Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 5 wyników

Policja

out

Odp.: 73
Wyś.: 16.354
Nie mam obiektywnej oceny na temat policji, gdyż moja mama jest detektywem Sekcji Kryminalnej i nie mam opinii bezstronnego obywatela. Mieszkam w małym mieście i co rusz słyszę o włamaniach, aresztowaniach, morderstwach, gwałtach etc. Wiele spraw kończy się powodzeniem, niektóre są w trakcie, a jeszcze inne są niedokończone. Miasto z 6.000 obywatelami, któremu podlegają gminy, a mama ma 20 dochodzeń, a nawet więcej. Akta pietrzą się w domu i w szafie pancernej. Do policjalntów za biurkiem nic nie mam, za to drogówka i patrol to istna porażka.

Był ktoś z Was w Japonii?

out

Odp.: 44
Wyś.: 17.291
Mogę tylko pozazdrościć mojej koleżance, bo ona w te wakacje wybiera się do Japoni. Kiedy wróci, poproszę ją o szczegółową relację z wyjazdu i pełno zdjęć, bo na pewno porobi mnóstwo fotek - jest wielką fanką Japoni, więc zapewne przywiezie wiele pamiątek (:

Z jakiego miasta jesteście?

out

Odp.: 186
Wyś.: 61.440
Mieszkam koło Włocławka w małej mieścinie, ale za rok będę mieszkać w Toruniu (:

Do jakiej postaci z Dragon Balla pasuje Wasza osobowość

out

Odp.: 36
Wyś.: 9.366
Pytanie w temacie jest trafne, bo dzięki temu można poznać siebie, gdyż wcześniej ktoś nie zwracał uwagi na swoje cechy charakteru, tak jak ja. Nie lubię stwierdzenia, że do kogoś się upodabniam, sama bowiem sobie stworzyłam osobowość i opinię publiczną - po prostu autor DB stworzył postacie na czyjeś podobieństwo, a czy ktoś będzie zmieniał swoje "ja" tylko dlatego, że jego ulubiona postać takie ma, to już sprawa fana. Ja mogę tyle powiedzieć, że postać z DB ma podobną osobowość do mojej. A nawet dwie postacie. Jest to Vegeta oraz Bulma (:
Padły już te słowa w temacie, min. posiadam ogromną wolę walki, mimo lenistwa, żyję w odosobnieniu, i chociaż tego nie pożądam, to usuwam niegodnych mnie ludzi na bok, w wyniku czego nie ufam otaczającego mnie społeczeństwu i jestem sama, jednak czekam na tą odpowiednią osobę. Śmiało stwierdzam, że lubię dogadywać i jestem dobra w ciętym ripostowaniu. Mam maskę na twarzy, a dopiero otwieram się na ludzi w Internecie, gdyż jestem anonimowa, mimo przekonań, iż na forach wszyscy się znają. Wywyższam się nad wszystkimi, uważam ich za niegodnych mnie towarzyszy, jednak jestem w pewnym stopniu tolerancyjna i pomocna, a czasami nawet jestem gotowa do poświęcenia. Tak jak Bulma mam ostry język i piekielny charakter. Próbuję od dłuższego czasu się kontrolować, aczkolwiek gdy emocje wezmą górę, to należy usunąć się z mojej drogi. Nie lubię się uczyć tego, co mam aktualnie, ale posiadam dar wykorzystywania tej wiedzy w praktyce, z czego jestem bardzo rada.

Mangi DB

out

Odp.: 23
Wyś.: 8.291
Mam prośbę: czy mógłbyś podać jeszcze raz link do tego torrenta, gdyż ten link jest niaktywny? Byłabym wdzięczna, bo od dawna poszukuję tejże mangi
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2020 DB Nao
Facebook