Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 31 wyników

Dragon Ball Super Movie: Broly (2018)

Harry

Odp.: 412
Wyś.: 25.091
Właśnie nie wiem jak to z tym jest. Szczerze to myślałem, że należy to traktować jako oficjalne informacje. Przydało by się coś takiego - oficjalna książka przedstawiająca faktyczny stan uniwersum, wydarzenia, postacie, chronologia. Wiadomo by było co jest spinoffem, fillerem, kanonem

Dragon Ball Super Movie: Broly (2018)

Harry

Odp.: 412
Wyś.: 25.091
Ale to była by już kolejna zmiana tego co zostało wcześniej ustalone. Nie rozumiem po co ciągle naginać i zmieniać uniwersum do potrzeb nowych serii/filmów. Całe uniwersum na tym cierpi bo w pewnym momencie nie wiadomo co jest prawdą a co fałszem i wszystko robi się niespójne. Wg Dragonballowej wiki różnica między Goku a Vegetą to ~5 lat (na podstawie databooków). Mam nadzieję, że w filmie będzie zachowany sens.

Projekt specjalny: Toyotarō rysuje! - #10

Harry

Odp.: 1
Wyś.: 287
Przy tych rysunkach Toyotaro szczególnie widać jak jego styl różni się mimo wszystko od stylu Akiry. Niby to samo ale jednak jakieś inne.

Cykl "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy" - #172

Harry

Odp.: 3
Wyś.: 222
Ciekawe czy w takim razie było od razu zaplanowane, że to Satan będzie ojcem Videl czy miał to być ktoś podobny do niego.

Dragon Ball Super (manga)

Harry

Odp.: 407
Wyś.: 70.957
W anime Goku na UI wyglądał jednak bardziej badassowo. Z tego co zrozumiałem po obrazkach to Roshi da Goku pomysł o UI (w sensie, żeby przestał myśleć nad swoimi ruchami). I jeszcze da mu przykład Dla mnie lekka głupota. Bodajże w sadze Cella mówi, że już nic nie znaczy, a w Superce nagle dostaje tak potężny power up, że jest w stanie unikać ciosów Jirena. No chyba, że Jiren się nie starał I zszedł do poziomu Piccolo Daimao.

Liczyłem, że Gohan więcej powalczy z Keflą i będzie więcej dramatyzmu.

Cykl "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy" - #147

Harry

Odp.: 2
Wyś.: 140
Czasem oglądając te prace Akiry to stwierdzam, że miał on dosyć ubogą paletę elementów, z których budował postacie. Przecież ten kosmita wygląda jak Piccolo z jednym czułkiem. Strój też jakiś znajomy.

Polska edycja mangi Dragon Ball Super (JPF)

Harry

Odp.: 108
Wyś.: 8.552

Dragon Ball Super: Broly - tytuł i plakat nowego filmu

Harry

Odp.: 1
Wyś.: 252
Z jednej strony fajnie bo rozbudują charakter/motywy Broliego i nie będzie to może taki bezmyślny tłuk jakim głównie był w filmach. Na minus to, że znowu jest mieszanie w uniwersum. Czy teraz Brolly (Broly) będzie kanonem a tamte filmy idą w zapomnienie?

Na plakacie Broly wygląda jak Yamcha.

Manga Dragon Ball Super - okładka szóstego tomu

Harry

Odp.: 1
Wyś.: 198
Okładka ładna, ale bardziej ucieszyłaby mnie wiadomość, że wszystkie 6 tomów będzie wydane w tym roku w Polsce

Dragon Ball Super Movie: Broly (2018)

Harry

Odp.: 412
Wyś.: 25.091
Dam szansę tej nowej kresce chociaż czuję w niej bardziej to co zrobili w Pokemonach a nie odlschool. Vegeta wygląda moim zdaniem jak lekko upośledzony. Wiadomo coś kiedy kolejne informacje nt filmu? Jakiś trailer?

Dragon Ball Super (manga)

Harry

Odp.: 407
Wyś.: 70.957
Ciekawy jestem właśnie co to będzie, czy to kontynuacja superki, czy znowu kinówki, czy tempo znowu będzie bardzo szybkie lub czy na tej podstawie będzie kontynuacja anime. Kurcze chciałym, żeby chaptery wychodziły chociaż co dwa tygodnie. Chociaż wtedy pewnie bym narzekał czemu nie co tydzień

Dochody z marki DB

Harry

Odp.: 13
Wyś.: 1.184
Jeszcze w grudniu nowy film, więc hype rośnie. To dobrze, że DB trzyma się tak mocno. Byleby tylko trzymał poziom i nie stał się czymś robionym na siłę tylko dla pieniędzy.

Dragon Ball Super (manga)

Harry

Odp.: 407
Wyś.: 70.957
Ja jednak liczyłem, że manga będzie lepszą i bardziej szczegółową wersją anime. A tutaj jest tak jak przy początkowych założeniach - to tylko uzupełnienie. Troszkę zmienili podejście przy sadze Blacka, ale jest w tej mandze parę mankamentów, które mi się nie podobają. Np. brak sagi Freezy.

Dragon Ball Super (manga)

Harry

Odp.: 407
Wyś.: 70.957
Już po angielsku: http://ww3.dbsmanga.com/chapter/dragon-ball- ... apter-036/

Szkoda, że walka z Jirenem jest off-screen. Pozostały 33 minuty turnieju a już chyba ponad połowa zawodników odpadła. Wszystko dzieje się szybko, chyba nawet aż za szybko. Dużo postaci, które miały jakieś moce w anime, tutaj są zwykłymi pionkami i albo są na strzała albo odpadają poza kadrami. Na pewno niedługo będzie walka z Keflą, ale ciekawe czy Kale zamieni się w damskiego Brolliego. Co do innych ważniejszych starć przed finałem nie mam pomysłu. Na pewno nie na darmo został komplet w U11. No i Kamesennin trzyma się mocno.

Wygraj tom 2 Dragon Ball Super - konkurs

Harry

Odp.: 4
Wyś.: 1.368
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale opis mam zawrzeć w tym komentarzu? Jeśli tak to proszę bardzo:

Moją ulubioną rodziną jest rodzina Bulmy. Można powiedzieć, że jako jedyna miała normalnie kojarzącą się rodzinę, gdzie znamy rodziców, miejsce zamieszkania itp. Sympatyczna mama, mądry ojciec. I wielka niespodzianka w Jaco i Superce - Bulma ma siostrę o interesującym imieniu Tights (ang. rajstopy). W dodatku jest żoną Vegety - postaci o jednym z ciekawszych charakterów w serii, który mimo ukrywania emocji wydaje się bardziej skupiać na rodzinie niż lekkoguch Goku skupiony tylko na walce. Mniej przepadam za Trunksem, który przez swoją przyszłą wersję wydaje się takim płaczkiem, który leci ciągle w przeszłość po pomoc. Podoba mi się jednak zmiana kolorystyki włosów na niebieski. Bardziej zbliżony do koloru włosów matki. Fajną postacią, zwłaszcza w GT jest Bra, która była taką typową córeczką tatusia i nastolatką, ale jednak to Sayianka i potrafiła na pewno wybić zęby niejednemu adoratorowi. I kończąć - od Bulmy wszystko się zaczęło. Mam sentyment do tej postaci i cieszę się, że mimo nieposiadania żadnych specjalnych mocy, wciąż jest ważna w fabule w przeciwieństwie do niektórych wojowników Z.

Nowe mangi DB od JPF

Harry

Odp.: 32
Wyś.: 1.166
Rewelacyjna informacja! Pisałem do JPF w sprawie wydania mangi na bazie Ressurection of 'F', ale mówili, że nie ma tego wydanego w postaci tomu. Napisałem im, że to nieprawda i wyjaśniłem sytuację. Miłoby było gdybym się tym też niejako przyczynił do wydania tych tomów

Polska edycja mangi Dragon Ball Super (JPF)

Harry

Odp.: 108
Wyś.: 8.552
A to nie jest amatorskie tłumaczenie?

Dragon Ball Super (manga)

Harry

Odp.: 407
Wyś.: 70.957

[Pytanie] Dlaczego Wszechmogący nie mógł popełnić samobójstwa?

Harry

Odp.: 5
Wyś.: 284
DonVip napisał(a):
A według mnie dlatego, że jednak jakby nie patrzeć to samobójstwo jest najbardziej złym grzechem jakiego można dokonać. Patrząc z perspektywy bogów i ocenie dobra i zła, samobójstwo to najbardziej ciężki grzech.
Też jestem tego zdania. Nie mógł popełnić samobójstwa bo to byłaby plama na honorze Bogów. Dlatego chciał się wyręczyć Goku, żeby mieć czyste sumienie.

[Co gdyby...] Udana Mafuba Żółwiego Pustelnika.

Harry

Odp.: 15
Wyś.: 892
Niekoniecznie musiałby zostać pokonany. Pokonany został w oficjalnej linii czasowej. Ale jedna mała zmiana mogłaby spowodować wiele innych wydarzeń tak jak np. w DB Multiverse.

Może sam Wszechmogący stanąłby w szranki z Raditzem? Byłby on wtedy prawie na poziomie Piccolo i może miałby w zanadrzu jakąś technikę o sile porównywalnej do Makankosappo. Może Goku i reszta ukryłaby poprzez zmniejszenie poziomu mocy, a Raditz odlciałby z Gohanem i zaczął go trenować tak jak Piccolo. Możliwości jest bardzo dużo

Jedno jest pewne - Raditz byłby prawdziwym wyzwaniem, które dla naszych bohaterów mogłoby być nie do przeskoczenia.
Strony: 1, 2  
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2018 DB Nao
Facebook