Forum Dragon Ball Nao

» Co zrobilibyście w obliczu Apokalipsy?

Strony:   1, 2, 3, 4
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.919
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
A mnie się wydaje, ze wyszło by z tego to samo, co ze wszystkiego innego. To chyba jest tzw. element odpadowy.

W sumie fajnie by było, gdyby nadeszła apokalipsa, fajna impreza finiszująca urwaniem filmu dla całej planety.
Czy będzie apokalipsa? Być może.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.415
Posty: 1.031
Nie było mnie trochę na Nao. Ach.... przez te parę miesięcy nic się nie zmieniło.

Co bym zrobił w obliczu Apokalipsy? WK@#$IŁ się- ot co! Dopiero co wziąłem życie we własne ręce, zacząłem wychodzić na prostą i określiłem swój cel, do którego dążę.

Po czym pogodził się z rzeczywistością, wytaszczył kanapę na taras, położył się wygodnie i patrzył jak wszystko i wszystkich trafia szlag.

Oczywiście, jeśliby to była prawdziwa zagłada wszystkiego, a nie jeden z tych lokalnych armageddonów, gdzie ludzie co prawda giną tysiącami, ale życie, jako takie, ciągnie się dalej. Gdyby to była właśnie lokalna apokalipsa, to tak, tylko bym się wk@#$ił.

A potem starał się przeżyć bez względu na środki i okoliczności. Po takich apokalipsach można narobić naprawdę dużo świetnych zdjęć a potem opowiadać wnukom, jak to się w młodości człowiek dobrze bawił.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4

Forum DB Nao » » » Co zrobilibyście w obliczu Apokalipsy?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook