Forum Dragon Ball Nao

» Relacje Gohan- Krilan

Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Skoro było o relacjach Mirai Trunksa z Ojcem, Krllina i Piccolo to teraz pora na tą relację. Osobiście podobały mi się ich relacje ,choćby ze względu iż Freeza sagę. A wy? Co o niej sądzicie? Jak ją oceniacie?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Angel of Destiny napisał(a):
Co o niej sądzicie? Jak ją oceniacie?
Moim zdaniem byli to przyjaciele gotowi oddać za siebie życie, w Frieza sadze nie raz pomagali sobie w trudnych chwilach, można powiedzieć, że przygody na Namek bardzo zbliżyły Gohana i Kuririna widoczne jest to także później podczas walki z Gargulcem Jr, walczyli bardzo odważnie, tworzyli zgrany team rozumiejących się przyjaciół.
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.398
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Traktowali się, jak przyjaciele. Myślę, że Krillan czuł się za niego trochę odpowiedzialny. Na pewno byli gotowi oddać za siebie życie.

Anime na zawsze !!!
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Na początku Krillan nie traktował go lepiej niż innych, ale potem zostali przyjaciółmi. Dowodem na to jest złość Gohana po śmierci Krillana.

To według mnie trochę chamskie wobec krillana, kumplował się i z Goku i z Gohanem a na koniec i tak oni mieli lepszych przyjaciół
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.511
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
FungaFuFu napisał(a):
Myślę, że Krillan czuł się za niego trochę odpowiedzialny
trochę to za malo powiedziane, krilan traktował Gohana jak własnego syna, chronił go, dla niego był gotowy zginąć. Gohan odwzajemniał mu się tym samym, byli zgranym zespołem, lecz czasem lęk Gohana wygrywal nad realiami (np. gdy ginyu przejął ciało Goku, a gohan bał sie go zaatakować, gdyż nie chciał bic swojego "taty" ;p

Ogólnie mówiąc byli bardzo zgranym, lojalnym zespołem XDD

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Skoro było o relacjach Mirai Trunksa z Ojcem, Krllina i Piccolo to teraz pora na tą relację. Osobiście podobały mi się ich relacje ,choćby ze względu iż Freeza sagę. A wy? Co o niej sądzicie? Jak ją oceniacie?
Nie bardzo wiem,jak się odnieść do tego tematu,bo w relacjach pomiądzy Kuririnem a Gohanem nie ma w niej niczego niezwykłego,co mogłoby być powodem głębszych rozważań .Myślę,że słowo przyjazń,będzie odpowiednie.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Relacje Gohan- Krilan
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook