Forum Dragon Ball Nao

» L'arc~en~Ciel ocena: 10,00 (głosy: 7)110

Strony:   1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 38, 39, 40  
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.892
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Laru-chan napisał(a):
Co prawda to dopiero pod koniec tygodnia, ale dziękuję za wsparcie. Katz chyba też zdaje maturę w tym roku. To nasz zbawiciel jeżeli chodzi o download
No czekam do srody lub czwartku wtedy wrzucam ''In Physical'' i tez znikam do 12 maja (wtedy pisze maturkę z rozszerzonej histy xD)

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.892
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ken - In Physical
Link: http://rapidshare.com/files/225665380/_album ... ysical.rar
Cena: Taka jak zawsze ;p

To bedzie chyba mój ostatni post na te 2 tygodnie, matura daje o sobie znac i tak Hyde'a będę musiał zamienić na Aleksandra Wielkiego a Tetsu, na Poniatowskiego , a japoński na angielski. Ale na pewno wrócę na premierę ''EVANESCENT'' .

Trzymajcie się.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
Ken - In Physical
Link: http://rapidshare.com/files/225665380/_album ... ysical.rar
Cena: Taka jak zawsze ;p
Dziękuję Katz!! Zapłata taka jak zawsze. Przed maturalnymi egzekucjami będę miała co słuchać. Zawsze to jakiś relaks.

Ja też znikam. Trzymajcie za nas kciuki

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Mafefka Kobieta
Wojownik
Wojownik
Mafefka
Wiek: 32
Dni na forum: 5.543
Posty: 39
Skąd: Theatre of Kissu
Łaaaaaa...dzięki Katz &o&

Jak dla mnie Ken~chan zrobił kawał dobrej roboty ^.^

Powodzenia na maturze n_n

Obraz
wiem, że nie będę się martwić gdy zabraknie powietrza...
muzyką też się świetnie oddycha...
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.892
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ludzie, to że Larce zrobili sobie przerwe, to nie powód by przestac cos pisać

no to mam takie 2 infa:

26 maja Tęczowcy wydaja photobook zatytuowany ''a Paris''. Będzie to zbiór zdjęć przedstawiający zeszłoroczny pobyt muzyków w Paryżu poza sceną.

Pojawiło sie nowe PV , a właściwie nowe pv do starej i zarazem kultowej już piosenki ''Driver's High'' w wersji koncertu z Paryża
http://www.youtube.com/watch?v=MeMxE3PZKU4

Jak to widzę, to mam coraz większą ochotę obejrzec ten koncert, przypominam premiera Live in Paris już za tydzień .

EDIT:

album Kena był w jakosci 192k, ale juz pojawił sie w lepszej proszę, o to w jakości 320k.
http://www.megaupload.com/?d=jvzr1507

Pozdrawiam
K^tz

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
Pojawiło sie nowe PV , a właściwie nowe pv do starej i zarazem kultowej już piosenki ''Driver's High'' w wersji koncertu z Paryża
http://www.youtube.com/watch?v=MeMxE3PZKU4
0:44-0:46 - jak ja to kocham XD Ten facet na prawdę ma 40 lat? XD


26 maja Tęczowcy wydaja photobook zatytuowany ''a Paris''. Będzie to zbiór zdjęć przedstawiający zeszłoroczny pobyt muzyków w Paryżu poza sceną.
Super! O to chodzi. Jeszcze przed wyjazdem będę miała co oglądać


A ja mam info o dość dziwnej rzeczy, a konkretnie o muzeum Laruku. http://www.larc-en-ciel.com/jp/popup/museum/information.html

Znaleźć tam można m.in. sprzęty, których panowie używali podczas ostatniej trasy koncertowej, zdjęcia z Paryża itd.

Ciekawy pomysł, aczkolwiek muzeum powinno się zakładać po rozpadzie zespołu i umieszczać tam rzeczy, ciuchy z całej działalności zespołu. To by były eksponaty. Zobaczyć ten fioletowy bas Tetsu z czasów "Dune"

No ale jakoś trzeba wyciągnąć kasę od fanów XD Żart. W sumie 200 jenów to nie taki majątek


Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
Jak to widzę, to mam coraz większą ochotę obejrzec ten koncert, przypominam premiera Live in Paris już za tydzień .
Mam nadzieję, że linki będą dość szybko.

Info: Od 22 czerwca do końca sierpnia zaginę. Wyjeżdżam w sprawach zarobkowych do Holandii, więc jeżeli nikt mnie zastąpi w tłumaczeniu, to temat z przekładami piosenek Laruku umrze śmiercią naturalną To jednak za miesiąc.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.462
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Laru-chan napisał(a):
0:44-0:46 - jak ja to kocham XD
Trzeba przyznać, że nieźle się rusza te jego ruchy są najlepsze


Laru-chan napisał(a):
Ten facet na prawdę ma 40 lat? XD
Również nie powiedziałabym, że ma 40 lat. Niektórzy w takim wieku to mają spory brzuszek i zarost i zaczynają siwieć

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Niektórzy w takim wieku to mają spory brzuszek i zarost i zaczynają siwieć
Hyde ostatnio stwierdził, że przez rzucanie palenia coraz więcej je i... tyje
Czasem widać u niego zarost. Aczkolwiek wygląda z nim głupio XD Ale jak widać "resztki" (nie wiem, jak to określić *drapie się po głowie*) i fajnie mu z tym. Jak prawdziwy chłop
Co do siwienia, to Japończycy dość późno obsypują się szronem. Poza tym hyde ciągle się farbuje. Trochę szkoda, bo w czarnych mu najlepiej


natalia0111 napisał(a):
Trzeba przyznać, że nieźle się rusza te jego ruchy są najlepsze
Jak dzieciak. To śmiesznie wygląda, jak śpiewa coś mocnego, hard-rockowego i do tego zaczyna tak machać tą łepetyną XD Na "Jack in the Box 2008", gdy śpiewał z Teru (Glay), to od machania głową wypadł mu odsłuch i przez końcówkę piosenki trzymał palec w uchu

Ale, i tak nic nie przebije "Pretty Girl" i jego tańca pod koniec. Tylko rury mu brakowało, żeby zrobić wrażenie tancerki gogo. Mówię tutaj o wykonaniu z "Theater of Kiss".


Zmieniając tor wypowiedzi. Aż do tej pory nie miałam okazji przesłuchać "In Psychical". Niedawno udało mi się zapoznać z pierwszymi trzeba utworami. Pierwszy utwór (nie pamiętam w tej chwili tytułu) jest bardzo fajnym instrumentalem. Bardzo przypadł mi do gusty. "S" jest nietypowy, ale ma w sobie ten fajny pazur. Moja siora wchodzi do pokoju, słyszy "S" i pyta się: "Od kiedy ty tak Dirów słuchasz?"
Ja: "Jakich Dirów??"
Ona: "No Kyo słyszę"
Ja: "Hahaha, to nie Kyo pało, to ken!"
Ona: "Niemożliwe! To Kyo!!"

No proszę, kto by pomyślał

Pozdrawiam.

[ Dodano: 18.05.2009, 11:53 (po 55 sekundach) ]
Tak w ogóle to witam Cię Natalio. Nie miałam okazji się przywitać, więc robię to teraz. Baw się dobrze

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.462
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Laru-chan napisał(a):
Ale, i tak nic nie przebije "Pretty Girl" i jego tańca pod koniec. Tylko rury mu brakowało, żeby zrobić wrażenie tancerki gogo. Mówię tutaj o wykonaniu z "Theater of Kiss".
Muszę więc zobaczyć ten jego taniec i to koniecznie

Gdyby moja siostra powiedziała mi, że znów słucham Hyde to bym się zdziwiła, ona nawet nie wie, kto to jest. Dla niej są to "japońskie wycia" i każdy śpiewa tak samo. Zresztą u mnie w domu nikt nie może znieść muzyki, którą słucham Jak stwierdzili "podoba mi się wszystko, co brzydkie"

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
natalia0111 napisał(a):
Gdyby moja siostra powiedziała mi, że znów słucham Hyde to bym się zdziwiła, ona nawet nie wie, kto to jest. Dla niej są to "japońskie wycia" i każdy śpiewa tak samo. Zresztą u mnie w domu nikt nie może znieść muzyki, którą słucham Jak stwierdzili "podoba mi się wszystko, co brzydkie"
Nie zazdroszczę. Moi rodzice już się przyzwyczaili i wiedzą, kto jest kto Mam bardzo lubi ballady X-Japan. Ogólnie wszyscy kochamy rocka. Pierwszą miłością mojej siostry był Tetsu XD a i hyde bardzo lubi. Szczególnie jego solową działalność. Często robimy sobie karaoke z utworami Larc


Tu masz cały koncert "Theater of Kiss":

http://www.larc4ever.com/theater_of_kiss

Miłego oglądania. Sceneria przepiękna.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.462
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Ja ostatnio zaczęłam słuchać j-music i cieszę się, że natrafiłam na tą muzykę. Zdecydowanie wolę j-music niż disco polo, którego słucha moja siostra lub techna co znowu puszcza mój brat (jeszcze jak puści głośno to mi uszy odpadają). Najwyżej mogę ich podrażnić tymi "wyciami" choć ostatnio stwierdziłam, że gdybym nie wpadła na Hyde i Gackta i na innych wykonawców z Japonii to straciłabym kawał dobrej muzyki


Laru-chan napisał(a):
Pierwszą miłością mojej siostry był Tetsu XD a i hyde bardzo lubi. Szczególnie jego solową działalność.
Ja również uwielbiam jego solową działalność nawet bardziej niż w zespole ale głos i tak ma świetny


Laru-chan napisał(a):
Tu masz cały koncert "Theater of Kiss":

http://www.larc4ever.com/theater_of_kiss
dzięki ślicznie, jesteś wielka

Teraz ściągam EVANESCENT (DVD) i miną wieki, póki to ściągnę bo mój komp ma zapłon jak u starego żółwia

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.892
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
natalia0111 napisał(a):
Ja ostatnio zaczęłam słuchać j-music i cieszę się, że natrafiłam na tą muzykę.
Jeżeli chodzi o L'arc~en~Ciel, to troche źle trafiłas, gdyż zespół odbywa 3-letnią przerwę i na scenie pojawi sie dopiero podczas 20th L'anniversary w 2011 roku . Cieszę się że przybył kolejny fan larc, ale zycze ci cierpliwosci w oczekiwaniu na nowe wydawnictwa i infa:D

Jak myslicie, czy l'arc jeszcze coś wyda czy po 25, będziemy musieli czekać do 2011??

natalia0111 napisał(a):
Teraz ściągam EVANESCENT (DVD) i miną wieki, póki to ściągnę bo mój komp ma zapłon jak u starego żółwia
życzę ci powodzenia przy wypakowywaniu, koleś dobry syf z tym hasłem odwalił . Zresztą jakieś tam nadzwyczajne nie jest, PV+making, noi satysfakcja, że jakby nie patrzeć masz edycje limitowaną .

Co do ruchów Hyde'a. To naturalne, japończycy znani sa z tego, po prostu lubią się dobrze bawić czerpać całą przyjemność z życia. A L'arc?, L'arc formę ma dzięki swojej pracowitości, mnóstwo koncertów i są w formie. Wyobrażacie ich sobię jak będą mieli po 50 lat xD?


Co do albumu Kena, to nie ukrywam, że spodziewałem się czegoś wiecej, dużo ballad i to takich do słuchania przed zaśnięciem xD. Ale przy ''S'' ''Spin Along'' czy ''Gimme your name'' już można się ostro zabawić (w sensie imprezy xD).


Co do moich rodziców, to mamie niektóre piosenki sie podobają
Laru-chan napisał(a):
Mam bardzo lubi ballady X-Japan
u mnie tak samo, a z Larców to moja mama lubi ''Niji''

a Tata mówi coś takiego: ''Jeszcze 5 lat temu dzieciaki słuchali tego amerykańskiego hip-hopu, a teraz dzieciaki zaczynają słuchać japońskiej muzyki, co dalej Karaibska?? ''

Pozdrawiam
K^tz

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.462
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Laru-chan napisał(a):
Mam bardzo lubi ballady X-Japan.
Ich ballady są świetne ale mojej mamie prędzej spodobałoby się, gdyby to Pavarotti śpiewał po japońsku tak to nie ma szans. Jest u mnie założenie, że co japońskie to głupie i brzydkie nawet, gdy Japończycy śpiewają po angielsku;)

Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
a Tata mówi coś takiego: ''Jeszcze 5 lat temu dzieciaki słuchali tego amerykańskiego hip-hopu, a teraz dzieciaki zaczynają słuchać japońskiej muzyki, co dalej Karaibska?? ''
No to niezłe podsumowanie, mój tata za bardzo nie słucha muzyki, jak już to tylko to, co w radiu leci

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Yum-kun Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Yum-kun
Wiek: 33
Dni na forum: 5.564
Posty: 97
Skąd: Nibylandia

Ai no Banana XDDD Bo Tetsu jest rlz, MiyavixHyde na wieczność, nieogolony Ken wa sekushi elemento desu, a Yukihiro jest jak Jinx, bo tylko ja sądze, że jest uroczy XDDD
A faceci po czterdziestce też moga byc przytulasni! O!
A HYDE TO BRZYDAAAAAL ! ! ! (ja nie wiem, co wy w nim widzicie, naprawde XDDDDDDD)
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.892
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
o dzieki , ale ja sobie poczekam na jakosć DVD

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Yum-kun napisał(a):
Tutaj linki do Live in Paris 2008 ^^ wrzucane przez Jusa

http://www.megaupload.com/?d=NPG4D2OL
http://www.megaupload.com/?d=R4IHNFZV
To jest jedna płyta, co nie? Tak czy inaczej bardzo dziękuję. W końcu jakieś poważniejsze wydawnictwo spod szyldu Laruku


Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
o dzieki , ale ja sobie poczekam na jakosć DVD
Zakupiłeś sobie oryginałkę, czy masz jakieś wtyki?

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.892
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Laru-chan napisał(a):
Zakupiłeś sobie oryginałkę, czy masz jakieś wtyki?
na 300zł raczej bym się nie zdecydował , nie po prostu [ ort! ] czekam jak bedzie w sieci jakiś obraz ISO, bowiem mi sie na kompie niewygodnie ogląda filmy, wiec sobie zgrywam i wrzucam na telewizor, a jak wiadomo w AVI raczej jakość w TV jest troche słaba. Dołączy wtedy do mojej larcowej kolekcji. Mam już bowiem Theater of Kiss, Chronicle 4, Documentary wszystkie w jakosci DVD

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
wiec sobie zgrywam i wrzucam na telewizor, a jak wiadomo w AVI raczej jakość w TV jest troche słaba.
To zależy. Mam parę koncertów L'arc nagranych na płyty i muszę przyznać, że jakość jest dobra. Oczywiście nie wszystkich, bo najlepiej chodzą mi te ponad 2Gb.

Ale chyba zacznę robić tak jak Ty. Wszystko oglądam na kompie, bo moje dvd odtwarza co chce i żadne czyszczenie mu nie pomaga

Przy kompie lubię oglądać, bo mam sporo przestrzeni wokół, a i monitor akuratny. Może nie plazma, ale parę cali ma XD Problem jest tylko, jak siora chce się dosiąść. Wtedy robi się ciasno XD


Łaaaa!! W Larcowym muzeum mają genialne plakaty do sprzedania!! Kto mnie zabierze do Japonii na zakupy? *robi słodkie oczy* W ogóle fajne rzeczy tam mają. Ech, Japończycy to mają dobrze. W sumie zespół z ich kraju, ale to trochę nielogiczne, żeby dostęp do np. fanklubu mieli tylko rodacy. Chociażby względy marketingowe i finansowe. Larusie maja sporo fanów na całym świecie. To niezły potencjalny kapitał. Oczywiście nie mówię, że fani są od tego, żeby wyciągać od nich kasę, ale sami przyznacie, że fajnie by było mieć coś "larusiowego" na półce. Wyłączając płyty bo to nie problem, jeżeli ma się za co.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.462
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Laru napisał(a):
ale sami przyznacie, że fajnie by było mieć coś "larusiowego" na półce.
Oj, fajnie by było, ale jak na razie mogę tylko o tym pomarzyć Mogliby u nas w Polsce zrobić takie muzeum ale gdzie, większość Polaków nie wie nawet, że taki zespół istnieje. A tak to można by przynajmniej nacieszyć oko

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.079
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Laru napisał(a):
Ech, Japończycy to mają dobrze. W sumie zespół z ich kraju, ale to trochę nielogiczne, żeby dostęp do np. fanklubu mieli tylko rodacy. Chociażby względy marketingowe i finansowe. Larusie maja sporo fanów na całym świecie. To niezły potencjalny kapitał. Oczywiście nie mówię, że fani są od tego, żeby wyciągać od nich kasę, ale sami przyznacie, że fajnie by było mieć coś "larusiowego" na półce. Wyłączając płyty bo to nie problem, jeżeli ma się za co.
A właściwie jest to bardzo logiczne. Tak jest ze wszystkimi zespołami w Japonii. Niemożliwością jest aby oficjalny fanklub, otwarty tylko na Japonię, nagle przystosował się do przyjęcia chętnych z całego świata. Po pierwsze, bariera językowa. Gazetka i wiele innych drobiazgów, jest po japońsku. No tak, mogłaby być po angielsku, ale jeśli najwięcej fanów i członków fanklubu jest w Japonii, to byłoby to trochę nie na miejscu. Przygotowywanie wszystkiego w dwóch wersjach także byłoby kłopotliwe. Do tego fani z zagranicy musieliby na pewno uiszczać większą wpłatę za przynależność do Le Ciel. Wysyłanie wszystkiego np. do Polski jest po prostu droższe. Nie wspominając o tym, że po co fanom z zagranicy możliwość szybszego kupienia biletu czy jakieś spotkanie z zespołem, skoro nie każdy mógłby sobie pozwolić po prostu spakować się i wyjechać do Japonii? Takich problemów i przeciwności można jeszcze kilka znaleźć. Tak więc nie liczyłbym na otwarcie się Le Ciel na świat, a prędzej na stworzenie jakiejś oddzielnej, podległej mu "filii", otwartej dla fanów spoza Japonii. Drugim wyjściem byłaby całkowita reorganizacja fanklubu i przekształcenie go od podstaw w ogólnoświatowy, co obecnie w ogóle nie wchodzi w rachubę.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 38, 39, 40  

Forum DB Nao » » » L'arc~en~Ciel
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook