Forum Dragon Ball Nao

» Wygląd forumowiczów ocena: 7,78 (głosy: 9)110

Strony:   1, 2, 3 ... 92, 93, 94 ... 192, 193, 194  
19arthur26 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
19arthur26
Wiek: 31
Dni na forum: 5.043
Ostrzeżenia: 1
Posty: 89
Skąd: Łomża
ja niestety musze grac na staguu, na fendera takiego jakbym chcial na razie [ ort! ] mnie nie stac
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.675
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
A jakiego byś chciał?
Ja mam telecoustica:)

Nie offtopować tyle.
SoheiMajin

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.243
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Jak to zawsze pół żartem pół serio moja siostra gada, że na basie grają niespełnieni gitarzyści, którym gra na sześciu strunach sprawia zbyt wielkie kłopoty.

Co do wyglądu to taki na współczesną modłę rockową, choć może to przypadek. Byle byś lepiej tych właściwych słuchał.

Kończąc zaś offtop co do gitar to brać coś co ma dwa humbuckery - brak góry, ale za to potęga brzmienia... Ibanezy świetna rzecz, brzmieniowo jeden model wiele potrafi na dobrym wzmacniaczu, zaś całościowo jako firma wiele modeli z mniejszą menzurą, gdzie akurat w moim przypadku ma to duże znaczenie.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Karanthir Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Karanthir
Wiek: 32
Dni na forum: 4.644
Posty: 79
Skąd: Beleriand
Drakan napisał(a):
Jak to zawsze pół żartem pół serio moja siostra gada, że na basie grają niespełnieni gitarzyści, którym gra na sześciu strunach sprawia zbyt wielkie kłopoty.
Ja wybrałem basik, dlatego że mój brat i kuzyn grają na elektrykach więc teraz ich uzupełniam. Ale czasem też brzdąknę sobie jakiś riff na "sześciu strunach" dla odmiany, jednak głównie skupiam się na basie. A na czym jest trudniej... Myślę, że kwestia przyzwyczajenia i wprawy, a żeby naprawdę dobrze nauczyć się grać potrzeba sporo pracy, w jednym i drugim przypadku. Mi niestety jeszcze sporo brakuje

"Farewell, O twice beloved! A Túrin Turambar turun ambartanen: master of doom by doom mastered! O happy to be dead!"

J.R.R. Tolkien -"Silmarillion"
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.412
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
19arthur26 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
19arthur26
Wiek: 31
Dni na forum: 5.043
Ostrzeżenia: 1
Posty: 89
Skąd: Łomża
no noo pasujecie do siebie, szczescia
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.412
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Nie wiem czy pasujemy do siebie, nie moje klimaty, widocznie ty się lepiej na tym znasz. Chyba nie z doświadczenia, co?

Grupa Mirai
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.675
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Piotrek jak zwykle super!
PS. mam nadzieję, że to nie ten kumpel z przyszłego zespołu?
Jeszcze raz życzę Ci jutro powodzenia (wiesz o co chodzi) i trzymam kciuki!
A Artur zaraz w łeb oberwie za takie głupie żarty

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
19arthur26 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
19arthur26
Wiek: 31
Dni na forum: 5.043
Ostrzeżenia: 1
Posty: 89
Skąd: Łomża
jakie tam żarty
no dobra sweet focia
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.554
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.827
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Ishi, fajne zdjęcia I fajny wąż (Gdańsk też fajny.)

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

19arthur26 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
19arthur26
Wiek: 31
Dni na forum: 5.043
Ostrzeżenia: 1
Posty: 89
Skąd: Łomża
no i okulary tez fajne, w ogole wszystko jest fajne i zycie jest piekne
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.725
Plusy: 15
Posty: 4.257
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.675
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Co prawda nigdy nie widziałam żadnego Twojego zdjęcia, bo z tego co kojarzę wszystkie linki wygasły, ale po Twoich postach w stylu "Macie i cierpcie", "moja parszywa gęba" spodziewałam się jakiejś tragedii, a Ty jesteś bardzo przystojny facet : )
A ja sądziłam, że to kobiety udają przesadną skromność

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.827
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Hayato jest zupełnie w porządku i fajny facet, ale go tutaj nazywają emo, to nie wiem... Może ma za niską samoocenę Jedyny z forumowiczów, który chciał się ze mną zobaczyć do tego stopnia, że doszło to do skutku - i bardzo miłego (Sushi i sake były pyszne - no, w każdym razie sushi - a rozmowa i spacer jeszcze lepsze )

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.977
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
W moim mniemaniu już przestał być emo

Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.711
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.711
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
Franek baranek, schudłeś ?
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.725
Plusy: 15
Posty: 4.257
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.711
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Wazon napisał(a):
Franek baranek, schudłeś ?
nie, ostatnio mi nawet szczątkowy bębzon !?.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 92, 93, 94 ... 192, 193, 194  

Forum DB Nao » » » Wygląd forumowiczów
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook