Forum Dragon Ball Nao

» Nie lubię ocena: 5,50 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 47, 48, 49  
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.833
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Osób,które się wywyższają nad innych i mają siebie za Nie wiadomo kogo.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.725
Plusy: 15
Posty: 4.257
Skąd: 絶望の海の底から
Sledzia w smietanie

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.500
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Nudzić się
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.833
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Cebuli

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.923
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
jogurtu o smaku suszonych śliwek

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.676
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Polskich komedii, poza starszymi produkcjami.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.725
Plusy: 15
Posty: 4.257
Skąd: 絶望の海の底から
korwinistow

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.268
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Bo co? Bo jak z nimi gadasz to nie potrafisz odpowiedziec?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.725
Plusy: 15
Posty: 4.257
Skąd: 絶望の海の底から
Uderz w stol,a nozyce sie odezwa. Nie lubie pseudopolitycznych frustratow i hejterow.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.676
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Od biedy lepsi korwiniści od platfusów.
Nie lubię much : /

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.725
Plusy: 15
Posty: 4.257
Skąd: 絶望の海の底から
Od biedy lepsze platfusy niz pisiory.
Nie lubie komarow.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.676
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Dobrze, że jesteś w tym temacie moim guru.
Nie lubię chałwy.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.725
Plusy: 15
Posty: 4.257
Skąd: 絶望の海の底から
Nie lubie polityki.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.268
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Tak sie sklada, ze kazdy powazny polityk po 10 minutach rozmowy z frustratem wysiada. Ostatnio nawet zaczeto stosowac pojedynki 4x1 z Korwinem bez udzialu Korwina.
Nie lubie tego, ze wszedzie teraz pokazuja zdjecia ludzi bez rak czy nog i usiluja w czliwieku wywrzec jakies specjalne odczucia.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.863
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Zgadzam się odnośnie tych specjalnych uczuć, ja też tego nie lubię bo jest tow różny sposób perfidnie lub nie, wykorzystywane To wszystko winna fałszywych lewusów i pseudo konserwatystów... a jak jeszcze na tym zbijają kasę i jakieś profity to wcielone. Krzywda dla ludzi tych i tamtych... zamiast pokazywać okrucieństwa losu domniemanego Boga, lepiej je zwalczać np. dać im prawdziwe nogi i ręce, dziś nauka potrafi wyhodować z komórki ucho. A odnośnie dzieci z zespołem wiecie, to dać świadomość własnego myślenia i nie wykorzystywać do jakiś przedstawień, pokazywać jak małpy i tresować itp. toż to nieludzkie. Grać na wrażliwości ogólniej mówiąc empatii.
Sam mam problemy z koordynacją ruchową i nerwami ale z tym walczę, dzisiejsza medycyna nie jest w stanie mi pomóc w tym, a to ponoć lajcik w porównaniu z prawdziwym nieszczęściem... jednak oni nie są w mojej skórze i nie patrzą na świat moimi oczami.
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.676
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Wiesz, ucho a kończyna, to jednak drobna różnica zważywszy, że komórki nerwowe mają znikomą możliwość regeneracji. W uchu Ci takowa zbędna.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.863
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Czekaj... ale ucho czuje, wiesz o co chodzi. Mało tego medycyna może tego dokonać, dowodem jest program który oglądałem ponoć jest taki proszek który sypiąc na "kikut" powoduje, że kończyna zaczyna odrastać. Ponoć człowiek ma zapisane w DNA ale uśpione możliwość regeneracji jak gady.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.833
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Nie lubię niektórych moich sąsiadów.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.676
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Małżowina uszna ma unerwienie czuciowe, ale jest ono Ci w sumie zbędne.
Nie wiem czy kończynę unerwioną zarówno czuciowo jak i ruchowo dałoby się odtworzyć.

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.725
Plusy: 15
Posty: 4.257
Skąd: 絶望の海の底から
Siebie samego

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 47, 48, 49  

Forum DB Nao » » » Nie lubię
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook