Forum Dragon Ball Nao

» [Problem] Czy Kami mógłby mieć syna?

mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.161
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Jak wiecie szatan serduszko najpierw najgorszy wróg Goku ,a potem jeden z najlepszych przyjaciół został wypluty w postaci jaja przez swojego ojca złego Kamiego(Piccolo Daimao). więc, czy dobry Kami opiekun smoczych kul też mógł wypluć jajo z którego wyklułby się dobry szatan?
Tak,czy to możę wymyślona przez ze mnie bzdura, lub błąd wynikający z niedoczytania mangi, proszę odpowiedzcie!

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez mihesz: 10.07.2007, 21:47
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.146
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
to moim zdaniem podlega dyskusji, bo ci powiem że moim zdaniem mogło do czegoś takiego dojść ale czy doszło to nie wiem
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.149
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
a wlasnie jestem ciekawy czemu nasz Piccolo nie stworzyl sobie "syna" tak jak to robil Piccolo Daimao...? tzn. chodzi mi o takich jak Tamburine lub Cymbal...np. w sytuacjach krytycznych przy walce z Cellem np. Wtedy jego sila wynosila okolo 30 000 000 mln j. o ile sie nie myle to wydaje mi sie ze jego "syn" mialby spokojne 10 000 000 j. a co do Wszechmogacego nie mam zielonego pojecia... ale mysle ze mogl tylko nie widzial takiej potrzeby

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.403
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Alternatywy
Zabawa w detektywa
Czegóż chcieć więcej ?
Czy Kami mógł mieć syna ? Oczywiście, bo do tego by mieć dziecko nie trzeba było być złym. Czemu nie miał ? A nie pomyślałeś o tym, że nie chciał ?
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.161
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Chyba po prostu nie potrzebował syna, albo wiedział że może on mu przeszkadzać w pełnieniu roli wszechmogącego.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Ja uważam, że to wina fabuły.
Przecież mógł zrobić syna, on by się stał wszechmogącym i by nie było problemu - mógłby zginąć żeby zabić Picolla, kule by istniały
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Problem] Czy Kami mógłby mieć syna?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook