Forum Dragon Ball Nao

» Oceń osobę powyżej

Strony:   1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 45, 46, 47  
Gilgamesh Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gilgamesh
Wiek: 36
Dni na forum: 5.791
Posty: 77
Skąd: Z odchłani
franqey

Nick: Podoba mi się, przyjemny
Avatar: Hipnotyzujący, bardzo fajny.
Podpis: No coż tego nie czaję...
Osoba: Poczytałem twoje posty, są niezłe. Wydajesz się być inteligętnym człowiekiem, który nie off-top"uje.
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.771
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Tarczą dzisiaj jest: Gilgamesh
Nick: Trochę pokręcony. Kojarzy mi sie z GIGAntyczną siatką, a w domyśle przekręcając "mesh" na "mash" (...) Gigantyczna, rozgnieciona siatka. W każdym razie oryginalny, aczkolwiek lekko kopnięty w lewą stronę.
Avatar: W dechę. Jestem za.
Podpis: Też za, a jak. Coś nowego.
Sygna: Przeciw mocim panocku. Nie pasuje do reszty.
Osoba: Za mało kojarzę aby komentować. Jak na razie nie śmiałem się z ani jednego Jego posta, więc wydaje się w porządku. Poczytam więcej, wykształcę opinię.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.243
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Mistrzu

Avatar - U Ciebie avki z DB nabierają zupełnie innego znaczenia, u innych wyglądają trywialnie. Dobrze jest.
Sign i podpis - sign to cukierki, niemalże love & peace & peace & love. Ale niech będzie. A podpisy... biały oklepany, acz prawdziwy, drugi to już czarny humor. Ach i te barwy narodowe!
Nick - Git.
Osoba - myśli i ma dobre poczucie humoru. Wystarczy do (nie)szczęścia userów.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.155
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Drakan
Avatar: Od początku, gdy go zobaczyłem nie przypadł mi do gustu
Sygna i Podpis: Jak wyżej .
Nick: Nick jak nick, więc git:)
Osoba: Osoba z mojego klanu, z początku nie lubiłem go za teksty w temacie o trzepaniu dywanów . Z czasem zmieniłem o Tobie zdanie, teraz pozostaje neutralny, co do Twojej osoby.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.243
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Się obiecało to i ocenić trzeba.

Dark Sky
Avatar - zatrważających avatarów nigdy nie było, ten także nie jest specjalny, chociaż brzydkim nazwać go nie można.
Sign i podpis - No baaa, najwyższy znak jakości na forum.
Nick - ile tego nie było nie policzę. Ten niech będzie, ale jakiś taki... używany? Ładnie brzmi, ale nic poza tym.
Osoba - i tu się polka galopka zaczyna. Kiedyś uber wafel, obecnie mniej. Niby nóżką tupnie, ale jakoś tak bez życia czym daje idealny pretekst do dalszych podśmiechówek. Co jednak bezsprzecznie należy oddać znacznie poprawiła się ortografia, słownictwo jak i jakość postów (choć sama treść niekiedy kuleje )i bynajmniej ja to doceniam. Jako klanowicz bardzo przyzwoity człowiek (oj niejednemu by szczęka opadła nie wspominając o urażonej dumie, gdyby gdyby zobaczył niektóre posty kolegi na klanowym). Na koniec podsumowując istnieją duże braki u kolegi, ale widać, że kolega dwoi się i troi by jak najlepiej wypaść. I dobrze, bo to w końcu przyniesie pożądany skutek.

"Bynajmniej" źle użyte.
-> http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=bynajmniej
SoheiMajin Gotenks


No i...?

Jeśli lubisz robić błędy, to nic
SoheiMajin Gotenks

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Drakan: 01.09.2008, 22:12
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.554
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Drakan

nick: taki trochę nie taki. Lepszy był Seji_san. Ale da sie przezyc, zyje
avek: no, ladnie graficznie, nie ma co sie czepiac
osoba: Jak nie napisze , ze nie potrafi sie wyslowic, bede gupi. Tak więc, jest to niezwykle madra osoba, z mocno wrednym poczuciem humoru ;p . Za to Cię cenię, ze malo kto moze go zrozumiec . Poza tym hmmm ... co tu dodac - może troszkę soli ;p?
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.830
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Ishido (nie wiem czy oceniałem? )

Nick: Ciekawy, zero zastrzerzeń.
Avatar: Troche nudny, nie pasuje do Ciebie ty to raczej preferujesz jakieś bez ubioru nie?
Podpis: "Piwo" ahm...
Osoba: Kolejny przyjazny forumowicz. Pogada czasem, zagra w Snookera, albo raczej da przegrać ^^. Hatamoto to też o czymś świadczy. Osoba pełna humoru, którego nigdy jej nie brakuje i potrafi rośmieszyć swymi skojarzeniamy, którymi chwali się w SB . Ogólnie masz ode mnie wielki plusik ;P

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.155
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Hako
Nick: Pudło jakoś bardziej Ci pasuje i jest takie oryginalne niż ten nick co teraz go masz^^.
Avatar: Dobrze wykonany, fajny renderek, do kolorów również nie mam żadnych zastrzeżeń
Sygna i Podpis: Przyznam, że nie znam zespołu, lecz sygnaturka jedna z lepszych jaką widziałem w życiu.
Osoba; Można powiedzieć, znam go trochę... Zawsze porozmawia, jest to klawy gość ino irytuje mnie to, że uczepił się Byczusi ( stary nikogo tu nie bronie, ale też nikt nie jest idealny). Bardzo pomocny (wykonał theme dla pewnej stronki dodam, że świetny..., co ja osobiście dla tego portalu bym nie zrobił) Nie mam nic do Ciebie jesteś jedną z fajniejszych osób tego forum .
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.771
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Przy celujmy ino: Dark Sky
Nick: Płonąca strzało, Plemienna Twarzy, MROCZNE NIEBO. Twój przydomek kojarzy mi się z indianinem - pechowcem, któremu zawsze towarzyszy ciemna chmurka i siarczysty deszcz. Jeżeli zaciągamy już pod western to zmień nick na "Tępy Kojot".
Avatar: Spokojny, wyciszony i łagodny chłopczyk...
Sygna: ... w otoczeniu hektolitrów krwi, nagiej lejdi i katany.
Kolorystyka pasuje. Reszta dobrana dziwnie.
Osoba: Kiedyś głuptas-żartowniś, z czasem się prostuje. Jak coś odstrzeli to zwijam się na tapczanie, ale jak sie postara to i dobrze prawi. Z drugiej strony trochę bezbarwny, bezkonfliktowy i ogólnie bez. Ma swoje wady i zalety, jak każdy. Ważne aby się nie poddawał i parł do przodu w swojej "ewolucji". Bo idzie w dobrym kierunku kamracie.
Pozdrawiać.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.880
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Nick: Mistrzowski, świadczy o ogromnym ego jego posiadacza.
Avek: Zacięta morda Bardocka jest adekwatna do nicku, czyli mistrzowska.
Sygna i podpisy: Sygna klanowa i wszystko jasne, podpisy całkiem trafne, ale pierwszy radził bym skasować
Osoba: W sumie w porządku koleś, troszkę przeginający z ironią. Czasem ta ironia i sarkazm strasznie wymuszony i niskich lotów, ale suma sumaru Mistrzu to zabawny i porządny chłop.

Pozdrawiam^^

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Gilgamesh Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gilgamesh
Wiek: 36
Dni na forum: 5.791
Posty: 77
Skąd: Z odchłani
Piechu

Nick: Nie rozumiem czemu ale kojarzy mi się z pokemonem... ( bez urazy )
Avatar & Sygnatórka: Jocker z batmana. Nie wiem co o tym myśleć. Nie jestem nawet pewien czy mi się podoba czy nie.
Osoba: Wydaje mi się, że kolega lubi Batmana, a dokładnie jockera.
Niestety nie znam Cię dość dobrze. Chyba nawet nigdy nie pisaliśmy w jednym temacie. Trudno mi powiedzieć cokolwiek.

Pozdrawiam.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.554
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
opisze sobie

Mistrzu - jak Miszcz Zboli

nick: no taki po mistrzowsku, najlepszy bo Mistrzu - co tu więcej dodawac ><"!!
avek: hmm taki, jakby no zwykły, Bardoczek ze skauterkiem sobie patrzy hen w dal.
osoba: no no, można by [ ort! ] o niej napisać porządny artykuł, w Fakcie? Nie, w Timesie ;p. Hmm, wielbi wszelkiego rodzaju nauki i wiedzę, za co pochwalam. Posiada piekne poczucie humoru, które prawie zawsze jest zajebiste, aż boki zrywać i kłaść na bok ;p. Zawsze pisze dluuugawe posty, jednak czyta sie je z wielka ciekawoscia, ale potem nie ma jak odpisac, tyle jest tam prawdy szczerej , nieskazitelnej, jak ta z zrodelka, prosto z Tatr bioraca poczatek. Jeden wielki Pan Pozytyw i ironia ;p.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.711
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Niech będzie Gilgamesz:
nick- mit znam tylko częściowo. Fajny, choć kojarzy się z gargamelem
Avatar- zawsze mnie wkurzały zakryte mordy, i mordy wychodzące z mroku. Ma być tajemniczo, jest nijako.
Sygna- dla mnie nic specjalnego
osoba- na razie pisze w miarę sensowie, ortograficznie etc, z tym że nijako. Liczę na rozwój, bo potencja chyba jest.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.155
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
franqey
nick: taki Franqejowski , śmiesznie brzmi, jest oryginalny.
Avatar: Gościu z fają... Taki sobie.
Sygna: Brak
Osoba: Jest człowiekiem, który pisze sensowne posty, udziela się w wielu tematach. Ogólnie to nie mam do Ciebie nic.
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.190
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Dark Sky

Nick : spoko jest

Avek ; beznadziejny ...

Sygma : morze być , ale jakiś taki nijaki

Opis :---

Osoba : K0oleś jest wporządku , mamy wspólne zainteresowania , lecz jego decyzje w klanie i zachowanie, doprowadzają mnie czasami do myśli , CZY odejść z tego klanu ...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.268
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
nick: cienki, kojarzy mi się z rzepakiem
avatar: hmmm, nie znam się na grafice, ale ta technika mi się nie podoba, jeśłi można to tak nazwać, poza tym kolejny avek z Itachim, a tych z reguły nie lubię
sygna: całkiem niezła. W userbarze podoba mi się jedynie Behemoth. Za to wyjątkowo nie podobqa Redds.
osoba: spamer, nic odkrywczego nie pisze, do tego masa ortów, ale może się wyrobi

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.190
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
6 kwadratów

Nick - Fajowy

Avatar - do tej pory najlepszy jaki widziałem

Sygma - nie podoba mi się

Podpis - jest zajebisty

Osoba - jako że cię nie znam nie będę dużo psał , jedyne co widzę w postach to wydajesz się być wporządku

PozdraWIAM Len
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.892
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Len

Nick - z początku myslałem ze leń

Avatar - nie wiem z czego jest ale nawet fajny

Sygna - super bo made by me ^^

podpis - to w cudzysłowie oraz rozwalający tekst franka są spoko natomiast stronka nie za bardzo gdyz przed paroma dniami jakis gostek namolnie meczył mnie przez gg bym sie tam zarejestrował

osoba nie głupia pisze w miare sensownie noi z tego samego klanu

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.771
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Kogo by tu pociągnąć z dwururki...
Katz
Nick: Sieg heil!
Avatar - (Prawie) Mężczyzna czochrający gitarę.*
Sygna - Gang nieprzeciętnie wyglądających (prawie) mężczyzn.*
Podpis - W tym roku powraca na scenę powyższy gang (prawie) facetów.*
Osoba - Dziwne, ale facet Ten pisze całkiem sensownie, bo przede wszystkim szczerze. Wykłada kawę na ławę, nie obwija kotka dookoła młotka. Gdyby inna ksywka i inny image to byłoby jeszcze bardziej klawo. Ale to tylko takie 'Gdyby, gdyby'. Gdyby ciotka miała ptaszek to by był wujaszek.
Czyli facet raczej na +.
Pozdrawiać.

* - nawiasy mogą pominąć osoby zafascynowane powyższymi facetami(?)*.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.155
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Przyszła kryska na naszego Mistrza .
Avek: Wszystkie Twoje avki mi się podobają i ten nie stanowi wyjątku ;p 9/10
Nick: Sądzę iż wymyślając go miałeś na myśli swojego sportowego idola, czy to był czysty spontan?.
Sygana: (patrz wyżej)
Podpis: Cytaty bardzo mądre, pasujące do Twojej osoby ;p.
Osoba: Pisze mądre, długaśne posty, czasem ten jego humor jest nie na miejscu, ale poza tym nic do Ciebie nie mam, jesteś bardzo wartościowym userem.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 45, 46, 47  

Forum DB Nao » » » Oceń osobę powyżej
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook