musisz przeczytać zdanie w czasie rzeczywistym z mikrofonu i nie masz prawa się pomylić i nastąpi weryfikacja głosu wgranego z próbki + głos nagrany z tego zdania. (i w tym jest problem)
3. Ja osobiście wykonałem całego db w 1080p z głosem z rtl7 (lub głosem dostępnym do filmów jaki był)
Rzeczywistość pokazuje, że można wygenerować głos każdego, bez znaczenia kogo.
To tylko algorytm, on się nie pyta o imię, robi co ma robić i tyle.

A ciekawe co z tym twoim db w 1080p? W sensie, że zgrałeś wszystkie odcinki z rtl7, czy do oryginalnych odcinków stworzyłeś lektora?
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.742
Plusy: 5
Posty: 2.022
lukoffic napisał(a):
A ciekawe co z tym twoim db w 1080p?
A nie będzie to po prostu obraz z jakiegoś bdripa z synchronizowanym audio z vhsripów z RTL7/TVN7?

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Pytanie] Kinówki i specjale po francusku
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook