Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 648 wyników

DB Super odcinek 123, 14.01.2018

Łukasz

Odp.: 16
Wyś.: 529
Momentami Jiren został narysowany paskudnie! Ale generalnie odcinek bardzo na plus, dynamiczny, trochę humoru i sporo walki. Ciekawie wygląda walka współpracujących ze sobą wojowników. Mam jednak nadzieję, że wkrótce wydarzy się "coś", bo sama walka zaczyna już powoli nudzić, mimo, że jest "spoko". Ale jeśli zamierzają te 7 minut rozciągnąć na najbliższe 10 odcinków, to możemy umrzeć z nudów.

DB Super odcinek 122, 07.01.2018

Łukasz

Odp.: 19
Wyś.: 819
A jak wam się podoba nowy ending który zadebiutował wraz z tym odcinkiem? Jak dla mnie beznadzieja totalna, bez polotu i tylko niektóre scenki ratują tę część całości [OPENING+ŚRODEK+ENDING]

Dragon Ball Kai a DBZ

Łukasz

Odp.: 3
Wyś.: 159
Ale już poświęcenie Vegety w sadze Buu w wersji Z i KAI wypada zdecydowanie bardziej na korzyść KAI-a

Czy warto obejrzeć Dragon Ball Kai?

Łukasz

Odp.: 11
Wyś.: 787
Jeśli miałbym już polecać jakąś wersję KAI to pierwotną wersję japońską, z muzyką od Yamamoto. Zetka niechaj pozostanie Zetką, a Kai Kaiem. Wiem, że muzyka szczególnie w sadze Cella to plagiat, ale... miała jakis tam swój klimat i kojarzę ją z kai.

Fusion generator

Łukasz

Odp.: 5
Wyś.: 206
pięćdziesiąt dwie minuty nowego roku. kandydat do strony "the best 2018" murowany hehehehe

Kim są najsilniejsze postacie Dragon Ball?

Łukasz

Odp.: 1
Wyś.: 166
Podejrzewam, że bogami. Ale i wśród śmiertelników nie brakuje wojowników dorównujących bogom.

Soundtrack z Dragon Ball Super

Łukasz

Odp.: 12
Wyś.: 2.221
Spragnieni bgm-ów z DBS?

Jakiś koleś z youtube'a prawdopodobnie w jakichś programach do komponowania muzyki stara się wiernie odtworzyć muzykę z Dragon Ball Super. Wychodzi mu to rewelacyjnie, więc można posłuchać w przyzwoitej jakości ścieżki dźwiękowej z DBS, która jeszcze nie została wydana.

Jak dla mnie bomba, bo podkład muzyczny z sagi o Zamasu bardzo, bardzo lubię.

Jakby co podaję link; https://www.youtube.com/channel/UCbEBs-tkLNOkLoQu_OkbQ5w

[Doradztwo] Pożyczki przez internet - przejrzeliśmy dla Państwa oferty.

Łukasz

Odp.: 6
Wyś.: 409
Bez haczyków. Naprawdę. Ale jak się spóźnisz chociaż jeden dzień to już nieciekawie się robi. Te zero dodatkowych opłatza samo w sobie jest haczykiem. Spodoba Ci się, więc bierzesz kolejną.

DB Super odcinek 119, 10.12.2017

Łukasz

Odp.: 8
Wyś.: 541
Coś mi się wydaje, że te 12 minut turnieju, które pozostały trudno będzie rozciągnąć aż do marca. Z pewnością szykuje się coś "grubego" i turniej raczej nie dobiegnie do końca. Pytanie tylko co miałoby się stać, skoro od początku turnieju nie było nic "nadzwyczajnego" co mogłoby zwiastować jego przerwanie. W sadze Buu już było wiadomo, że pojawienie się Kaioshinów coś zwiastuje, że to nie będzie "zwykły turniej". Tutaj tylko Najwyższy kapłan jest podejrzewany przez widzów o 'coś', ale poza głupim demonicznym uśmieszkiem nic więcej nie było.

[Doradztwo] Pożyczki przez internet - przejrzeliśmy dla Państwa oferty.

Łukasz

Odp.: 6
Wyś.: 409
Korzystałem z chwilówek, gdzie pierwsza pożyczka była "ZA DARMO". I rzeczywiście taka była. Spłacało się tyle, ile się pożyczyło. O kolejnych, tym razem mocno płatnych nawet nie myślę.

Wywiad z Akirą Toriyamą: "Saiyanin Special Q&A"

Łukasz

Odp.: 13
Wyś.: 869
szarlej_3 napisał(a):
m, czy taki Gohan miał problemy z uczeniem się? Już jako czterolatek czytał, no chyba że to zasługa maszyn, w jakie inwestowała Chi-Chi. ;p
Nie zapomnij, że Gohan był pół człowiekiem, pół Saiyanem.

DB Super odcinek 116, 19.11.2017

Łukasz

Odp.: 34
Wyś.: 1.392
gohan4 napisał(a):
Podoba mi się też teoria, że później wchłonąłby ich właśnie nasz Piccolo, dzięki czemu stałby się o wiele silniejszy i znowu poważnie liczyłby się w serii (o ile ta byłaby kontynuowana). Ogólnie to krucho widzę najbliższe losy Szóstego Wszechświata.
Podejrzewam, że wymazanie 6 wszechświata pociągnęłoby wtedy wymazanie części Piccolo - tej siły/energii/charakteru którą przejąłby scalając się z Nameczanami z turnieju.

Dragon Ball Absalon

Łukasz

Odp.: 49
Wyś.: 11.801
Czy ktoś mógłby streścić cały ten Absalon. Kiedy to się dzieje, co się dzieje, jak i dlaczego?

Przeglądarki internetowe

Łukasz

Odp.: 116
Wyś.: 35.105
Oddajcie możliwość zablokowania favikonek !


Shounen napisał(a):
Na Chrome nie da się żadną wtyczką ustawić takiego schludnego klasycznego, zgaduję, że teraz na FF też już się nie będzie dało.
To dziwne, że producenci nie pozwalają na takie modyfikacje. Jeszcze gdyby każda strona miała jakąś ikonkę, ale jak jest kilka ikonek ładnych, kilka paskudnych, a niektóre nie mają żadnej to się na pasku ulubionych robi bajzel.

W VIVALDIM jest jeszcze jedna świetna sprawa - pusta karta z kafelkami do ulubionych stron. W Firefoxie to było, ale wraz z nową wersją skopali to całkowicie. A w Vivaldim można każdemu odnośnikowi przypisać swój obrazek

Screen: https://ibb.co/dszT06

Czyż nie schludnie?

Przeglądarki internetowe

Łukasz

Odp.: 116
Wyś.: 35.105
Na moim dość leciwym sprzęcie przeglądarki internetowe to istni ramożercy. Próbowałem wielu przeglądarek, jednak jedynie FIREFOX spełnia moje oczekiwania w największym stopniu - w miarę szybkim działaniem, stabilnością i mnogością funkcji. CHROME nigdy mi nie przypadł do gustu - przede wszystkim przez ową "ramożerność" która doprowadzała do zawiech systemu. Opera niespecjalnie nie kiedyś przyciągała - chociażby ze względu na ograniczone możliwości blokowania reklam. (Tak, wiem, ze teraz jest zupełnie inaczej).

Od niemal samego początku używam Firefoxa, z czasem testując różne "nowości" jak i przeglądarki oparte na samym FF. Do przeglądarek na bazie chromium nie mogę się przekonać, no po prostu nie.

Decyduje w sumie o tym ejdna rzecz Oglądanie filmów na YouTube w przeglądarce to katorga. A oglądanie ich w jakości 360 lub 240p to nie to czego oczekuję. Żeby zobaczyć jakiś film z YT muszę go najpierw pobrać na dysk. Wtedy nawet z oglądaniem filmu w 720p nie ma problemu. A jedynie Firefox (i niestety IE) oferuje wsparcie dla wtyczek umożliwiających bezproblemowe pobieranie filmów z YT. Google skutecznie blokuje wszystkie wtyczki umożliwiające pobieranie filmów z YT w takich przeglądarkach jak Chrome/Chromium/Opera czy też VIVALDI, które mnie zaciekawiło i które jest moją DRUGĄ przeglądarką w systemie.

W najnowszym FF (Quantum) wkurza mnie brak wsparcia dla "przestarzałych wtyczek" - z którymi byłem związany od lat (np. blokowanie plików GIF - odtwarzają się dopiero po kliknięciu czy też modyfikacja wyglądu polegająca na usunięciu ikonek /favicon/ z paska ulubionych zakładek. A ta mała rzecz, ten w sumie niezbyt istotny szczegół jest dla mnie cholernie ważny

Przesiadłbym się całkowicie na VIVALDI, gdybym mógł w nim mieć możliwość pobierania filmów z YouTube bez używania oddzielnych aplikacji. Niestety funkcja downloadera filmów z programu InternetDownloadManager nie działa mi w VIVALDIM i OPERZE.

Może znacie jakieś inne sposoby do pobierania filmów z YT w CHROME/OPERZE/VIVALDIM (jakaś nielegalna wtyczka czy cuś). Nie nie chcę stron umożliwiających pobieranie lub aplikacji zewnętrznych (chyba, że ta doda jakiś przycisk w przeglądarce).

DB Super odcinek 116, 19.11.2017

Łukasz

Odp.: 34
Wyś.: 1.392
pitek599 napisał(a):
Ciekawe co Freeza kombinuje majac myśli slowa ze Goku musi dla niego jeszcze trochę popracować.
Jak to co? Freeza chce Super Smoczych Kul, ale nie chce sobie brudzić rączek


Indiger napisał(a):
Ta kamehameha na twarz, coś pięknego.
Oj tak, lepszego wykorzystania fali uderzeniowej nie mogli wymyślić


Już się bałem, że Kefla osiągnie SSJ3 tak się nadymała. Oczywiście nie wygrałaby z Goku, ale sądziłem, że jeśli osiągnie SSJ3 to szybko wyczerpie moc Potary i będzie po ptokach.

DB Super odcinek 115, 12.11.2017

Łukasz

Odp.: 20
Wyś.: 853
Scalenie cyborgów za pomocą potary z chęcią bym zobaczył No, no niby przebudzenia Ultra Instynktu można było się spodziewać, to trzeba przyznać, że wyszło to lepiej niż za pierwszym razem.

Nowa piosenka w 110 odcinku Dragon Ball Super

Łukasz

Odp.: 4
Wyś.: 345
Ja wciąż czekam na oficjalny soundtrack z muzyką z sagi Zamasu - była wspaniała, a na razie pozostaje mi słuchanie niekoniecznie idealnych wersji amatorsko wyciągniętych z odcinków.

Zmiana czasu

Łukasz

Odp.: 6
Wyś.: 426
Jestem za. Jak wspomniano na stronie powyżej, czas letni chociaż sztuczny - będzie po prostu bardziej praktyczny. Oczywiście, że lepiej gdy zyskamy godzinę "światła" po południu w okresie zimowym. Czas zimowy latem i zachody tak wcześnie? A wschody już przed 3? Tytle godzin "światła" zmarnowanych na spanie.

Dla mnie jeśli wprowadzać jeden czas to tylko letni. Jeśli natomiast chcieliby wprowadzić całoroczny czas zimowy - to już lepiej pozostać przy dzisiejszym systemie zmianowym.

Kalendarium DB - rocznice i inne

Łukasz

Odp.: 18
Wyś.: 5.064
Ja doskonale pamiętam wizytę w kinie na Ataku Smoka i Fuzji Kino było niemal pełne, a z tyłu co chwile było słychać komentarze na temat polskiego dubbingu. Z tego co pamiętam opening pojawił się tylko przy pierwszym filmie. Tak samo napisy końcowe tylko przy drugim.
Strony: 1, 2, 3 ... 31, 32, 33  następna
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2018 DB Nao
Facebook