Forum Dragon Ball Nao

» Muzułmanie i islamizacja Europy

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Europa sama sobie zapracowała na taki los. Chorobliwa uległośc względem muzułmanów, socjalizm, wyciąganie kobiet z domów, feminizm i to co najgorsze, ugruntowanie się zachodniego modelu rodziny jako normy zaprowadziły do tego, że Europa powoli wymiera. Establishmenty nie potrafią i zapewne nawet nie chcą z tym walczyc. To porażka idei zachodniego laicyzmu, tam bowiem narodzą się państwa wyznaniowe. I nie liczmy na to, że muzułmanie będą wobec Europejczyków grali tak samo "fair" jak Europejczycy wobec nich. Muzułmanie postawią na swoim, co jasno dowodzi, że stoją na wyższym już poziomie społecznej inteligencji. W Europie problemu i przyczyn nie dostrzegają już nawet pojedyńcze jednostki. Cywilizacja Białego Człowieka ma się chyba ku końcowi.
Nie muszę chyba dodawac, że Unia Europejska tylko dopełni dzieła zniszczenia Europy. Chyba że się rozpadnie i wróci tu normalnośc, która zastapi to szaleństwo politycznej poprawności i kultu "liberalnych" wzorców.

No i od 1 grudnia, czyli od jutra, może byc ciężej ze znalezieniem filmików takich jak ten i wielu innych, których sporą ilośc już tu zalinkowałem. Ale to też mnie nie zdziwi.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
olivierofm Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
olivierofm
Wiek: 37
Dni na forum: 5.219
Posty: 16
Skąd: Z głębi Duszy...
Drżę patrząc na to co się dzieje i na co pozwalają sobie wyznawcy Allaha... Są przesyceni nienawiścią...są bezwzględni przede wszystkim wobec Chrześcijan...

Mt 28, 20 †
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Co ma pan konkretnie na myśli?
Na to pytanie gośc dobrze odpowiedział. W umysły Europejczyków(tych nowoczesnych oczywiście) weszło przekonanie, że ofensywny islam to tylko i wyłącznie wymysł nawiedzonych chrześcijan, przez co nigdy nie przyjmą do wiadomości zagrożenia ze strony muzułmanów, więc będą dalej torpedowac każdą inicjatywę wymierzoną w obronę Europy. Do tego będą dalej propagowac neomiłośc bliźniego i polityczną poprawnośc. A kiedy przyjmą to wszystko do wiadomości, będzie za późno. Bedą chcieli dokonac rzezi na muzułmanach, ale nie bardzo będą w stanie, bo będzie i ch za mało, a do tego będą już starzy i na wózkach inwalidzkich.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
olivierofm Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
olivierofm
Wiek: 37
Dni na forum: 5.219
Posty: 16
Skąd: Z głębi Duszy...
Ten artykulik z frondy nic mi ciekawego nie podsunął... Więcej o Islamie dowiedziałem się z wykładów z religiologii... Poza tym nie brałbym sobie do serca tego co pisze tak ultrakatolickie pismo jak FRONDA bo mało w tym obiektywizmu (to nie atak na katolików...bo sam nim jestem...ale na pewno nie podzielam ultrakatolickich poglądów...bliżej mi do ultrasayajina)

Mt 28, 20 †
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
To nie na temat muzułmanów, ale do kolegi powyzej. Chciałbym, żeby to tutaj zostało, bo myślę, że jest dośc istotne. Normalne jest, że jedne pisma lubie się mniej, inne więcej. Nie czuję się katolikiem, ani nawet chrześcijaninem, ale warto także ten katolicki punkt widzenia poznac, mimo że z różnych pozycji można się z nim nie zgadzac. Ale Frondę czasem przeczytam, choc jej profil odbiega od takiego jaki sam bym nadał własnemu pismu. Z każdego pisma powinno się coś wyciągnąc, nawetjeśli są to brednie, to warto to przeczytac, by dowiedziec się, co ktoś mówi, jakich argumentów używa, dlaczego takich. Wiele można się nauczyc czytając różnego rodzaju chłamy. Naszego Dziennika, mniemam, też nie lubisz, a jednak wypowiada się dla niego czasami Władimir Bukowski, postac bardzo ceniona przeze mnie. Myśląc tak jak ty uznał bym go z miejsca za sprzedawczyka, a treśc wywiadu za stek bzdur, a wcale tak nie bywa. Czytac się powinno nawet te odległe strony. Wtedy ma się szerszy wgląd na sytuację. Co do samego wywiadu z Frodny - moim zdaniem sporo naciągnął przy nazywaniu chrześcijan politeistami przez muzułmanów. Z dostępnej mi wiedzy, którą zdobywałem nawet od samych muzułmanów, wygląda to nieco inaczej - niewiernymi są wszyscy, którzy nie są muzułmanami, uwaga! żydami i chrześcijanami właśnie. Nawet po zdobyciu Konstantynopola, Turcy obdarowali Greków swobodą dla nich oraz patriarchy. W samej historii Turcji wyglądało to pewnie różnie, ale to nie ma wielkiego znaczenia. Wracając do tematu, dostrzegam, że powiedział sporo prawdy, a komentarze jednego gościa na stronie Frondy, atakujące udzielającego wywiadu, są kretyńskie. Bo pewnie nie atakuje konkretnych idei, tylko wisi na Frondzie, dla samego wiszenia na niej. To tyle.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
To ja może dorzucę coś do wypowiedzi Joe. Sam jestem polak, katolik, alkoholik etc.. Mimo to mam kumpli, przyjaciół, rozmówców i kobiety w towarzystwie których przebywam z różnych niekoniecznie przedstawiających mój punkt widzenia opcji politycznych. Przykładowo przyjaźnie się od ładnych paru lat z ateistą z Młodych socjalistów. Ja podrzucam mu "Frondę", on mi "Krytykę Polityczną". Poza tym od czasu do czasu obaj czytamy "Najwyższy Czas" i "Wybiórczą". Wspólnie potrafimy zjechać zarówno Michnika, Rydzyka jak i Sierakowskiego, oraz zgodzić się z Wildsteinem. Czasem się pospieramy przykładowo o Korwina, bądź Bądkowskiego, ale razem będziemy się nabijać z Senyszyn, i wypijemy zdrowie Piłsudskiego. Słowem - jeśli czerpiesz tylko z jednego źródła informacji, to obojętnie jakie byś miał poglądy, twój światopogląd będzie zawężony. Jak czerpiesz z wielu źródeł, to masz większą szansę wypracować sobie własne zdanie, jak i możesz prowadzić rozmowy na wyższym poziomie z ludźmi mającymi odmienne zdanie.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
olivierofm Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
olivierofm
Wiek: 37
Dni na forum: 5.219
Posty: 16
Skąd: Z głębi Duszy...
Panowie...ja nie krytykuje FRONDY (nawet ją lubię i nic do niej nie mam, szanuję to pismo) tylko biorę pod uwagę tor jakim idzie, jest mi troszkę obcy - według mnie to ultrakatolicyzm, i bardzo dobrze i tacy są potrzebni...wolę takich od pasywnych katolików na papierku...bo oprócz nazwy nic ich z katolicyzmem nie łączy... Jak mówi kolega powyżej warto czytać z wielu źródeł...chociażby dla obiektywizmu... Pozdrawiam....

PS: Sam należę do Kościoła hierarchicznego i się tym szczycę...

Mt 28, 20 †
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Pewien amerykański muzułmanin, Zachary Chesser, powiedział ostatnio, że Lech Kaczyński, z woli Allaha, przekracza właśnie bramy piekieł. Podejrzewam, że zachodni i nie tylko oficjele świata muzułmańskiego mają podobną mentalnośc. Szkoda, bo muzułmanie (na myśli mam tych, których osobiście znam) są naprawdę fajnymi ludźmi. Nie liczyłbym więc na to, że to się odmieni kiedy zdominują Europę.

Nieco z innej beczki, choc też to jakby dotyczy tego tematu. Zastanawiam się, czy to lobbowanie zachodnich wzorców, ponad te stare, konserwatywne, nie jest sprawką żydowsko*-muzułmańską. Wiadomo przecież, że elity często są bandami nihilistów niewiedzących co ze sobą zrobic. Dlatego też mamy takie chore pomysły na zachodzie, wchodzące też do Polski. Zachodnia cywilizacja sprawiła, że Europejczycy, w dużej części, stali się tchórzami bojącymi się powiedziec NIE! kolejnym chorym pomysłom, w tym też tym, które ustawią państwa narodowe pod dyktando muzułmanów. Jak jest na dole, tak też jest na górze, politycy albo nie widzą w ogóle sensu w walce o europejskośc Europy, chcąc tej cechy jej pozbawic. Jeżeli zaś widzą cel, to nie mają zazwyczaj jaj.
Z drugiej strony, Żydzi z NYC skutecznie budują w Europejczykach poczucie współodpowiedzialności za dopuszczenie do tragedii Holocaustu i wielu innych, przez co dziś każdy mówiący coś innego niż zdegenerowana góra chce usłyszec jest antysemitą (jak nie to islamofobem, seksistą, homofobem, transfobem, neofaszystą czy czymś tam jeszcze). Dlatego współcierpiąca z żydami Europa czeka aż pokornie zbierze baty od rogniewanych muzułmanów. Rozgniewanych za politykę Europy i USA. Którą kreują Żydzi, mający w garści politykę i finanse USA i organizacji międzynarodowych, powstałych zresztą z inicjatywu USA. (Wolfensohn, Bernanke, Wolfowitz, Rotschild, Rockefeller) Co zresztą prowadzi do nadużyc, czy wręcz przekłamań w interpretacji prawa, jak to miało miejsce np. ze sprawą mordu w Jedwabnem.

___
* Żeby nie było, że jestem antysemitą. Bo nie jestem, choc co głupsi, czyli większosc, może tak myślec. To przykre, kiedy słowo Żydzi jest rzeczywiście kojarzone ze wszystkimi Żydami.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
konto usunięte
Nail
Nail


Co do tych muzułmanów. Przecież na Zachodzie budują meczety i naprawdę nie mam pojęcia, jak można byc takimi niemalże debilami, by tego nie widziec. Niech śmieją się dalej z Polski. Zobaczymy, co oni z tego będą mieli mhehehe Najważniejsze dla mnie jest to, żeby w razie tej niepozornej inwazji muzułmanów Polska dała wyraz niechęci wobec nich.
faranek22 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.692
Ostrzeżenia: 1
Posty: 13
Skąd: Warszawa
Z muzułmanami to chyba już tak jest

Ten post był edytowany 5 razy, ostatnio zmieniony przez faranek22: 20.09.2010, 15:54
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Napisałbyś coś więcej, a nie że tylko tak to już nimi jest. My to już wiemy.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
konto usunięte
Nail
Nail


Coś mi się na ten temat przypomniało. Mój ojciec opowiadał mi o Marokańczykach, bo takich często widywał w Hiszpanii. Rzecz jasna są to wyznawcy islamu. mowił mi, że jak takiemu się pomoże, to będzie ci pomagał do końca swiata, a jak wejdziesz takiemu w drogę, to wtedy od razu robi się krucho. Młuca z ich strony pewna na 100 %.

Muzułmanie mają schorowaną mentalnosc jak widac. W życiu nie pozwolę sobie na wyjazd tam, gdzie są ci pomyleńcy. Skoro mają takie reguły to wolę ich nie widziec na oczy.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Lol, he's retarded
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Al Ed Upek napisał(a):
LINK
Mogli chociaż napisać w tym artykułe, czemu on tak uważa, a nie "Kadafi powiedział w Rzymie" w pierwszym akapicie i tyle odnośnie informacji z tytułu.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Okropne, powinniście to usunąć, nie każdego "+18" odstrasza. Zresztą nawet 18latek powinien być uprzedzony co będzie oglądać.

~
Takich ludzi powinno się tępić. Jeśli to z powodu religii, to powinien być jakiś zakaz jej wyznawania w cywilizowanych krajach. Dla takiego czegoś nie powinniśmy być tolerancyjni.

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  

Forum DB Nao » » » » Muzułmanie i islamizacja Europy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook