Forum Dragon Ball Nao

» Najnowszy chapter - komentarze ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 24, 25, 26  
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.826
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
jeden z najbardziej dynamicznych rozdziałów Naruto od jakiegoś czasu. Na kilkunastu stronach dzieje się bardzo wiele - jak również na kilku płaszczyznach.

Mamy bójkę Kage o to, kto poprowadzi alians przeciw Akatsuki i dlaczego ma to być Danzou. Sam Danzou okazuje się być... kontrolowany przez Shisuiego Uchihę?? Fanki będą zachwycone, Shisui wraca na scenę! Oczywiście to budzi całe spektrum przypuszczeń i analiz. Dlaczego Shisui? Czy jednak Itachi go nie zabił wtedy? Czy zabił go połowicznie? Kiedy Shisui "opanował" Danzou, jeśli tak rzeczywiście jest? Czy to nie Danzou był jednym z tych, którzy zaplanowali eskterminację Uchihów? Pokręcone to jak świderki.

Ino płacze nad Sasuke - a ja kompletnie nie wiedziałam, o co chodzi. Owszem, była kiedyś zadurzona w Sasuke, ale do głowy by mi nie przyszło, że teraz jeszcze coś do niego ma.

Sakura płacze nad Sasuke i Naruto - i nad sobą samą.

Nie wiem, co powiedzieć, żeby było cenzuralnie. Kishimoto właśnie osiągnął mistrzostwo w totalnym spłycaniu postaci kobiecych. "Dziewczyny umieją tylko płakać i załamywać ręce" - powiedział kiedyś niejaki Jadeite w odcinku 13 "Sailor Moon", za co miał u mnie minusa do końca życia. Jaka szkoda, że Kishimoto najwyraźniej jest tego samego zdania.

Shizune miała jeden mądry tekst w całej tej historii: "Naruto nie zamierza ocalić Sasuke, bo obiecał Sakurze. Zamierza zrobić to przede wszystkim dla siebie." Kto by się tego spodziewał po Shizune?

Shikamaru... Chyba nigdy mnie nie zaskoczył tak, jak w tym odcinku. Byłam pod ogromnym wrażeniem tego jego wywodu na temat odwiecznego kręgu nienawiści, który trzeba powstrzymać. Aż dotarło do mnie, że on najwyraźniej przyszedł do Sakury prosić ją... o zgodę na zabicie Sasuke????? Toż to filozofia godna Itachiego i Pain: poświęcić trochę, by więcej mogło żyć. Zabić jeden klan, by ocalić kraj. Nie nie nie!!! Shikamaru, jak mogłeś!!??

Z całego tego emocjonalnego chaosu obronną ręką wychodzi jedynie Naruto, który może - znów - wątpi i cierpi, ale wciąż wierzy w Sasuke. Wie, że musi do niego dotrzeć. Owszem, najbardziej zaślepioną postacią tej opowieści jest sam Naruto - ale wszyscy wierzymy, że w jego przypadku akurat wyjdzie to z korzyścią dla całokształtu. Bo to on może tym swoim zaślepieniem zmienić serce Sasuke, a nie odwrotnie.

Zakończenie rozdziału nie gorsze niż początek - piękne wejście Zetsu. Oj, Akatsuki lubią mieć wejścia...

Czekamy na ciąg dalszy - niestety dopiero za dwa tygodnie

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.999
Plusy: 25
Posty: 2.091
clio napisał(a):
Mamy bójkę Kage o to, kto poprowadzi alians przeciw Akatsuki i dlaczego ma to być Danzou. Sam Danzou okazuje się być... kontrolowany przez Shisuiego Uchihę
Danzou nie jest kontrolowany. Ukradł sharingana Shisuia, który potrafił kontrolować innych.
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.460
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Jak dla mnie świetny. Już myślałam, że Danzou będzie przywódcą a tu się okazało, że moze kontrolować innych. I bardzo dobrze, że go przejżali inaczej nie ścierpiałabym, że to on stał się przywódcą.

Sakura dalej płacze, ileż można. Jestem ciekawa, jak Naruto zachowa się, gdy Sakura poprosi go o zgodę na zabicie Sasuke. Wątpię, żeby sie zgodził. Ino też ryczy, myślałam, że moze coś mi umkło a ona też płacze za Sasuke.

Shikamaru jak zawsze opanowany, wie co musi zrobić aby zapobiec wojnie. Zrobi to nawet bez pozwolenia Sakury i Naruto. Też nie ma lekko, przecież jak zabije Sasuke Ino, Naruto mogą mu tego nie wybaczyć. Wolałabym jednak, aby przyszedł z pomocą ściągnięcia Sasuke z powrotem do wioski niż z takim zamiarem no ale dzięki temu robi się ciekawiej.

No i koniec - zeby w takim momencie przerwać, aż chce się czekać na następny rozdział.

clio napisał(a):
Czekamy na ciąg dalszy - niestety dopiero za dwa tygodnie
Gdzie ja tyle wytrzymam.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.553
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
W końcu jakiś w miarę znośny chapter, a nie same gadaniny - na dodatek niezbyt ciekawe. Zbyt długo została przeciągnięta scena płaczu Sakury - jakże to było irytujące, połowa chaptera, to płacz i zgrzytanie zębów.

W końcu się tez czegos o Danzu dowiedzieliśmy, skubany , że potrafi kotrolować inne osoby, podkosił magiczne oczko, to potrafi co nieco ._.
W takim wypadku, wychodzi na to, że obecnie i on jest jednym z najlepszych Shinobi.

Jednak końcówka rozdziału to istny majstersztyk - w końcu coś ciekawego się wydarzy, bo w przeciągu paru ostatnich tygodni, to raczej takie smęty i pogaduchy sobie nasi wielcy bohaterowie urządzali, nic ciekawego nie wnosząc do fabuły.
Szkoda tylko, że kolejny chapter za dwa tygodnie. Jednak chyba warto czekać - liczę na jakąś rzeź .. znaczy dobre walki.
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.826
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
oj dynamicznie sie zrobilo, bardzo dynamicznie. Momentami czlowiek nie wie, gdzie jest glowa, a gdzie ogon - no ale ja nigdy nie przepadalam za scenami walki w mandze, bo w anime to jeszcze idzie sie polapac, a na papierze wszystko nagryzmolone.

Jak bylo powiedziane, wszystko zaczyna sie skupiac w Wiosce Liscia i grande finale majaczy na horyzoncie. Dzisiajszy rozdzial, 462 chyba, dal mi duzo do myslenia. Jest naprawde mocny i znow rzuca na tapete mase waznych rzeczy - a przede wszystkim opowiesc Madary. Kurcze, Kishimoto, jak Ty to robisz? Jak od ponad roku bylam pewna, ze Madara to glowny zly tej historii, tak teraz znow mam namieszane w glowie i zastanawiam sie nad jego osoba. Przyszedl sobie do Naruto, opowiedzial mu wszystko o Sasuke i o wlasnej roli Naruto w tym wszystkim - w jakim celu? Zupelnie jakby sie kreowal jedynie na swiadka epickiej historii. "On jest taki, ty jestes taki, nie mozecie siebie uniknac." Dziwne to, dziwne...

Swoja droga, taka kreacja Sasuke na stricte negatywnego bohatera jest moim zdaniem nudna - o wiele lepiej byloby, gdyby byl pozornym negatywnym bohaterem Poza tym... jaki szwarccharakter ma taka sympatyczna bande u swojego boku? Nie, ja sadze, ze odnosnie jednego mialam racje od poczatku: Sasuke ma niezle natrukane we lbie. I Naruto musi mu wreszcie nalac... oleju.

Jesli chodzi o fabule i sposob prowadzenia akcji, Kishimoto jeszcze mnie w niczym nie zawiodl. To zreszta zadna nowosc, ze stal sie dla mnie jednym z tych tworcow, ktorym ufam w 100%, ze nie spieprza tej historii. Fabularnie Naruto jest dla mnie arcydzielem, jakich malo - w kategorii tasiemcow shounen bije na glowe i Dragon Balla, i Bleacha. Chle czola przed Kishimoto za jego geniusz w zaplanowaniu tej historii - i tak doskonale i szczegolowe wykonanie.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Oski71 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 5.374
Posty: 77
No teraz nowy chapter to mnie powalił na kolana o.O, Madara uratował życie Sasuke i opowiedział o swoim planie Eye of the Moon:
a więc Madara zamierza zostać Jinchuuriki Juubiego ( 10ogoniasty połączenie wszystkich bestii) i uaktywnić Mugen Tsukuyomi. Tsukuyomi to ma być sterowane z księżyca tak by nikt nie uniknął jego działania. Ale do tego planu potrzebuję dwie pozostałe bestię. Hachibiego i Kyuubiego, i żąda od pięciu Kage wydanie pozostałych Jinchuuriki, ale jak można było się spodziewać Gaara nie odda Naruto w ręce Akatsuki no i oczywiście Raikage nie odda brata bez walki. I wywołuje 4 wojnę ninja Po stronie Madary opowiedzą się: Kisame, Zetsu, Sasuke, Karin, Juugo, Suigetsu oraz pozostałe 7 bestii. Po drugiej stronie barykady stanie cała reszta świata ninja w tym tak znakomici shinobi jak: Gaara, Raikage, Naruto, Kankuro, Mizukage, Kakashi...
Nie pozostaje nic innego jak czekać na następny chapter
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.739
Plusy: 1
Posty: 538
Dawno nikt nie komentował losów mangi, która cały czas żwawo, posuwa się do przodu. Osobiście muszę przyznać, że jestem trochę rozdarty. Nie wiem czy Kishimoto nie przesadza z wymyślaniem nowych jutsu. Już przy Orochimaru czy Peinie widać było tendencję do teoretycznie świeżych i innowacyjnych pomysłów, na nowe techniki, a mimo wszystko nie były one tak dobrze odbierane (patrz np. wskrzeszenie). I tu pojawia się pytanie, czy plan Madary, nie wykracza trochę panad wszystkie standardy jakie powinny byc zachowane? Czy Naruto nie zmienia się czasem, w wyścig technik? Osobiście uważam, że priorytetem powinny być w miarę różnorodne, aczkolwiek siłowo podobne techniki, wygraną zaś gwarantować powinno dobre, przemyślane ich użycie. Kishimoto natomiast serwuje nam Madarę, który roztrzaska wszystkich i wszystko w pył, bo jest tak potężny etc. Sam pomysł może i ciekawy z tym księżycem, ale czy nie przesadzony? Cóż, w tym momencie trudno jednoznacznie stwierdzić, zobaczymy jak będzie dalej.

Z niecierpliwością czekam na walkę Kisame. Jest to jedna z moich ulubionych postaci w Akatsuki i mam nadzieję, że pokaże klasę, a także wykaże się kilkoma, nieznanymi dotąd technikami. Walka może być naprawdę ciekawa.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.739
Plusy: 1
Posty: 538
Jak już wyżej wspomniałem Kishimoto w swojej twórczości wzbija się na wyżyny, a następnie boleśnie z nich spada, po czym powstaje jak feniks z popiołów by znów dosięgnąć góry, a następnie z niemiłym trzaskiem wbić się w ziemię. Niestety aktualnie twórca Naruto wierci wielką dziurę w glebie, a to za sprawą Kisame. Powiem szczerze, że jeszcze mały płomyk nadziei we mnie zostaje, że ten bohater przetrwa, ale aktualnie sytuacja wygląda tragicznie. Przypomnijmy sobie zgony poprzednich członków Akatsuki:
-Itachi ginie w genialnej walce z Sasuke. Zostają pokazane świetne technik, panuje niesamowity klimat i generalnie pojedynek trwa dobre kilka chapterów.
-Deidara także walczy z Sasuke. Pokazuje się od strony fanatycznego artysty, który zrobi wszystko dla swojej sztuki. Walka trzyma czytelnika w napięciu i także trwa sporo czasu, a do tego nie nudzi.
-Sasori ulega Sakurze, co może trochę razić (Kishimoto wykreował postać wszechpotężną, trochę jak Storm w X-menach i zniszczył ją w głupi sposób), ale mimo wszystko zostaje pokazana kolejna paleta technik i siły jaką prezentuje Akatsuki.
-Pein- Tu chyba nie trzeba nic mówić, konkretna, długa i w pewien sposób mistyczna walka.
-Hidan zostaje unicestwiony przez Shikamaru, co jest majstersztykiem.
-Kakuzu wraz z poprzednikiem też ginie w dość ciekawy sposób. Nie zapominajmy, że na tych dwóch ostatnich też zostało poświęcone wiele kartek.

Dochodzimy więc do Kisame, który ogłaszany jest postacią o nieskończonej liczbie chakry (a przynajmniej ma jej najwięcej ze wszystkich ninja). Dochodzi do pojedynku z Bee i co się okazuje? Że ten naładowany chakrą rekin, używa tylko jednej techniki (no może 2). Ginie w przeciągu kilku chapterów (ile tam dokładnie było, 3-4?). Taka tajemnica i potencjał zostają zmarnowane, nie mówiąc już o "szczycie geniuszu" autora, czyli pomyśle na zbuntowany miecz. o_O Mam wrażenie, że ktoś okradł mnie z walki stulecia. Nie wspomnę już o groteskowej śmierci Kisame... Jeżeli do końca Naruto walki będą robione w ten sposób, na odwal się, to chyba zrezygnuję z czytania. Jestem zaszokowany tym, jak bardzo można zniszczyć potencjał postaci i zniesmaczyć czytelnika. Cytując klasyka, w porównaniu z innymi Kisame zginą "Jak pies".

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.999
Plusy: 25
Posty: 2.091
A mi podoba się sposób uśmiercenia Kisame. Do samej walki mam parę zastrzeżeń, ale to, że obyło się bez poniżenia jak u Sasoriego, zdecydowanie na plus. Tak czy owak, po zdradzie Samehady (która okazała się blacharą), nie miał szans z dwójką najszybszych postaci w Naruversum.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.829
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
A skąd wy wiecie, że on zginął? Macie to gdzieś wyraźnie napisane? Bo ja nie jestem pewny, i wydaje mi się, że przetrwa, w końcu to Bestia bez ogona tak?

Pozdrawiać.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.999
Plusy: 25
Posty: 2.091
"Jeśli Akatsuki traci płaszcz - umiera."
Kisame nie ma już nic do pokazania, stracił swoją kartę atutową, bez samehady nie jest w stanie zjechać ani Kirabee, ani Naruta. Mógłby służyć za mięso armatnie, ale to zniszczyłoby tę postać do końca, prawda?
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.829
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
El Final napisał(a):
"Jeśli Akatsuki traci płaszcz - umiera."
Kisame nie ma już nic do pokazania, stracił swoją kartę atutową, bez samehady nie jest w stanie zjechać ani Kirabee, ani Naruta. Mógłby służyć za mięso armatnie, ale to zniszczyłoby tę postać do końca, prawda?
Może i tak. A cytat skąd?

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.845
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Z drugiej strony, może być tak, że Kisame jest niezwykle inteligentny i sfingował to wszystko. Jakoś nie chcę mi się wierzyć, by Samehada ot tak sobie go zdradziła dla chakry. Być może skoro jest Ogoniastym bez ogona, ma on dobry układ z mieczem i nakazał mu tak zrobić, by sama Samehada mogła się zbliżyć do Bee. Poza tym Kisame przed ostatecznym atakiem zrobił jutsu, które na polski tłumaczy się mniej więcej, jako Jutsu Replikacji, Zamiany. Tak więc może być to sfingowane. Ale to luźna teoria.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.999
Plusy: 25
Posty: 2.091
Cytat jest wynikiem obserwacji ;p A te jutsu, o którym wspomniałeś Focus, on dopiero chciał wykonać. Nie wierzę, że składał pieczęcie szybciej niż Kokskage się poruszał. No ale, jeśli kishi wykona plot no jutsu, to Kisame będzie żył, może Zetsu całe Akatsuki wypluje ożywione? xD
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.739
Plusy: 1
Posty: 538
Hako napisał:
A skąd wy wiecie, że on zginął? Macie to gdzieś wyraźnie napisane?
Powiem szczerze, że jeszcze mały płomyk nadziei we mnie zostaje, że ten bohater przetrwa, ale aktualnie sytuacja wygląda tragicznie.
Ja bynajmniej nie powołuję się na żadne fakty. Wyrażam jedynie opinię na temat tego co aktualnie widzimy, czyli śmierci (przynajmniej z pozoru) Kisame.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.829
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Ale rewelacyjny najnowszy chapter (484). Fenomenalne zakończenie. Z jednej strony Sakura w ostatniej chwili ratuje życie Sasuke stopując swój atak. Ten natomiast momentalnie jest o krok zabicia jej. Właśnie o krok, bo pojawia się Naruto. Wielka walka już niedługo

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.826
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Zgadzam się; jeden z najlepszych ostatnio rozdziałów - zjednoczenie Drużyny 7. Bardzo emocjonująco, bardzo rozdzierająco - rozmowa z Kakashim, atak Sakury i wejście Naruto na koniec. Och, ciekawam, czy dojdzie do pojedynku Naruto z Sasuke - czy może wkroczy Madara i konfrontacja zostanie odsunięta...

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.048
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ostatni rozdział mocno mnie zaskoczył. Starszyzna Konoha przygotowuje się do ogłoszenia Hatake Kakashi nowym hokage, a tu niespodzianka! Tsunade wróciła do zdrowia.
Co do tego przeszczepienia oczu Itachiego Sasuke, myślę, że to nie będzie takie łatwe jak mu się wydaje. Śmiem podejrzewać, że Itachi mógł w jakiś sposób przewidzieć, że dojdzie do tego iż jego oczy trafią do jego brata i zastawił jakąś pułapkę bądź jakoś osłabił swoje oczy.

Ciekawe co Kishimoto wymyśli w kolejnym rozdziale.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.826
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
podoba mi się idea pułapki w oczach

Po raz kolejny zachwycam się talentem Kishimoto. Scenę z ozdrowieniem Tsunade pokazał pokrętnie w taki sposób, że byłam pewna, że Piąta Hokage odeszła w zaświaty, huh. A tu taka radosna niespodzianka!

Rozdział świetny - i ogóle te ostatnie rozdziały, zwłaszcza spotkanie Naruto z Sasuke, były absolutnie rewelacyjne. Kishimoto to jest mistrz fabuły i emocji.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.826
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Czy ja dobrze widziałam, że K****o niby... co on właściwie zrobił? O ile dobrze pamiętam tę technikę, polega ona na przywoływaniu dusz zmarłych. Jedno mnie ciekawi: Hidan rzekomo żył...

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 24, 25, 26  

Forum DB Nao » » » Najnowszy chapter - komentarze
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook