Forum Dragon Ball Nao
Forum DB Nao » Szukaj » Znaleziono 631 wyników

Nowa piosenka w 110 odcinku Dragon Ball Super

Łukasz

Odp.: 4
Wyś.: 199
Ja wciąż czekam na oficjalny soundtrack z muzyką z sagi Zamasu - była wspaniała, a na razie pozostaje mi słuchanie niekoniecznie idealnych wersji amatorsko wyciągniętych z odcinków.

Zmiana czasu

Łukasz

Odp.: 3
Wyś.: 174
Jestem za. Jak wspomniano na stronie powyżej, czas letni chociaż sztuczny - będzie po prostu bardziej praktyczny. Oczywiście, że lepiej gdy zyskamy godzinę "światła" po południu w okresie zimowym. Czas zimowy latem i zachody tak wcześnie? A wschody już przed 3? Tytle godzin "światła" zmarnowanych na spanie.

Dla mnie jeśli wprowadzać jeden czas to tylko letni. Jeśli natomiast chcieliby wprowadzić całoroczny czas zimowy - to już lepiej pozostać przy dzisiejszym systemie zmianowym.

Kalendarium DB - rocznice i inne

Łukasz

Odp.: 18
Wyś.: 4.339
Ja doskonale pamiętam wizytę w kinie na Ataku Smoka i Fuzji Kino było niemal pełne, a z tyłu co chwile było słychać komentarze na temat polskiego dubbingu. Z tego co pamiętam opening pojawił się tylko przy pierwszym filmie. Tak samo napisy końcowe tylko przy drugim.

DB Super odcinek 108, 24.09.2017

Łukasz

Odp.: 14
Wyś.: 832
Ciekawe czy nie bez powodu padła sugestia Whisa, że Freezer gdy wygra Super Smocze Kule zażyczy sobie moc tak potężną, że będzie mógł unicestwić Boga. Czyżby zapędy na nowego Boga Zniszczenia?

Openingi, endingi Dragon Ball Super

Łukasz

Odp.: 67
Wyś.: 13.039
Wiązanki wiązankami, nic i tak nie przebije "angielskiego" z openingu "FIGHT IT OUT" z międzynarodowej wersji DB KAI FINAL CHAPTERS xD

DBS z polskim dubbingiem (amatorskim)

Łukasz

Odp.: 16
Wyś.: 688
Głosy nawet ujdą. Niektóre mi się podobają. Jestem ciekawy efektu końcowego, chociaż powrót starego soundtracka do mnie zupełnie nie przemawia. Co było w Zetce niechaj zostanie w Zetce, co było charakterystyczne dla serii GT - jest charakterystyczne dla tejże serii. Mi soundtrack do serii Super przypadł do gustu. W szczególności do sagi Blacka/Zamasu.

Cóż, pewnie zobaczę z odcinek czy dwa, ale na nic specjalnego się nie nastawiam. Ciekawe czy openingi i endingi również zostaną zdubbingowane.

[Anime] Dragon Ball Super - nowa seria

Łukasz

Odp.: 1.077
Wyś.: 176.430
Pozwolę sobie zacytować post spzred dwóch lat:

Ovin napisał(a):
Pomyślcie co będzie się działo w nowym anime.

O nowych Wrogach:

- Pojawia się nowy wróg z innego Wszechświata
- Być może nowy wróg będzie Kobietą - byłoby ciekawe.
- Wróg z jakiejś przyszłości odległej (nie koniecznie ze znanego Wszechświata, może z innego Wszechświata)
- Jeden z bochaterów przypadkiem trafia do innego Wszechświata i tam spotka nowego wroga, który powróci wraz z nim do Wszechświata gdzie jest Goku.
- Wrogiem będzie Goku z innego Wszechświata
- Wróg, coś jak Aizen, czyli wiadomo pro-koks z inteligencją.
- Wrogowie z Xenoverse, albo ktoś podobny do tego głównego wroga, - z podobnymi mocami.
- Jeden z bogów zniszczenia odwiedzi wszechświat gdzie żyje Goku i bedzie chciał walki.
- Uwolni sie skądś - może to będzie związane z tymi 12 Wszechświatami, że np kiedyś zanim byli obecni bogowie zniszczeń, istnieli inni 12 bogów zniszczenia i tutaj jeden z nich stał sie zły i musiał zostać uwieziony, albo oni mieli wtedy takiego przeciwnika z którym już walczyli i udało im sie go uwięzić. Taka jakby legenda, historia o poprzednim pokoleniu bogów zniszczenia.
- W innych Wszechświecie Saiyanie opanowują Wszechświat, pokonują tamtejszego boga zniszczenia i postanawiają wyruszyć/podbić inny Wszechświat.
- Być może, nikt tego nie wie, ale jakaś postać z tych 12 bogów zniszczenia, udaje "dobrego" po to aby coś osiągnąć, albo coś zdobyć.
- Jakiś nowy robot - byłoby to słabe, jak dla mnie.
- Cos z uniwersum multivserse albo Dragonball Heroes.

Jak silni bedą wrogowie, jak silni bochaterowie?:
- Może bedą zagrożeniem dla wszystkich Wszechświatów.
- Będą walczyć w innych przestrzeniach.planetach itd
- Goku i Vegeta zrobią fuzję jako SSGSS, a i być może będzie SSGSS2 i SSGSS3 itd - również. Chociaż, może jest jakiś limit i np nie ma innej odmiany poziomy (wyglądu i tym podobne), tylko po prostu siła wzrasta i wszystko z tym związane.
- Ciekawe czy będą silniejsi od Whisa, czy oni (Bills i Whis) tak będą tylko ich obserwować.
- Ciekawe, czy tak mniej więcej w środku anime, Goku i Vegeta będzie tak potęzny, że Whis bedzie robił gały oczne. A potem Goku i Vegeta spotkają najpotężniejszego z bogów zniszczenia, który będzie ich trenował.

Jestem przekonany, że jakaś saga będzie dotyczyła tych 12 bogów zniszczenia i tych Wszechświatów. Może to być finalny arc.

Może się jeszcze okazać, że tych odcinków bedzie o wiele więcej niż DBZ. Kto tam wie. Naruto sie długo ciągnie, a DBS to taka nowość, więc może być sporo odcinków.

Może być tak, że tylko saga o tych bogach zniszczenia, coś więcej o tym i tyle. Czyli tak z 50 odc by było.
Geniusz

Zobaczcie ile rzeczy się zgadza, hehe.

DB Super odcinek 093, 04.06.2017

Łukasz

Odp.: 28
Wyś.: 1.842
Można przyjąć, że Freezer narozrabiał w tym ciemnym, brudnym piekle i dostał "izolatkę" - na kolorowej łące, na drzewie, w kokonie.

DB Super odcinek 094, 11.06.2017

Łukasz

Odp.: 18
Wyś.: 1.421
Myślę, że ta pułapka na Freezę nic nie da. To są jakieś kompletne miernoty, z którymi poradziłby sobie prawie każdy członek "Drużyny Z". Prędzej grają na czas, żeby 7 wszechświat spóźnił się na turniej.

Dziewiąty ending Dragon Ball Super

Łukasz

Odp.: 1
Wyś.: 303
Bardzo dobra wiadomość. Poprzedni utwór tej grupy jest jednym z moich ulubionych endingów w całym Dragon Ball-u (nie tylko serii Super). Obecny ending jest dla mnie koszmarny i jak tylko skończy się odcinek od razu przewijam do zapowiedzi kolejnego.

DB Super odcinek 092, 28.05.2017

Łukasz

Odp.: 20
Wyś.: 1.387
timmy napisał(a):
A w DBS, pseudo Saiyanie, cherlaki wyjęte rodem z innego anime, przemieniają się bo ich coś w krzyżu swędzi.... serio? c'mon...
Pragnę zauważyć, że to Saiyanie Z INNEGO WSZECHŚWIATA, który niby jest bliźniaczy ale pod wieloma względami różni się od siódmego! Więc porównywanie siły, możliwości, transformacji Saiyan z dwóch wszechświatów jest nieco nie na miejscu.

DB Super odcinek 092, 28.05.2017

Łukasz

Odp.: 20
Wyś.: 1.387
Wskrzeszenie? Co by to dało? Goku tak czy siak by go pokonał, a jak nie Goku to z pewnością Beerus nie pozwoliłby Freezie na niszczenie wszechświata i Ziemi gdzie Beerus może sobie pojeść do woli.

DB Super odcinek 090, 14.05.2017

Łukasz

Odp.: 14
Wyś.: 1.354
Odcinek miazga Piękne animacje, dynamiczne sceny walk... kurczę, chyba jeden z najlepszych do tej pory

DB Super odcinek 089, 07.05.2017

Łukasz

Odp.: 16
Wyś.: 1.419
Czy też zauważyliście tę nieszczęsną dziewczynkę, Saiyankę w której drzemie moc legendarnych wojowników? To nie Caulifla będzie LSSJ tylko ta "druga". A już były głosy, że znowu scenarzyści dali dupy i pomylili się, że znowu opening co innego, a anime co innego.

DB Super odcinek 083, 26.03.2017

Łukasz

Odp.: 13
Wyś.: 1.013
Każda chciałaby "rodzić" tak jak Bulma

Ulubione piwko ;p

Łukasz

Odp.: 95
Wyś.: 21.116
Ostatnio mi posmakowało KRÓLEWSKIE. A Perła coś się popsuła, albo po prostu znudziła.

DB Super odcinek 081, 05.03.2017

Łukasz

Odp.: 19
Wyś.: 2.171
Al Ed Upek napisał(a):
Wygląda to gorzej niż fuzja fuzji fuzji Gasiuk-Pihowicz i Scheuring-Wielgus z fuzją Ryszarda Petru i Grzegorza Schetyny z fuzją Jana Grabca i Michała Szczerby z fuzją Agnieszki Pomaskiej i Ewy Kopacz.
Eee tam wystarczyło powiedzieć o Senyszyn

Ósmy ending Dragon Ball Super

Łukasz

Odp.: 3
Wyś.: 496
Och, dla mnie obecny ending mógłby towarzyszyć serii jak najdłużej - wg mnie to jeden z najlepszych muzycznie i animacyjnie endingów w historii DB

DB Super odcinek 080, 26.02.2017

Łukasz

Odp.: 32
Wyś.: 3.281
Tak? Trochę dziwne proporcje tułowia względem chociażby nóg.

DB Super odcinek 078, 12.02.2017

Łukasz

Odp.: 24
Wyś.: 2.459
Jakbyście tyle razy w papę dostali, to też nie bylibyście zbyt "normalni"
Strony: 1, 2, 3 ... 30, 31, 32  następna
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2017 DB Nao
Facebook