Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» Który Gogeta lepszy?

Strony:   1, 2
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.257
Skąd: ふざけた時代
Pober napisał(a):
tak naprawdę nie wie ze włosy Saiyan rosną do pewnej długości i przestają...jest to miedzy innymi w Cell sadze...
Numer tomu, numer kartki. Nie podasz, nie pisz kolejnego posta.

Pober napisał(a):
Obojętnie jak to nazwiesz ale ta sterta bzdur do anime nie pasuje
Czyli anime DB to sterta bzdur. Gratuluję!

Pober napisał(a):
Jakoś kupiłem? może szukać nie umiesz ale to już nie mój problem...
Bzdura. Widocznie kupiłeś zwykłe tomy JPFa, wcale nie te kolorowe, o których wyżej coś pisałeś. O ile w ogóle wiesz, że takie istnieją.

Pober napisał(a):
ale skoro tak to polecam iść na kurs matematyki...
Panu Toriyamie też poleć, bo to wszystko przez niego! On to wymyślił, że fuzje powstałe za pomocą Potary i tańca to nie te same osoby. To wszystko jego wina.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.953
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
o_OMGotenks napisał(a):
Numer tomu, numer kartki. Nie podasz, nie pisz kolejnego posta.
I tak ci moje numeracje nic nie dadzą i ci tego nie pokaże u mnie bo bym musial książkę rwać ale mogę ci pokazać bo nawet w twojej mandze to jest...
Dragon_Ball_v32\Db32ch02\db32_025...


o_OMGotenks napisał(a):
Czyli anime DB to sterta bzdur. Gratuluję!
Nie dosłownie ale anime jest po to zęby sobie obejrzeć nie zęby wyciągać na jej podstawie jakiekolwiek wnioski bo jest tam naruszona fabula zęby to miało ręce i nogi w anime...


o_OMGotenks napisał(a):
Bzdura. Widocznie kupiłeś zwykłe tomy JPFa, wcale nie te kolorowe, o których wyżej coś pisałeś. O ile w ogóle wiesz, że takie istnieją.
Dobra wybacz mi źle to napisałem chodziło mi o okładki tam tez jest Vegeta i inne postacie i są kolory...a nie ze manga kolorowa z tym to idź do Dai'a on ci pokoloruje



o_OMGotenks napisał(a):
Panu Toriyamie też poleć, bo to wszystko przez niego! On to wymyślił, że fuzje powstałe za pomocą Potary i tańca to nie te same osoby. To wszystko jego wina.
Przede wszystkim GT to nie jest dzieło Akiry i każdy szanujący siebie fan nie uznaje tej 'serii'. Biorąc pod uwagę, że Akira nie pracował przy tym dziadostwie nie można wyciągać wniosków z GT i wsadzać je do DBZ. Pokaż mi gdzie ci tak napisali...ze Akira to wymyślał...dał im pozwolenie na wykorzystanie praw autorskich...a to nie to samo co robienie GT...
I daruj sobie te rozmowe bo to jest sprzeczanie sie miedzy mną co reprezentuje mangę a ty reprezentujesz anime do ladu tak nie dojdziemy...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.257
Skąd: ふざけた時代
Pober napisał(a):
I tak ci moje numeracje nic nie dadzą i ci tego nie pokaże u mnie bo bym musial książkę rwać ale mogę ci pokazać bo nawet w twojej mandze to jest...
To Ty masz jakąś lepszą mangę po polsku niż tę z JPF?
Co do tamtego, co podałeś.
Masz:
Vegeta: "Owłosienie czystych Saiyan nie przechodzi żadnych plugawych zmian, od narodzin jest takie samo"
Fajnie, nie?
Ale teraz się pewnie okaże, że to błędne tłumaczenie, albo że Vegeta się pomylił.

Pober napisał(a):
każdy szanujący siebie fan nie uznaje tej 'serii'.
Bzdura, szanujący się fanie.

Pober napisał(a):
Przede wszystkim GT to nie jest dzieło Akiry
Odnośnie Gogety, to on nie występował tylko w DBGT, ale także w jednym z filmów kinowych DBZ. Więc jak tak nienawidzisz ostatniej serii, weź pod uwagę ten film. Oczywiście, przy filmach Akira też niewiele robił, ale jak się postacie nazywają i jak wyglądają (zwłaszcza te główne) jest jego robotą.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.953
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
o_OMGotenks napisał(a):
To Ty masz jakąś lepszą mangę po polsku niż tę z JPF?
Co do tamtego, co podałeś.
Masz:
Vegeta: "Owłosienie czystych Saiyan nie przechodzi żadnych plugawych zmian, od narodzin jest takie samo"
Fajnie, nie?
Ale teraz się pewnie okaże, że to błędne tłumaczenie, albo że Vegeta się pomylił.
Nie to...Jakby było takie samo to by Vegeta dłuższych włosów nie miał tak...Tam był gdzies w tej sadze zwrot ze ich włosy rosną do pewnej długości po czym przestają...

o_OMGotenks napisał(a):
Odnośnie Gogety, to on nie występował tylko w DBGT, ale także w jednym z filmów kinowych DBZ. Więc jak tak nienawidzisz ostatniej serii, weź pod uwagę ten film. Oczywiście, przy filmach Akira też niewiele robił, ale jak się postacie nazywają i jak wyglądają (zwłaszcza te główne) jest jego robotą.
Nie no jak ty z czym wyjedziesz to ręce opadają...już zrezygnował z GT to teraz z tym ciulstwem wyskakuje...nie dziwie sie czemu to forum ma taki prestiż właśnie sie przekonałem co do was póki nie przestaniesz mówić o anime to nie mamy o czym rozmawiać...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.257
Skąd: ふざけた時代
Pober napisał(a):
Tam był gdzies w tej sadze zwrot ze ich włosy rosną do pewnej długości po czym przestają...
Szukaj, szukaj! Ja znalazłem, co miałem, sam zresztą stronę podałeś ;]
Będę czekał.
A może to Ty czytałeś jakiegoś bubla?


Pober napisał(a):
póki nie przestaniesz mówić o anime to nie mamy o czym rozmawiać...
Tak się składa, że Gogeta w mandze nigdy nie występował, więc trudno, żebym mówił o nim w oparciu o mangę, nie wydaje Ci się? Jeśli Ty masz zamiar opierać się tylko na mandze, to nie pisz w ogóle o Gogecie, bo to bez sensu. Uznaj, że go nie było, jak będziesz się z tym lepiej czuł. I koniec tematu. Ale wg mnie jest to zwykłe pójście na łatwiznę i ograniczanie się.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.638
Plusy: 2
Posty: 1.408
Pober napisał(a):
Dobra koniec tej rozmowy bo wywyższasz sie a tak naprawdę twoja cała wiedza nie wykracza poza te twoje anime...
Nie wiem, czy załapaliście, ale zostałem nazwany autorem DB.
Odjazd, nie?

Pisałem wcześniej, że argumenty Pobera można właściwie tylko wyśmiać i naprawdę nie wiem dlaczego OMG wdaje się w tę bezcelową dyskusję...

To zapewne dobre serce i troska o forowiczów oraz poziom reprezentowanej przez nich wiedzy o DB każe naszemu kochanemu adminowi wytrwale walczyć z ignorancją i szalejącą niewiedzą, których sztandary dzielnie dzierży, w swych strudzonych od pisania bzdur dłoniach, Pober.

W tym miejscu chciałbym przypomnieć, że temat w swoim pierwotnym założeniu miał dotyczyć Gogety.
Każda kolejna wypowiedź nie na temat zostanie usunięta.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
mimik Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
mimik
Wiek: 27
Dni na forum: 5.001
Posty: 20
Skąd: Baranów Sandomierski
Ludzie nie bierzcie Gogety za Vegitto , mówicie ze gogeta ssj2 nie był podobny do ssj4 był bo miał takie same rysy twarzy , mogliscie mówic że nie był podobny bo miał inne włosy oczy i czerwone obramówki w oczach
Gogeta to gogeta a nie zaden vegitto
Z wygladu i z umiejetnosci lepszy był Gogeta ssj4 ale ssj2 tez był extra

[ Dodano: 19.08.2010, 22:17 (po 1 godzinie 23 minutach) ]
Pober dobiłeś mnie swoim pierwszym postem w tym temacie jak można powiedzieć że Gogeta nie jest postacią , to jest taka sama postać JAK Goku czy Vegeta : Jest osobą powstałą w wyniku scalenia , posiada połączoną świadomość Goku i Vegety a i Pober fuzja to technika przez którą powstał Gogeta łosiu

Elo Forumowicze
Nordbard Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Nordbard
Wiek: 32
Dni na forum: 5.194
Posty: 38
Skąd: Solstheim
Fajne to forum, na którym nawet moderatorzy dają się wciągnąć w rozmowę nie na temat.

Gogeta jest postacią występującą zarówno w serii Z jak i GT. W tej pierwszej debiutuje w 12. filmie kinowym "Odrodzenie Fuzji" by w dwie minuty rozprawić się z Janembą, a w drugiej powstaje, by pokonać Omega Shenrona. Vegetto to zupełnie inna historia, która miała pokonać Buu, ale na tym się tylko skończyło...

Co do tematu, mój wybór zdecydowanie pada na Gogetę SSJ z DBZ. Ten z GT wcale go nie przypominał, już bardziej pyszałkowatego Vegetto, niż tego gościa, który konkretnie rozprawił się z pacjentem, po którym został tylko pył. Tymczasem to... coś z GT lekceważy przeciwnika i przegrywa w tak głupi sposób. Prędzej bym się tego spodziewał po nieroztropnym Vegetto, ale cóż...
W gruncie rzeczy w obu przypadkach Gogeta nie miał za dużo czasu i okazji na rozwinięcie skrzydeł. Aczkolwiek gdyby w DBZ osiągnął SSJ3, to kto wie, jaka moc by sobą zaprezentował...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Który Gogeta lepszy?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook