Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 532 wyników

Wyniki konkursu "Wygraj tom 4 Dragon Ball Super"

ZameR

Odp.: 1
Wyś.: 378
Gratuluję zwycięzcom .

Wygraj tom 4 Dragon Ball Super - konkurs

ZameR

Odp.: 6
Wyś.: 1.787
Jako, że Święta powinny być czasem pojednania, w świecie DB chciałbym je spędzić z nietypową rodziną - Shadow Dragons. Dlaczego taki wybór? Z kilku powodów:
    - Seria GT zdaje się nie być zbytnio kochana przez fanów uniwersum - biedne smoki zasługują na odrobinę sympatii,
    - To nietypowe rodzeństwo smoków nigdy nie zdawało się dbać o siebie nawzajem - chociaż w Święta moglibyśmy usiąść wszyscy razem i bez negatywnych emocji,
    - Lubię smoki - ta nietypowa rodzinka, mimo przeróżnych aparycji, to jednak nadal smoki.

Życzę wszystkim udanych Świąt!

Wyniki konkursu "Wygraj Dragon Ball Xenoverse 2"

ZameR

Odp.: 3
Wyś.: 1.003
Gratuluję zwycięzcom!

Pokaż, że masz serce

ZameR

Odp.: 7.293
Wyś.: 919.639
432,05
432,05
5545

Wygraj Dragon Ball Xenoverse 2 - konkurs

ZameR

Odp.: 11
Wyś.: 3.053
Pomimo ogromnej sympatii do Goku, który bądź co bądź jest główną postacią Dragon Ball, największą sympatią darzę jednak Gohana już od czasu gdy po raz pierwszy został zaprezentowany w anime.

Już gdy biegał jako uroczy szkrab w czapeczce z czterogwiazdkową kulą podświadomość podpowiadała mi, że dokona wielkich rzeczy gdy nadejdzie odpowiedni czas, pomimo faktu że jest Saiya-jinem półkrwi.

Na pokaz drzemiącej w nim mocy nie trzeba było długo czekać - pamiętne uderzenie swojego wujka Raditza z główki w przypływie złości. Późniejszy ciężki trening pod czujnym okiem Piccolo utwierdzał tylko w przekonaniu, że Gohan jest i będzie zdolny do manifestacji swojej prawdziwej mocy i zdolności walki głównie wówczas gdy zostanie dopiero przyparty do muru.

Jeszcze na Namek Gohan prezentował postawę przede wszystkim strachliwą i emocjonalną lecz gdy nieco podrósł i nadszedł czas ataku androidów, pierworodny Goku w znacznym stopniu zmężniał. Dopiero co opanowawszy zdolność przemiany w SSJ, Gohan przewyższył dotychczas znany limit w momencie, gdy Cell bezceremonialnie zniszczył głowę androida #16. Ogrom żalu i wściekłości, który wówczas ogarnął syna Goku udowodnił jak wyjątkowa jest to postać - emocje potrafią wyzwolić w nim pokłady ogromnej mocy w stopniu nieporównywalnym do innych Saiya-jinów.

Gohan nie jest jednak pozbawiony wad, co czyni z niego postać realniejszą - zdając sobie sprawę ze swej ogromnej mocy potrafił być zbyt arogancki, czego dowodem było zarówno patyczkowanie się z Cellem, gdy miał okazję się go pozbyć jak i podobne zachowanie podczas walki z Super Buu, gdy zaczął mu zbyt pobłażać. W obu przypadkach Gohan poniósł konsekwencje swojego postępowania, czego mógł uniknąć - stracił ojca gdy ten musiał się poświęcić usiłując zniszczyć Cella oraz został wchłonięty przez Super Buu, narażając pozostałych przy życiu i całą Ziemię.

Od dziecka pchany ku rozwojowi intelektualnemu przez swoją matkę, Gohan ostatecznie zaniedbał trening i poświęcił się karierze naukowej, co mam mu trochę za złe, ponieważ miałem nadzieję, że pozostanie swego rodzaju "uśpioną tajną bronią" w razie niebezpieczeństwa zagrażającemu Ziemi. Jednakże biorąc za żonę Videl i mając z nią córeczkę Pan mam nadzieję, że jeszcze będzie miał swoje kolejne 15 minut gdy za wszelką cenę będzie chciał ochronić kobiety swojego życia. Tym bardziej sądzę, że jego czas znowu nadejdzie, ponieważ ewidentnie przejął się faktem, że Goku został pokonany w czasach Trunksa z przyszłości oraz jego brat i matka zginęli w tychże czasach.

Trzymam kciuki za kolejne przebudzenie mocy mojej ulubionej postaci - Gohana.

[PS4]

Dragon Ball Z Movies & Specials BDrip / DVDrip [Lektor PL, Napisy]

ZameR

Odp.: 527
Wyś.: 206.574
Dziękuję za wyjaśnienia i pomoc.

Dragon Ball Z Movies & Specials BDrip / DVDrip [Lektor PL, Napisy]

ZameR

Odp.: 527
Wyś.: 206.574
kinichi napisał(a):
ZameR napisał(a):
Co muszę zrobić, aby dostać do pobrania film 11, 12 i 13 wraz z plikami napisów (dwie ścieżki dźwiękowe)? (...)
1. Skoro wspominasz tu o pewnej stronce, to czemu nie zapytasz właśnie tam?
2. Obejrzyj dobrze jakikolwiek film z tego tematu, a usłyszysz adres, pod którym znajdziesz to czego szukasz.
1. Ponieważ to w tym miejscu jest o wiele więcej informacji na temat projektu i to tu był on propagowany, podczas gdy z treści na fanlektortv.pl można się jedynie dowiedzieć; cytuję "Pamiętaj aby w Tytule/opisie przelewu wpisać swój adres mailowy i tytuł pozycji, którą wspomagacie.". Poza tym dwie osoby w tym temacie wydają się być ściśle powiązane z projektem, dlatego pytam tutaj.

2. Zarówno pod adresem gloslektora.pl jak i pod adresem bajki-tv.com nie ma informacji, których szukam. Pierwsza strona informuje tylko, że po zleceniu zamówienia na nagranie lektora, finalnie nagrany materiał zostanie wysłany na maila lub serwer FTP, co mnie nie dotyczy bo nie zlecam nagrywania lektora do jakiegoś materiału. Druga strona to forum, na którym istnieją tylko 4 tematy - "Bajki wczoraj", "Bajki dziś", "Ogólne" i "Hydepark".

3. Jeżeli konkretne odpowiedzi na moje pytania stanowią problem w tym temacie, na tym forum, to w takim razie przepraszam. Najwidoczniej źle oceniłem przeznaczenie tego tematu i pewnie jest on tylko reklamą innego serwisu, dlatego na pytania na temat tego serwisu nie są tu udzielane odpowiedzi.

Dragon Ball Z Movies & Specials BDrip / DVDrip [Lektor PL, Napisy]

ZameR

Odp.: 527
Wyś.: 206.574
Co muszę zrobić, aby dostać do pobrania film 11, 12 i 13 wraz z plikami napisów (dwie ścieżki dźwiękowe)? Ile muszę zapłacić na fanlektortv.pl i czy powinny to być 3 osobne przelewy, każdy na inny film? Oraz w jakiej formie dostałbym te filmy - link na maila do pobrania?

Dragon Ball Z Movies & Specials BDrip / DVDrip [Lektor PL, Napisy]

ZameR

Odp.: 527
Wyś.: 206.574
Czy pojawią się tu jeszcze filmy 11, 12, 13? A jeżeli nie, to czy można je w jakiś sposób zdobyć na stronie fanlektortv.pl? Zależy mi głównie na jakości w jakiej poprzednie filmy tutaj udostępnione były robione i na plikach z napisami (co nie znaczy, że nie doceniam pracy lektora, po prostu wolę oglądać z napisami).

Dragon Ball Z Movies & Specials BDrip / DVDrip [Lektor PL, Napisy]

ZameR

Odp.: 527
Wyś.: 206.574
Czyli jednak mają się pojawić linki. Nie ważne, że z opóźnieniem. W takim razie zostawiam temat w zakładkach. Jeśli będę miał możliwość to pomogę, bo akcja jest bardzo fajna.

Dragon Ball Z Movies & Specials BDrip / DVDrip [Lektor PL, Napisy]

ZameR

Odp.: 527
Wyś.: 206.574
Czy filmy DBZ z fanlektor.pl będą jeszcze udostępniane w wersji do pobrania? Pytam, bo trzymam ten temat w zakładkach, ale już długi czas nic się nie dzieje w kwestii nowych linków, więc nie wiem czy go usunąć czy nadal tu zaglądać od czasu do czasu.

Dragon Ball Z Movie: Battle of Gods (2013)

ZameR

Odp.: 481
Wyś.: 146.985
Przetłumaczyłem najlepsze angielskie napisy, jakie znalazłem.
Łapcie fani Dragon Balla
Po nazwie będziecie wiedzieć, do jakiej wersji pasują .

Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni. Na pewno profesjonalnym tłumaczeniom nie dorównują, ale wszystkie polskie napisy na necie to jak dotąd chłam (przynajmniej te co znalazłem).

Nie tłumaczyłem tylko karaoke bo już mi się szczerze nie chciało .

@EDIT
Nie wiem, czy można podawać linki do torrentów, najwyżej proszę o usunięcie poniższej treści.

@EDIT 2
Dodałem swoje napisy do bazy NapiProjekt, do wersji powyżej. Niestety okazuje się, że Napi konwertuje wszystkie napisy do txt i gdy w filmie jest karaoke, wywala wszystkie napisy na raz na cały ekran, bo napisy powinny być w srt. No cóż, to już nie mój problem, w linku wyżej macie moje napisy w srt .

Dragon Ball Z Movies, Specials & OVA's [JAP DUB + napisy ENG/PL]

ZameR

Odp.: 52
Wyś.: 28.103
Yasiek napisał(a):
Filmy pojawią się, ale raczej nie prędko, bo nie mam do nich dostępu (komp się zepsuł).
I jak się ma sytuacja z tymi filmami?

Pokaż, że masz serce

ZameR

Odp.: 7.293
Wyś.: 919.639
Trochę mnie nie było na tym forum (4 lata?) i stąd pytanie, dlaczego ten temat jest w śmietniku*? Przecież to bardzo szczytny cel i za mojej obecności codziennie sporo ludzi klikało. Z ostatniej strony wnioskuję, że ludziom się to znudziło i tylko Shounen klikał? Sadface.


EDIT
*sorki, zapomniałem już, że tu ustęp to ustęp, a nie śmietnik (albo tak jak mówisz, wtedy tego działu nie było). Nie zmienia to jednak mojego pytania, dlaczego tylko Shounen tutaj klika?

373,20
373,20
4336

Dragon Ball Z Movies & Specials BDrip / DVDrip [Lektor PL, Napisy]

ZameR

Odp.: 527
Wyś.: 206.574
Błąd CRC w Dragon Ball Z Special 1. Pobierałem dwa razy i nadal to samo.
Dragon Ball Z Special 2- "Unexpected end of archive" i błąd CRC.

Czy to tylko u mnie? DBZ Movie 1, 3 i 4 ściągnąłem i wypakowałem bez problemu.
Mogę prosić o reup?

EDIT
@kinichi
Rzeczywiście, nie wiedzieć czemu, niektóre party nie ściągają się w całości. Trzeba je "dociągnąć" jeszcze raz i wtedy jest git.

Skojarzenia II

ZameR

Odp.: 4.652
Wyś.: 537.351
Oscypki mniam

Need for Speed

ZameR

Odp.: 11
Wyś.: 2.619
Need for Speed Pro Street

Jakie są wasze opinie na temat kolejnej odsłony NFS? Czy ktoś z Was grał w tą grę? Polecacie, czy nie? Piszcie wszystko na temat PS'a. Jak wygląda sprawa tuningu, fizyka samochodów na trasach, czy płynnie Wam chodzi na waszych parametrach pieca i czy warto się wyposażyć w NFS: PS .
Osobiście nie grałem, więc liczę na Wasze wypowiedzi, a nie spodziewam się cudów, bo Carbon też miał być super, a wyszedł na takiego średniaka. Jestem ciekawy czy w przypadku tej części, również jest ona przereklamowana.

GTA SA

ZameR

Odp.: 26
Wyś.: 7.377
eMate napisał(a):
Dark Sky napisał(a):
Niestety po kilku godzinach gry znudziło mi się zwiedzanie San Andreas.
Tam się nie zwiedza San Andreas, tylko wykonuje misję . Wtedy raczej nie ma nudy .
Samo zwiedzanie też nie jest nudne . Ja tam lubię "Freeroam", szczególnie gdy jest tyle przestrzeni i do tego można sobie polatać . Ale rzeczywiście, przy misjach również nie ma żadnej nudy, jest co robić .

Ulubione cytaty

ZameR

Odp.: 113
Wyś.: 64.284
Mam parę cytatów, przepiszę prosto z takiej jednej fajnej gazetki w moim posiadaniu . Wszystko tyczy się anime i lektora:

Kaio-shin do Vegety, Goku i Gohana: Stańcie do walki wszyscy czterej!

Goku (wylądowawszy na Ziemi po rocznej nieobecności i pojedynku z Freezem): Co ty robisz na Ziemi? (ciekawe do kogo to)

Ta sama scena w powtórce na początku kolejnego odcinka:
Goku: Co ja tu robię? Co wy tu robicie?

Vegeta do Chi-Chi w serii GT, ni z tego ni z owego: Mógłbyś chociaż zadzwonić!

Lektor: Niezmierzona moc mierzy się z inną!

Osoba pode mną...

ZameR

Odp.: 2.614
Wyś.: 253.250
Nie

Osoba pode mną wierzy w UFO.
Strony: 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2019 DB Nao
Facebook