Forum Dragon Ball Nao

» L'arc~en~Ciel ocena: 10,00 (głosy: 7)110

Strony:   1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 38, 39, 40  
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
No proszę, Mart pierwsza

Wszystkiego najlepszego Tetsuya Życzę szczęśliwych chwil z piękną żoną, równie pięknych dzieci i dalszych sukcesów w Laruku i solowych.
Mart napisał(a):
Żebyś już zawsze był taki pozytywny x)
Koniecznie!

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.802
Posty: 514
Skąd: Pluton
Jestem już zmęczona, także jeszcze tylko na szybkiego wpadłam, no bo jakże to? Kto jak kto, ale JA mam wręcz obowiązek w tym dniu złożyć Tetsiakowi życzenia (zainteresowani wiedzą o co kaman :p)

Muuuuzyki, muuuuzyki i jeszcze raz muuuzyki - aby zawsze roztaczał ją wokół siebie: solo, w ekipie i aby życie było jedną piękną melodią z żonką i być może niedługo coraz to większą rodzinką (;


Laru napisał(a):
Mart napisał(a):
Żebyś już zawsze był taki pozytywny x)


Koniecznie!
A jakże

Pozdrawiam (:

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.893
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Poprockowy zespół L'Arc~en~Ciel wyda 25 listopada nową limitowaną edycję bożonarodzeniowego singla Hurry Xmas.

Hurry Xmas został pierwotnie wydany w 2007 roku, a jego limitowana edycja ukazała się pod koniec 2008. Oprócz utworu tytułowego znalazły się na nim wersję I Wish P'UNK~EN~CIEL oraz wersje instrumentalne obydwu kawałków, a także wersję "silent night" Hurry Xmas.

W 2007 singiel ten ukazał się tylko jako CD, jednakże wersja z 2008 została wzbogacona o DVD z dwoma teledyskami i materiałem bonusowym. Obecnie DVD ma zawierać nagrania koncertowe Hurry Xmas i I Wish 2007 zarejestrowane podczas TOUR 2007-2008 THEATER OF KISS.
Nie no to już jest przegięcie xD xD rok w rok ten sam singiel.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Akurat przed chwilą byłam na JaMe i też mnie to zdziwiło. Co prawda to ten sam utwór, ale co roku jest inny dodatek. Myślę, że fani nie będą narzekać, bo jak wyczytałam w jakimś oficjalnym rankingu Oriconu, ulubionym świątecznym utworem Japończyków jest właśnie "Hurry Xmas". W pierwszej piątce można było też znaleźć "I Wish". Tak więc panowie z Larc są specjalistami w świątecznych przebojach

"Poprockowy band"?? No nie. Feelem mi zaleciało...

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Chwila Kobieta
autorka posta nr 100000
autorka posta nr 100000
[ Klan Tokugawa ]
Chwila
Wiek: 31
Dni na forum: 5.631
Posty: 308
Jak mi w głośnikach leci "Hurry Xmas", to wiem, że już niedługo święta. Chociaż zdarza mi się czasami przez przypadek posłuchać w marcu, czy w lipcu. XD Lubię ten kawałek, a teledysk z Mikołajami jest świetny, więc w sumie cieszę się na kolejne wydanie. Ostatnio przeglądając pliki z muzyką doszłam do wniosku, że gdzieś posiałam wersje punk, to przynajmniej będę miała "I wish".

Blanc侍KATZ napisał(a):
Nie no to już jest przegięcie xD xD rok w rok ten sam singiel.
Nie narzekaj. XD Będziesz miał i "Hurry Xmas" i "Hurry Xmas" Silent Night version i hydeless version (dasz koncert na Wigilii XD) i "Hurry Xmas" live. XD

Laru napisał(a):
"Poprockowy band"?? No nie. Feelem mi zaleciało...
Nie tylko Tobie. Coraz częściej Laruku zaczynają określać poprockowym zespołem.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.899
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Chwila napisał(a):
Coraz częściej Laruku zaczynają określać poprockowym zespołem.
Bądź co bądź, mają też piosenki o popowym brzmieniu x)

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Misuzu Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Misuzu
Wiek: 29
Dni na forum: 5.373
Posty: 72
Nie Laruku,
Nie rób sobie kuku xD

Tylko nie pop xD

Misuzu
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.893
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Chwila napisał(a):
Nie narzekaj. XD Będziesz miał i "Hurry Xmas" i "Hurry Xmas" Silent Night version i hydeless version (dasz koncert na Wigilii XD) i "Hurry Xmas" live. XD
Wiesz ogólnie nie narzekam, ze dają o sobie znac i nawet ciesze się z tego powodu, ale przesadne jest rok w rok wydawać ten sam singiel, nawet jesli był hitem. Mogliby chociaż jako bonus dać jakiś alternatywny teledysk a nie żywcem wycięte z DVD "2007-2008 Theater of Kiss" live performance "Hurry Xmas" i "I Wish 2007", które zapewne wielu z was po x razy widziało.

Nie tylko świętami pachnie w świecie wydawnictw J-Music, ale przede wszystkim końcem roku i wydawanymi przez artystów kalenarzami (min od: Gackta, Miyaviego, Ayumi Hamasaki). Nie inaczej jest z L'arc który swój wypuszczają pod koniec tego miesiąca i daje głowę, że zapewne będzie ze zdjęciami z Paryża....


Chwila napisał(a):
Nie tylko Tobie. Coraz częściej Laruku zaczynają określać poprockowym zespołem.
Mart napisał(a):
Bądź co bądź, mają też piosenki o popowym brzmieniu x)
Zespół ewolułował, z VK (indies) do powszechnie pojętego J-rocka aż do Alternatywu. w międzyczasie były i utwory trochę mocniejsze jak i te troche lżejsze (ballady). Toteż w ich teraźniejszym czasie ja pozostaję przy rocku alternatywnym. Do poprocka są przypisywani zapewnie dla tego, że na pierwszy rzut oka nie wyglądają przecież na typowych J-rockowców, jedynie tetsu ubiera się dość kolorowo i wplecze co nieco we włosy a tak to wyglądają całkiem normalnie. Duży wkład w ten przypis mogło miec też to, że dość często komonowali utwory do reklam czy też do Anime, a z tego głownie znani są Popowcy


Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.080
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Jak dla mnie, nie ma co tu za wiele filozofować Sprawa jest prosta. L'Arc~en~Ciel mają kawałki zarówno o charakterze rockowym, jak i te popowe. Więc dla niektórych osób logicznym wydaje się nazywanie ich grupą poprockową. Jednak w tym momencie, to każdy fan może zdecydować czy według niego bliżej im do popu, czy do rocka.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Obiecałam, że nie będzie konspiracji, więc słowa dotrzymuję. Pozwoliłam sobie uogólnić opinię nauczyciela hyde ze szkoły kung-fu. Takie to pomieszane, że tak naprawdę upsisia wie, o co mu chodziło

Młodość i dzieciństwo HYDE:

Wśród gór i niedaleko od oceanu, w w cichym i spokojnym miejscu, znajduje się dom rodzinny państwa Takarai. Rodzice muzyka nie mieli lekko. Ich wczesny ślub spotkał się z dezaprobatą dziadków Hideto. Mały HYDE urodził się 29 stycznia 1969 r. Był ich jedynym dzieckiem. Jako że młodzi rodzice ciągle pracowali, by się utrzymać, HYDE miał po szkole dużo domowych obowiązków.

Ojciec HYDE założył pub, który nazywał się "PUB HOUSE APPLES". Gdy Hideto był mały, zawsze urany w jaskrawy t-shirt i krawat, siedział ciuchutko przy barowej ladzie i czekał, aż mama skończy pracę. Pani Takarai: "Był bardzo nieśmiały, ale był też bardzo dobrym dzieckiem". Matka HYDE zawsze chciała mieć córkę, więc ubierała syna w ubrania o typowo dziewczęcych kolorach. Dlatego w przedszkolu, niewinnie wyglądający chłopiec miał więcej koleżanek niż kolegów

W szóstej klasie podstawówki Hideto zamarzył, by zostać mangaką. Jego wychowawca powiedział kiedyś: "Świetnie rysował! Zawsze, gdy szkole potrzebny był jakiś plakat, grafika czy coś w tym stylu, to HYDE to projektował i wykonywał". Dyrektor szkoły platycznej w Kansai wspomina ucznia tak: "Pamiętam to jakby to było wczoraj. W oczach miał błysk, gdy mówił o tym, że chciałby stworzyć mangę w stylu Lupin III".
Ulubionym przedmiotem w szkole HYDe była plastyka, a koszmarem matematyka. Młody Hideto bardzo lubił poezję i miał sporą kolekcję tomików wierszy francuskich poetów.

Rok wcześniej, w piątek klasie, HYDE zaczął uczęszczać na lekcje kung-fu. Ojciec zapisał go na treningi, bo martwił się, że potomek za dużo płacze i jest bardzo niepewny. Miał rację, bo dzięki zajęciom, HYDE stał się bardziej otwarty i poszerzył grono znajomych. Jego instruktor powiedział: "Tak! Pamiętam go doskonale! Miał bardzo ładną twarz i cieszył się dużą popularnością wśród dziewcząt. Chodził własnymi ścieżkami, miał własne metody na uczenie się do różnych egzaminów. Przed oczami mam widok, gdy przejeżdża górską drogą na rowerze, z plecakiem i płótnami. Pytałem się, gdzie jedzie tą drogą? On zawsze odpowiadał, że to jego własna ścieżka do szkoły plastycznej. Zawsze wspominał, że chciałby projektować grafikę."

Gdy HYDE skończył szkołę, pracował w wielu miejscach. W barze ojca, w kręgielni, sklepie muzycznym oraz w sieciówce Mr. Dounts. Założył też własny zespół Jesarulem Road, gdzie był gitarzystą i liderem. Ojciec powiedział: "Spójrzcie w te oczy. Są delikatne jak dziewczęce oczy! Bardzo się o niego martwiłem. Pracował u mnie w barze, zajmował się zespołem. Jednak to taki typ człowieka, który jest w stanie bardzo ciężko pracować, by osiągnąć cel i spełnić marzenia. Teraz, gdy jest sławny, mogę odetchnąć w spokoju. Słyszałem, że w całym Laruku, to on jest najbardziej męski, ale w moich oczach jest ciągle dzieckiem i jestem z niego bardzo dumny"

To tyle

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.893
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Laru napisał(a):
a koszmarem matematyka
Laru napisał(a):
Chodził własnymi ścieżkami
coś nas łączy xD


Dzieki za info Laru, przybliżoyo mi to przejrzyściej młodość Hyde'a, ale co nieco wiedziałem już z anglojęzycznych informacji. Co do jego ambitności, to nie trzeba doszukiwać się potwierdzenia z słów ojca, wystarczy spojrzec na dorobek artystyczny, stosunek fanów i styl życia.



Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
eilan1989 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
[ Klan Asakura ]
eilan1989
Wiek: 34
Dni na forum: 5.360
Plusy: 5
Posty: 121
Skąd: BP
Nie wiedzieć czemu wcale mnie zdziwił ogólny charakter Hideto. A nie zgłębiałam wcześniej zanadto tajników jego życia. Także info potwierdziło moje przypuszczenia uzupełniając je o kilka ważnych kwestii.
Także - agero gratias
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.462
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
AAaaaa Laru!!!! Jakbyś miała jakieś inne info o Hydziku czy też pozostałych członkach zespołu to ja z chęcią sobie poczytam. Obojętnie gdzie to wrzucisz, tutaj czy na pw, zawsze jakieś ciekawe informacje o nich przeczytam z przyjemnością. Więc mozesz śmiało wrzucać o ich przeszłości i innych sprawach bo jedną stałą czytelniczkę będziesz miała zawsze

Blanc侍KATZ napisał(a):
coś nas łączy xD
Chciałbyś xD ale pomarzyć możesz

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Kyanna napisał(a):
Więc mozesz śmiało wrzucać o ich przeszłości i innych sprawach bo jedną stałą czytelniczkę będziesz miała zawsze
Jeśli chodzi o HYDE, to zapraszam na Last.fm. Info, które tam siedzi jest mojego autorstwa, tylko potem pozmieniane szczegóły. Jednak póki co, nie zmieniałam części o dzieciństwie

Info o Tetsu też znajdziecie na Last.fm. Co prawda uboższe, ale jest sporo ciekawostek. Tam uzupełnienie dodała Neko Yoru. Szukajcie pod "TETSU69"

Co do Kena i Yukiego, to wiem, że miałam notki na starym kompie. Powinnam je też posiadać gdzieś zapisane. Szczególnie to o yuikihiro jest interesujące. Szczególnie fakt, że oprócz grania, zajmuje się udzielaniem korepetycji z matematyki

Pozdrawiam.

[ Dodano: 17.10.2009, 0:06 (po 4 godzinach 26 minutach) ]
Muszę też stwierdzić, że teza o nazwisku Takarai jest bardzo prawdopodobna. Ogólnie nazwisko HYDE jest owiane tajemnicą i nie jest pewne, czy tak się właśnie nazywa. Jednak śmiem twierdzić, że tak właśnie jest. Chociażby po jego młodzieńczym pseudonimie: Hirai. To tak jakby zmiksowanie imienia z nazwiskiem. A tak wołali na niego w szkole

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Wrzuciłam na Last.fm, więc czemu tu nie?

Imię i nazwisko - Ken Kitamura
Pseudonimy - ken, ken-chan
Data urodzenia - 28 listopada 1968r.
Miejsce urodzenia - Osaka, Japonia
Znak zodiaku - Strzelec
Grupa krwi - AB
Wzrost - 179cm
Waga - 59kg
Rodzina - matka, ojciec, starsza siostra
Stan cywilny - podobno rozwiedziony
Zwierzęta - kotka Elizabeth Slick (w każdym bądź razie miał ją pod koniec lat ‘90)
Ulubione kolory - czarny, srebrny
Ulubione zwierzęta - koty, delfiny
Ulubione jedzenie - grillowane, hamburgery, sushi
Ulubiony alkohol - Jack Daniels
Ulubione marki ubrań - Jun, Y’s for men, Domon, Crazy Under Wear
Ulubiona marka papierosów - Malboro Light Mentol
Nałogi - palący

Ciekawostki:
1. Ken uwielbia palić, także podczas występów na żywo i w programach, w których gości
2. Zagrał gościnnie na pierwszym albumie Kiyoharu
3. Pierwszym albumem, jaki kupił, była płyta Pink Lady
4. Gdy zapytano się go: „co wolisz - rozmawiać przez telefon, czy pisać listy” - onj odpowiedział, że lubi seks XD
5. W szkole był słaby z japońskiego
6. Ken uwielbia Doraemona - to jego ulubione anime, lubi też Shin-chana
7. Uważa, że najlepszym miejscem do całowania jest winda
8. Współpracuje z firmą „Fernandes”, która wyprodukowała wiele modeli jego gitar (według jego projektu)
9. Jego marzeniem z dzieciństwa było zastać heavy-metalowym gitarzystą
10. Gdy był mały, wydawał pieniądze na samochodziki i inne pierdoły’
11. Gdyby miał być zwierzęciem, chciałby być koalą
12. Na koncercie w Paryżu miał wypadek i uszkodził sobie rękę. Mimo to, grał dalej
13. Współprodukował singiel MUCC’a.


BIOGRAFIA:

Ken Kitamura - gitarzysta i kompozytor w L’Arc~en~Ciel, wokalista w solowych projektach.

Pewnego dnia, w roku 1992r, gdy Ken studiował architekturę na Uniwersytecie w Nagoya, jego szkolny kolega - Tetsuya Ogawa, złożył mu pewną propozycję. Chciał, aby Ken został gitarzystą w jego zespole. Kitamura zgodził się bez większego wahania. Przerwał naukę i nagrabił sobie u rodziców, z którymi ma dość słaby kontakt. Okazało się jednak, że muzyk dokonał trafnego wyboru. Wstąpienie do zespołu, otworzyło mu drzwi do świata wielkich sukcesów.
Ken jest uważany za jednego z najlepszych gitarzystów w Japonii. Jego charakterystyczne partie gitarowe, są znakiem rozpoznawczym utworów z pod szyldu L’Arc~en~Ciel. Jest głównym kompozytorem zespołu, czasem pisze teksty.
Ken jest bardzo lubianym członkiem zespołu ze względu na swoje poczucie humoru, a także osobowość sceniczną. Podczas koncertów widać wyraźnie, że Kitamura uwielbia swoja pracę i ciężko by mu było żyć bez gitary.

W 2002 roku, Larc zarządzili przerwę w swojej działalności. Ken postanowił rozpocząć solową działalność. Razem z byłym członkiem rodzimego zespołu - perkusistą Yasunorim Sakurazawą - założył zespół Sons of all Pussys, w skrócie S.O.A.P. Z działalnością tą związany był też pół-Japończyk i pół-Niemiec - Ein, który zajął się basem.
Każdy członek miał swój wkład w warstwę tekstową. Ken pisał o miłości, Ein o marzeniach, a Sakura o doświadczeniach z więzienia. Wydali w sumie 4 minialbumy, żeby w 2004 roku, zawiesić działalność.

W 2006 roku Ken ponownie spróbował sił w solówce. 23 sierpnia wydał singiel o tytule „Speed”, który odnosił się do początków kariery muzyka. Przez kolejne dwa lata o muzyce Kena było cicho. Na szczęście w 2009 roku, postanowił na nowo wziąć się do roboty. Zaowocowało to wydaniem 4 marca singla „Deeper”, który ukazał się w trzech wersjach. Na każdej płycie (oprócz tytułowego utworu), znalazły się inne piosenki, m.in. „Broken Dreams”.
22 kwietnia, na świat przyszedł pierwszy solowy album Kena - „IN PSYSICAL”, który zawiera 11 autorskich utworów. Z okazji wydania płyty, muzyk wybrał się w krótką trasę koncertową. Odwiedził 4 miasta: Osakę, Nagoyę, Fukuokę i Tokyo.


Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
eilan1989 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
[ Klan Asakura ]
eilan1989
Wiek: 34
Dni na forum: 5.360
Plusy: 5
Posty: 121
Skąd: BP
O, Ken W końcu dowiedziałam się o nim czegoś więcej, niż tylko to, że lubi seks i nałogowo pali papierosy xD (czego trudno nie zauważyć). Bo wstyd przyznać, ale jest najmniej poznanym (co nie znaczy, że nielubianym) przeze mnie członkiem zespołu Z początku mylił mi się z KAZem. Nie wiem teraz jak mogłam ich nie rozróżniać xD
Zdziwiło mnie to, że pali jak smok, a lubi lighty. Z reguły nałogowi palacze wolą raczej coś mocniejszego. Albo po prostu myślę zbyt stereotypowo ;D
Świetny kompozytor i gitarzysta - tutaj nic więcej dodawać nie trzeba. Ale...
Zaskoczył mnie swoim solowym albumem. Nie wiedziałam, że potrafi też i dobrze śpiewać In Physical przypadło mi do gustu - zarówno jako całość jak i pojedyńcze utwory (szczególnie eternal rest). Taki prawdziwy dobry rock z domieszką nowocześniejszych dźwięków.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.893
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
eilan1989 napisał(a):
Zaskoczył mnie swoim solowym albumem. Nie wiedziałam, że potrafi też i dobrze śpiewać In Physical przypadło mi do gustu - zarówno jako całość jak i pojedyńcze utwory (szczególnie eternal rest). Taki prawdziwy dobry rock z domieszką nowocześniejszych dźwięków.
Mnie raczej zawiódł, po dwóch dosyć dobrych singlach (Speed, Deeper) spodziewałem się czegoś lepszego ale totalnie tragicznie nie jest. "S" "Spin Along" i " Gimme your name" daja radę reszta to są luźne rockowe kawałki (no właśnie trochę za luźne). Ken chciał udowwodnić tym, że nie kieruje się tylko przesłaniem: Sex, smokes, rock 'n roll i potrafi skomponować coś lżejszego zwłaszcza, że dośc dobrze umie grac na klawiszach. Kompozycyjnie nie ma się do czego czepiać, doskonale dobrane piosenki do głosu sprawiły że wyszło całkiem przyzwoicie, acz średnio aby mnie zadowolić.

Przypominam 18 listopada premiera DVD "Ken Tour 2009 "Live in Physical" nie wiem, być może sciągne, zwłaszcza że na koncertach wykonywał niektóre piosenki Laruków


eilan1989 napisał(a):
Zdziwiło mnie to, że pali jak smok, a lubi lighty
Polecam wypalić 3 paczki mocnych papierosów dziennie to się przekonasz^^


Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.893
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Zana jest już Setlista DVD Kena 'Ken TOUR 2009 “LIVE IN PHYSICAL”'

● Disc1:LIVE (2009.7.16 Shinkiba STUDIO COAST)
Spin Along
“S”
Deeper
浮游
In A Broken Dream
Relax Over
Speed
In Physical
ETERNAL REST
Lover Boy - a więc jednak będzie cover Laruku
NERVOUS
STREET ROCK'N ROLLER
Gimme Your Name
Please don't leave me
Save me

● Disc2:LIVE (2009.7.16 Shinkiba STUDIO COAST ENCORE)
FEELI'N HIGH
INTO THE NIGHT
My Angel
“S”
Off Shot(40min.)
Photo Gallery(55枚)

a także okładka singla Laruków Hurry Xmas 2009

Obraz

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Lover Boy - a więc jednak będzie cover Laruku
Zważywszy, że to ken napisał cały ten kawałek. Zarówno słowa (odjazdowe XD) jak i genialną muzykę. Och, kawał dobrej roboty. Szkoda tylko, że hyde masakruje go na żywo Za nisko śpiewa i wychodzi niemalże parodia. Ale muzycznie jest genialna. Solo basowe tetsu sprawia, że robi mi się cieplej *Q*


a także okładka singla Laruków Hurry Xmas 2009
Jelonka i Jelonek. Za rok będą małe jelonki XD

Pozdrawiam i dzięki za info

[ Dodano: 07.11.2009, 23:04 (po 3 minutach) ]
Jutro powinnam wrzucić biografię yukihiro

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.893
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
u Yukiego wreszcie coś ruszyło, mianowicie w dzień swoich urodzin czyli 24 Listopada br. ruszy mobilna strona Acid Android http://www.tracksoundrugs.com/m/ , na której posiadacze telefonów komórkowych będą mogli czytać Newsy, pobierac dzwonki i czytać pamiętnik Yukiego (usługa dostępna tylko dla operatorów japońskich ..). Ponadto zespół zapowiedział jeden pełny koncert w przyszłym roku (a nie tylko 3 utwory raz w roku podczas JITB) a także 13 zremiksowanych utworów w 13 miesięcy, nie wiem dokłądnie o co chodzi ale chyba, że każdego miesiąca począwszy od stycznia będzie wypuszczany 1 zremiksowany utwór

L'arc~en~Ciel organizuje głosowanie utwórów które maja znalexc sie w jakimś music boxie, głosowanie jest prowadzone na mobilnej stronie i rozpoczęło się 10 listopada

A teraz trochę smutna wiadomość, otóż w ubiegłą sobotę w wypadku samochodowym zginął jeden z członków ekipy technicznej Laruku - Kondo. Trudno go kojarzyć bo był tylko na niektórych DVD i makingach ale udało mi się znaleźć zdjęcie

http://i35.tinypic.com/x5qljt.jpg - ten blondyn po lewej

no cóż niech spoczywa w pokoju..

A teraz jakiś fajne linki przydałoby się wrzucić nie? no ok niech będzie wrzuce link do DVD-Iso teledysku wydanego w orku 2003 ''Nemur ni yosete''

http://www.megaupload.com/?d=5FJD367C
http://www.megaupload.com/?d=P3LKYPQ2
http://www.megaupload.com/?d=WMEQKO0H
http://www.megaupload.com/?d=ZSWVZ8NU
http://www.megaupload.com/?d=DSFONSWD

hasło: kmc

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 38, 39, 40  

Forum DB Nao » » » L'arc~en~Ciel
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook