Forum Dragon Ball Nao

» Najnowszy chapter - komentarze ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 24, 25, 26  
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.418
Posty: 1.031
Co tu dużo gadać, kobiety Kishimoto przychodzą tak, jak Kame senninowi macanie bulmy- z bólem. Hinata, po uszy zakochana w Naruciaku cieszy się na widok Sakury klejącej się do jej mężczyzny... (... acha, czyli Hinata preferuje trójkąty? Nie no, szczęściarz z naszego bohatera! )

Radość całej wioski wydawała mi się trochę sztuczna, nienaturalna. Bardziej spodziewałem się czegoś w stylu nieśmiałych, krzywych uśmiechów i tekstów w stylu "no proszę, co wyrosło z tego gówniarza. A pamiętacie, jak kiedyś tam zamalował wizerunki hokage? Kto by wtedy pomyślał, że za parę lat... Nieźle się gnojek wyrobił."

To, jak Kakashi Naruciaka niósł na barana, to bodaj najgorsza scena, jaką w życiu widziałem!! Powinien go co najwyżej wspierać o bark, albo co, a nie jak pięciolatka na plecach nieść, no ludzie!

Wybór tego zabandażowanego sabotażysty- pomyleńca na hokage, to niezłe posunięcie Kishimoto. Mam nadzieję, że trochę porządzi, a nie zabiją go za pięć dni w świecie ninja... Naruciak musi mieć trochę czasu, zanim będzie na tyle dobrym kandydatem, żeby rada nie witała jego kandydatury śmiechem.

Co będzie dalej- zobaczymy. Liczę, że nie przyjdzie Gaara i za pomocą jakiejś techniki piasku nie naprawi całej wioski, bo mnie krew zaleje.

ps.: a przynajmniej nie bardziej niż dotychczas...
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.977
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
paint napisał(a):
Co będzie dalej- zobaczymy. Liczę, że nie przyjdzie Gaara i za pomocą jakiejś techniki piasku nie naprawi całej wioski, bo mnie krew zaleje.
Kurcze, to na prawdę możliwe

Chapter średnio mi się podobał. Jak wspomniał Paint ta radość mieszkańców Konohy zdecydowanie sztuczna. I to wybranie Danzou na Hokage też zdeczka za szybkie. Teraz pewnie Danzou będzie chciał zabić Naruciaka, bo wpływa on na jego niekorzyść.
Hinata to w ogóle jakaś dziwna jest -_-
Jedyne co mi się podobało to, to jak Kakashi pojawił się przed Naruto kiedy ten zasłabł, tak więc więcej rzeczy na minus.

Obraz
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.740
Plusy: 1
Posty: 538
Tłum witający Naruto, przypomina mi tą niefortunną sytuację ostatniego wskrzeszenia, co psuje cały efekt. Potwierdzam, że trochę sztucznie to wygląda. Jedyna fajna rzecz, to obrazki samotnego Naruto siedzącego na huśtawce. To trochę rekompensuje, wzrusza ale nadal nie wybrania całości.

Cieszę się, że Kisame zacznie coś robić. Szczerze powiedziawszy po Deidarze jest to drugi z moich ulubionych członków Akatsuki. Żywioł wody zawsze do mnie przemawiał. Do tego miecz. Czekam na więcej i mam nadzieje, że owy bohater pokaże nam swoje niemal niewyczerpalne pokłady chakry.

Jeśli chodzi o Danzo to raczej długo nie porządzi. Życie ukróci mu Sasuke lub Sai.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.049
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ogólnie chapter nie podobał mi się. Widać, że Kishimoto na siłę próbuje przyspieszyć akcję w mandze. Najpierw Sasuke z hebi, teraz Kisame wkracza do akcji. Chodź przyznam, że cieszę się z tego powodu, że Kisame wreszcie wkroczy do akcji. Bo to na prawdę potężny przeciwnik i jeden z niewielu członków Akatsuki, który przypadł mi do gustu. Mam tylko nadzieje, że Kishimoto nie uśmierci go za szybko...

Zastanawia mnie, po co Madara nadal ukrywa twarz za maską, skoro wszyscy już wiedzą kim on jest. No, ale może Kishimoto w dalszych chapterach ujawni jego oblicze.

Chapter obfitował w dość zaskakujące momenty, jak np. nominowanie Kakashiego na hokage. W sumie to dobrze się stało, że jednak nie zaakceptowano wybór Kakashiego na szóstego hokage. Uważam, że nie nadawałby się do tej roli.
paint napisał(a):
Wybór tego zabandażowanego sabotażysty- pomyleńca na hokage, to niezłe posunięcie Kishimoto. Mam nadzieję, że trochę porządzi, a nie zabiją go za pięć dni w świecie ninja... Naruciak musi mieć trochę czasu, zanim będzie na tyle dobrym kandydatem, żeby rada nie witała jego kandydatury śmiechem.
Mnie wcale nie cieszy wybór Danzou na następcę Tsunade. To tak jakby już w tym chapterze Kishimoto chciał nam oznajmić, że chce uśmiercić Tsunade.

Kishimoto trochę przesadził z tym przywitaniem Naruto. Nie mniej jednak cieszę się, że Naruto wreszcie zdobył uznanie wsród społeczeństwa Konohy. Mam tylko nadzieje, że ta cała wdzięczność dla niego za ocalenie Konohy nie przerodzi się w to, że będzie wielbiony przez wszystkich...

To tyle. Pozdrawiam

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.827
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
rozdzial REWELACYJNY! Juz sam tytul zapowiada cos niesamowitego - a dalej jest tylko lepiej. To jest wyzyna mistrzostwa Kishimoto: na tak niewielu stronach zawrzec tak wiele tresci i, co lepsze, poruszyc czytelnika. Jeden z najlepszych rozdzialow od 400+. Mamy Naruto rozwazajacego swoja relacje z Sasuke i zwiazane z tym pragnienia (aczkolwiek ta "walka na rownych zasadach" niech mi oczu nie mydli - wszyscy wiedza, co Naruto chce z Sasuke zrobic...) - jakze urzekajace jest to, co mowi: ze chce, zeby Team 7 znow sie kiedys wspolnie smial, razem z Sasuke. Z pewnoscia odejscie Sasuke bylo najwieksza trauma, jakiej Naruto doznal w zyciu, jednak z uplywem czasu sila rzeczy nabiera sil i jest w stanie radzic sobie z ta kwestia. W tym zreszta pomaga mu nigdy nie gasnacy optymizm. Ta scena z udzialem Naruto, Sakury i Kakashiego jest na swoj sposob niesamowicie intymna - bo przeciez oni byli razem od poczatku.

Pojawienie sie Tazuny i Inariego - kolejna rewelacja! Jakze milo widziec znajome twarze z poczatku tej historii! A nie zapominajmy, ze pierwszy arc to byl wlasnie poczatek. Tekst o "milosnym trojkacie" mnie zabil. Ostatecznie to nie jest nic innego jak wlasnie trojkat

Dalej - ninja od Raikage wreszcie dotarli do Konohy i co zastaja? Nieprzytomna Hokage i uzurpatora. Jak napisalam: kilka stron, a tak wiele tresci. I jeszcze ten ostatni/pierwszy edykt samozwanczego Hokage: sprzatnac Sasuke. Czyzby Danzou nie mial nic innego na glowie? A moze z pelna swiadomoscia zdaje sobie sprawe, ze Sasuke bedzie mial sprawe przede wszystkim do niego? Huhu.

Sam Sasuke - pedzacy do Konohy (powstrzymam sie od komentarza) i w podobnych rozmyslaniach co Naruto: na temat przeszlosci, swoich odczuc i planow na zas.

Generalnie caly rozdzial jest MOCNY. Takie cos lubie. Naruto-Sasuke na tle reszty. Teraz sie zacznie dziac...

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.740
Plusy: 1
Posty: 538
Chapter znowu średni jak nie gorzej. Naruto jak zwykle porywczy, mało myślący i chcąc zrobić więcej niż jest w stanie. Powoli zaczyna mnie to nudzić, kiedy schemat za schematem powielane jest w co drugim chapterze. Powiem szczerze, postać Saia zadziwiła mnie w pierwszej chwili. Już myślałem, że przeszedł na usługi Doznou, a tu nic z tego. Walka, która wywiązała się w połowie odcinka, o mało mnie nie rozśmieszyła. Już myślałem, że ten Naruto, który pokonał wielkiego Peina dostanie baty, tymczasem jedynie Sakura oberwała. I znów Clio może powiedzieć, że postaciom kobiecym obrywa się znacznie więcej, nie tylko jeśli chodzi o ogólną kreację bohaterów.
Ostatni rysunek zbija z nóg. Wyszło tak sztucznie, udawanie i nierealistycznie, że szkoda gadać. Sztampowo i mało ciekawie. Nie ma co, Kishimoto przechodzi ostatnio kryzys.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.827
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
kolejny rewelacyjny rozdział! I nie wiem, co w nim najlepsze. Naruto zdruzgotany na wieść o Sasuke w Akatsuki i Sakura, która to okazuje. Bardzo ładnie to Kishimoto przedstawił - jej załamanie i łzy, a także troskę Naruto. Ninja z Wioski Chmur, równie emocjonalnie reagujący na wspomnienie Killerbee. W tym wszystkim Naruto z głową na karku, za co został obdarzony komplementem: "Jesteś mądrzejszy, niż na to wyglądasz, blondasku." Sai świetny i choć raz na miejscu.

Sasuke - i reszta Teamu Taka - w konfrontacji z Madarą. Wodniiik!!! Madara, który opowiada im o porażce, jaką odnieśli w misji z Hachibi. Sasuke, który się stawia - i słusznie. Ale jego mina na wieść o zagładzie Konohy jest godna zapamiętania Szkoda tylko, że teraz do tego durnego łba przyszło mu zabić wszystkich Kage - i po co? Czemu? Cholerny emo. Coś się z niego zrobił... żądny krwi i odwetu na wszystkich za swoje krzywdy pacan. No ale wiadomo, że Naruto mu to wybije z tej pięknej główki w swoim czasie.

Madara otwarcie mówiący o wykorzystaniu Sasuke - i że jeśli nie będzie go mógł kontrolować, to pożytek żaden, ech... Ta implantacja oczu brzmi podejrzanie. Itachi się w grobie przewraca pewnie.

Czekam na obrazek z Sasuke frustrującym się siłą Naruto

I na koniec Piasek!!! Jeeee! Ale fajnie. Czekałam na nich od roku, kiedy pojawiła się pierwsza wzmianka o spotkaniu Kage - niestety, po drodze się Pain wciął i nastąpiła nudna bitwa w Wiosce Liścia, łeee...

Myślę, że będzie się działo, hoho. Kishimoto rulez

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.740
Plusy: 1
Posty: 538
Po ostatnim chapterze, przyznać trzeba, że ten jest niezgorszy. Szczególnie wyeksponowany wątek Sasuke, który cieszy ale nie umyka pewnym "dziwnym" zachowaniom. Sasuke rzucający się na Madare? No bez żartów, nie pasuje to zarówno do samego bohatera, który cały czas jest statyczny i opanowany. A także to jego inteligencji, która powinna mu podpowiedzieć, że w ten sposób szefa Akatsuki się nie załatwi. Oprócz tego jeszcze jeden śmieszny tekst : "He's probably stronger than Sasuke now". Bad joke.
Mimo wszystko nie można jednak zaprzeczyć, że ślinka cieknie na zapowiadające się starcia. Gaara w akcji Czyżby epicka walka nadciągała?

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.827
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Sasuke rzucający się na Madare? No bez żartów, nie pasuje to zarówno do samego bohatera, który cały czas jest statyczny i opanowany. A także to jego inteligencji, która powinna mu podpowiedzieć, że w ten sposób szefa Akatsuki się nie załatwi.
A kto mówi, że ma go załatwiać? Jak na razie Sasuke nie ma żadnego świadomego powodu, żeby akurat Madarze się rzucać - zamierza zniszczyć Konohę, a ponieważ raczej ciężko mu będzie w zaistniałych warunkach, powalić wszystkich Kage. (Może jednak z tym podbijaniem świata coś było na rzeczy?) Poza tym, Sasuke przystał do Akatsuki z własnej woli, czemu więc miałby się zwracać przeciw szefowi? Czy się "rzuca" - też jakoś nie zauważyłam. Wkurzył się, bo mu Madara na drodze stanął i zaczął robić wyrzuty z powodu (niewykonanej) misji - a on się spieszył do swojego celu. I powiedział swoje: Team Taka już nie ma żadnego interesu z Akatsuki, więc zabieraj wujek swoje graty i nie przeszkadzaj.

Oczywiście, w ostatecznym starciu Sasuke będzie się musiał zwrócić przeciw Madarze - ale jeszcze o tym nie wie. Będzie fajnie

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.830
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Ciekawy, bardzo ciekawy. W końcu nawet najwięksi zauważyli, że Naruto jest silniejszy od tego pacana. W sumie dobrze, Tobi w moich oczach zbiera coraz to większe oceny. Do tego powrót Gaary, i przede wszystkim Temari =* Robi się coraz bardziej interesująco.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.049
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Muszę przyznać, że w najnowszym chapterze 453 sporo się działo. Przede wszystkim rozbawiło mnie to, że Sasuke wraz z Taką idą odwiedzić spotkanie wszystkich Kage. Trochę za dużo sobie wyobraża Sasuke jeżeli myśli, że łatwo się rozprawi ze wszystkimi Kage o.O
Thorik napisał(a):
Czyżby epicka walka nadciągała?
Mam taką nadzieje, że dojdzie do konfrontacji Taki z 5 Kage, ale znając życie pojawi się Naruto z Sakurą i zacznie się rozmowa między nimi, a Sasuke...
Swoją drogą to cieszę się z powrotu Gaary bo to jedna z moich ulubionych postaci w Naruto.
Jestem ciekaw co kombinuje Madara, może wreszcie pokaże na co go na prawdę stać? Bo jak na razie wyłącznie stał i obserwował, a jak widać nie wszystko idzie po jego myśli.

Nie mniej jednak nie mogę się doczekać kolejnego chaptera.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 6.000
Plusy: 25
Posty: 2.091
Shiro napisał(a):
Trochę za dużo sobie wyobraża Sasuke jeżeli myśli, że łatwo się rozprawi ze wszystkimi Kage o.O
Nie ze wszystkimi, bo tylko z czteroma ;p
Pierwszy chapter od czasu spotkania z Yondaime na poziomie. Madara pokazuje charakter, już nie jest miłym wujaszkiem. No i w cudowny sposób wypowiada się o Painie: he was one of my minions.
I tak jak pozostali, czekam na piaskowych w akcji.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.977
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Okazuje się, że Gaara, jest najsilniejszym Kage. O reszcie szkoda gadać....No chociaż jest jeszcze ta laska
Naruto daje sobą pomiatać, nie wiem czy dobrze zrobił. Ktoś powiedział w poprzednik chapterze, że jacyś urzędnicy Konohy dadzą tym kolesiom informacje o Sasuke. Naruto mógł po prostu powiedzieć, że nic więcej nie wie, albo, że nie chce powiedzieć. Wybrał jednak dostanie w dupsko -.- i po co?

Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 6.000
Plusy: 25
Posty: 2.091
No jak to po co? Żeby przerwać łańcuch nienawiści, oplatający świat shinobi.
Chapter średniawy, rozczarowało mnie to, że Madara nie jest aktualnym mizukage.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.830
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Ludzie nuda, jak dla mnie kompletnie nic się nie zmieniło. Pokazano nam aktualnym wodzów wiosek i wszystko... Słabo...

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.461
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Taa straszne nudy. Nastawiłam się na Gaarę a tu znów go brak. Tsuchikage jakiś mały, narzekający staruszek, Mizukage tez nie lepszy ale może to tylko pozory.

Z jednej strony fajnie było zobaczyć innych Kage jednak nie zmienia to faktu, ze nic się nie działo.

"Bijcie mnie" do czego to miało być Mógł lepiej wybrnąć z tej sytuacji, nie musiał robić z siebie męczennika z powodu Sasuke.

No cóż, nie za bardzo mi się ten chapter podobał. Może to tylko cisza przed burzą i później zobaczymy, na co naprawdę stać pozostałych Kage.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.827
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
świetny odcinek - i nie wiem, doprawdy, czemu narzekacie, ludzie! Znów akcja na wielu płaszczyznach i najbardziej fantastyczna rzecz: pokazanie pozostałych Ukrytych Wiosek oraz innych Kage. Odcinek 454, więc czas najwyższy! Zobaczyliśmy Tsuchikage oraz Mizukage, a także ponownie Raikage. Nie można zapomnieć, że są to (teoretycznie) najsilniejsi shinobi ze swoich osad. Dziarski staruszek z pewnością jeszcze nie stoi nad grobem, a o Raikage już wiemy, że jest w pełni sił. Mizukage ciekawi, ciekawi... Wydaje się, że charakterek ma. Sądzę, że Madara swój udział też będzie miał - jako ten, który (jak zawsze?) pociąga z ukrycia za sznurki. Będzie niezmiernie ciekawe, jeśli totalna rozpierducha będzie jeszcze bardziej totalna, skoro na miejscu mamy wszystkich Kage.

Scena, w którym Naruto daje się obić ninjom z Wioski Chmur... Ludzie, to było niesamowite. Naruto, który wprowadza w życie wypróbowane na Painie metody: zapobieganie nienawiści i przerwanie jej kręgu. "Nie mogę zdradzić przyjaciela", kurczę... I obserwujący to Sai, któremu - jak stwierdziła koleżanka Stokrot - klarują się priorytety. A ja właśnie robię sobie powtórkę drugiego arca Shippuudena, więc jestem na bieżąco w temacie Naruto-Sasuke-Sai. Kishimoto to jest mistrz, znów tyle emocji przemycając na kilku stronach i kilku obrazkach.

Podsumowując: rozdział super! Czekam na ciąg dalszy!

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.740
Plusy: 1
Posty: 538
Clio napisała:
Będzie niezmiernie ciekawe, jeśli totalna rozpierducha będzie jeszcze bardziej totalna, skoro na miejscu mamy wszystkich Kage.
Nie mogę się z tym zgodzić. Walki grupowe, w większości wychodzą gorzej, niż walki pojedyncze. Nastawienie na duże skupisko osób powoduje, rozwarstwianie się akcji, przez co poszczególne momenty nie zostają dobrze uchwycone, a jedynie powierzchownie zarysowane (on jest silniejszy, a on słabszy). Warto przypomnieć sobie filer z Sorą, gdzie walka wewnątrz Konohy wyglądały mizernie, mimo iż występowały w niej silnie postacie. Bitki 1 vs 1 są znacznie ciekawsze, za względy na nacisk kładziony na poszczególne elementy i większe zaangażowanie w wyeksponowanie siły poszczególnych jednostek. Dlatego też wolałbym gdyby walki z Kage toczyły się jedna po drugiej.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.827
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
nie chodzi mi o stronę techniczną czy graficzną (nigdy mi nie chodzi), tylko o fabularno-emocjonalno-epicką. Kto by się skupiał na rysynkach? Chodzi mi o to, że możemy mieć tutaj ogólnokontynentalny konflikt, a nie jeno starcie na płaszczyźnie Madara-Sasuke vs. Konoha. Nie napisałam też, że podoba mi się ta idea, jedynie wyraziłam zdanie, że może być ciekawie i z większym rozmachem. Pozdrawiam!

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.977
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ja mam takie zdanie jak Thorik, walki jeden na jednego są dużo lepsze. Wystarczy spojrzeć, jak te walki grupowe wyglądają w Bleachu... Czekam na taką walkę, jak Naruto vs Sasuke w pierwszej serii. Czekam na coś w stylu Shikamaru vs Temari. W walkach grupowych nie da się tego pokazać.

clio napisał(a):
Kto by się skupiał na rysynkach?
Ja. Gdyby autor Bleacha potrafił lepiej narysować jakąś sytuację, to Bleach mógłby być naprawdę dobry w kwestii bijatyk.


clio napisał(a):
najbardziej fantastyczna rzecz: pokazanie pozostałych Ukrytych Wiosek oraz innych Kage.
Wydaję mi się, że można by ich przedstawić w trochę inny lepszy sposób. No, ale to Kishimoto tworzy tę mangę i jak na razie dobrze mu to wychodzi.

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 24, 25, 26  

Forum DB Nao » » » Najnowszy chapter - komentarze
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook