Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 669 wyników

Polski dubbing do Dragon Ball Super (Polsat Games)

Łukasz

Odp.: 46
Wyś.: 1.226
Polski dubbing wypada nam świetnie w animowanych produkcjach Disney-a i innych wytwórni, które wydają takie hity jak ToyStory, Madagaskar, Shrek itd. Generalnie wielkie animowane hity kinowe wychodzą nam dobrze, o ile nie bardzo dobrze, bo już nie raz chwalono nas, że polski dubbing jest niemal zaraz po oryginalnym.
Z anime jest taki problem, że styl dialogów, sposób mówienia bohaterów, a raczej sposób krzyczenia nie jest zbytnio naturalny dla polskiej mowy. Polacy mówią raczej spokojnie, w polskich produkcjach nie ma okrzyków itp, dlatego polski dubbing może brzmieć nienaturalnie dla przeciętnego odbiorcy. Inna sprawa, że do dubbingowania anime nie jesteśmy przyzwyczajeni i niezbyt wprawieni. Cały dorobek polskich dubbingujących zapewne można policzyć na palcach jednej ręki.

Dragon Ball Super w polskiej telewizji?

Łukasz

Odp.: 15
Wyś.: 806
Oby to wszystko nie było jakąś jedną wielką mistyfikacją

Dragon Ball Super w polskiej telewizji?

Łukasz

Odp.: 15
Wyś.: 806
Jutro rzekomo start kanału, a nigdzie żadnej informacji - ani na jakim kanale oglądać POLSAT GAMES, ani ramówki, ani nic.

Ktoś coś wie?

Powrót DB Super w 2019 r.?

Łukasz

Odp.: 9
Wyś.: 602
bardyt napisał(a):
W sumie można gdybać, wymyślić milion teorii, co by to nie było, nawet nie wiem krótkie odcinki w postaci DB Heroes, albo innego rodzaju odcinki specjalne albo cokolwiek wszystko będzie dobre, o ile będzie zrobione z głową
DB Heroes jest robione z głową? Nie powiedziałbym.

Powrót DB Super w 2019 r.?

Łukasz

Odp.: 9
Wyś.: 602
Po doświadczeniach z "BoG" i "RoF" raczej pewne jest, że film z Brollym również zostanie podzielony na odcinki i stanie się kolejną sagą Dragon Ball Super. W tym czasie zdążą pewnie przygotować scenariusze do kolejnych sag i prawdopodobnie seria nie zakończy się tak szybko. Nie zabija się kury znoszącej złote jajka

Dragon Ball Super w polskiej telewizji?

Łukasz

Odp.: 15
Wyś.: 806
Ciekawa wiadomość. Również mam nadzieję, że anime pojawi się na antenie TV4 lub TV6, a nie jakiegoś POLSAT GAMES, o którym mało kto będzie słyszał i pewnie mało kto - posiadał. Nie wszyscy mają CP.

I tak jak wspomniał poprzednik - liczę na wersję z polskim dubbingiem. Może w końcu doczekamy się zdubbingowanej serii z przygodami Goku. Lektor? Ostatecznie.

[Anime] Super Dragon Ball Heroes - nowa seria

Łukasz

Odp.: 101
Wyś.: 5.231
Dla mnie straszna słabizna. Ani graficznie, ani muzycznie nie pociąga. Bo fabuły nie ma tu praktycznie żadnej. Jest naprawdę słabo.

Dragon Ball Super Movie: Broly (2018)

Łukasz

Odp.: 228
Wyś.: 12.977
A więc kolejny raz Freeza i jego armia? Czyyyyżby?

Dragon Ball w Got to Dance. Tylko taniec

Łukasz

Odp.: 14
Wyś.: 3.411
Sorki, że odkopuje temat sprzed 6 ! lat, ale ma ktoś może jakiś link albo cokolwiek, żeby zobaczyć ten występ? Chciałbym sobie przypomnieć. (Chciałbym zobaczyć występ, nie posłuchać jedynie podkładu który jest dostępny na YT).

DBS z polskim dubbingiem (amatorskim)

Łukasz

Odp.: 32
Wyś.: 3.136
Znów ten sam babol

Muzyka początkowa
Chozetsu "Dynamic"

Muzyka końcowa
Good Morning America
"Hello, Hello, Hello"

To tak jakby zamiast Edyta Górniak "Orła Cień" napisać Orła "Cień".

DB Super odcinek 131, 25.03.2018

Łukasz

Odp.: 67
Wyś.: 3.434
Diablo2020 napisał(a):
bardyt napisał(a):
Tylko jednego nie załapałem, jak oni chcą to połączyć z DB GT?
DBGT już nie istnieje w tej linii czasowej, sam fakt, że Kaioshin i Kibito się rozłączyli po fuzji wystarczy by wykluczyć wydarzenia z DBGT
Do wydarzeń z DBGT jeszcze jest daleko. Jeśli w przyszłości chcieliby jakoś połączyć te fabuły, to wcale nic nie jest "niemożliwe". Kaioshin i Kibito mogliby się połączyć ponownie, chociażby w obliczu zagrożenia zupełnie nowym wrogiem.

DB Super odcinek 131, 25.03.2018

Łukasz

Odp.: 67
Wyś.: 3.434
Shounen napisał(a):
Łukasz napisał(a):
na końcu nieśmiertelne Cha-La Head-Cha-La w wersji instrumentalnej!
Hm?


Noo chodzi o muzykę z DB SUPER z "przypomnienia odcinków" - przecież to Cha-La-Head-Cha-La tyle, że w wersji instrumentalnej.

DB Super odcinek 131, 25.03.2018

Łukasz

Odp.: 67
Wyś.: 3.434
Nie wiem dlaczego tak psioczycie na te zakończenie. Dla mnie było mega! Dynamiczna walka, kreska też naprawdę ciekawa. Całe szczęście, że to nie Freeza pozostał na arenie tylko C17. Nie podobało mi się jedynie wskrzeszenie Freezy. Po co? On naprawdę liczy, że zbuduje armię i będzie w stanie zagrozić Goku?
Co jeszcze ciekawsze - odwrócona kolejność - najpierw odcinek, później 限界突破×サバイバー czyli opening i na końcu nieśmiertelne Cha-La Head-Cha-La w wersji instrumentalnej! Jak dla mnie majstersztyk! Animacje podczas muzyki z openingu nawet ciekawe, chociaż przyznam szczerze liczyłem na pełną wersję piosenki, tak jak to było w przypadku "Dragon Soul!" w DB KAI i "Dan Dan Kokoro Hikareteku" w DB GT.

Jeśli miałbym umiejscowić odcinek w rankingu "the best of DB SUPER" to z pewnością będzie to czołówka, chociaż i tak najbardziej podobała mi się saga Zamasu.

Dragon Ball Super - spoilery (opisy odcinków)

Łukasz

Odp.: 260
Wyś.: 60.577
gregor94 napisał(a):
Czekajcie, #17?
Nie przypominam sobie by Zenki "odfajczyły" C17 na swoich BożPadach.

DB Super odcinek 127, 11.02.2018

Łukasz

Odp.: 51
Wyś.: 2.590
Jak pokazywali przeszłość Jirena przez chwilę pomyślałem "A gdyby się okazało, że tym złym ze świata Jirena był GokuBlack/Zamasu?"

No ale przecież to raczej niemożliwe...

Odcinek bardzo dynamiczny, ciekawy. Zadziwia mnie potęga C17. Kiedy on się tak wzmocnił, że walczy ramię w ramię z Goku i Vegetą SSJ Blue?

Soundtrack z Dragon Ball Super

Łukasz

Odp.: 26
Wyś.: 3.633
vegeta391 napisał(a):
Tymczasem na YT znalazłem takie coś
Wyżej dałem link do tego kanału Mnóstwo muzyki z DBS i co ważne nie jest to muzyka "wyciągnięta" z serialu i wyciszony głos dialogów. Nie wiem jak koleś to robi ale wielki szacun

Soundtrack z Dragon Ball Super

Łukasz

Odp.: 26
Wyś.: 3.633
Czyli jednak utwory z serii o Zamasu będą! SUPER!!! Będzie co słuchać!

Soundtrack z Dragon Ball Super vol. 2 - luty 2018

Łukasz

Odp.: 2
Wyś.: 262
Super! Mam nadzieję, że pojawią się kawałki z arcu o Zamasu!

DB Super odcinek 125, 28.01.2018

Łukasz

Odp.: 29
Wyś.: 2.167
Bardzo dobry odcinek. Freeza ostro dostał w japę Scena po tym jak pokazał się w ostatniej formie (bez golden) w drugiej części odcinka przypominała scenę z DBZ tuż przed zabiciem Kuririna.

Kurczę, naprawdę świetny odcinek! Ciekawe, że C17 ma na tyle siły by walczyć z Bogiem Zniszczenia (lub prawie bogiem) Toppo.

[Anime] Dragon Ball Super - nowa seria

Łukasz

Odp.: 1.140
Wyś.: 238.643
Czym jest "EoZ"?
Strony: 1, 2, 3 ... 32, 33, 34  następna
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2018 DB Nao
Facebook