Forum Dragon Ball Nao

» Prawnik w rządzie?

Strony:   1, 2, 3, 4  
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.502
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Co najwyżej dyrektywy interpretacyjne, ale nie prawo.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.270
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Gonar by pewnie chciał, żeby prawo ustanowił proletariat.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.166
Plusy: 73
Posty: 15.258
Skąd: ふざけた時代
A ja myślę, że on sam nie wie, czego by chciał.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.864
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
No siła robocza Al XD Za to ty wiesz czego chcesz Shounen ;p
Prawo powinno być jak z cyt. "Chcącemu nie dzieje się krzywda" itp . wolność hehehe, z połączeniem socjalizmu czy tam marksizmu.
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.502
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Gonardino napisał(a):
Prawo powinno być jak z cyt. "Chcącemu nie dzieje się krzywda" itp . wolność hehehe, z połączeniem socjalizmu czy tam marksizmu.
Podaj przykłady kiedy chcącemu dzieje się krzywda. Nie uważam by wolności było jakoś mało, jakich Ci brakuje jeszcze?
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.864
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Wolności jest miało, bo nie mogę robić tego co lubię, ale nie o to chodzi. Chodzi o to komu się dzieje krzywda bo coś tam zabroniono. Gdyby była wolność mógłby jakikolwiek lek, który jest na receptę, kupić bez niej. No i mógłbym kupić narkotyk, posiadać/kupować/sprzedawać i hodować marihuanę, pędzić bimber, aborcja, prostytucja i eutanazja... Nawet z kaprysu XD. No wolność Miyu to by była prawdziwa. No i ZUS i NFZ wybór czy chce się należeć, brak podatku dochodowego i być może VAt-u. Miyu widzę, że ci nieźle mącą w głowie i ambicji. No... klonek XD

[ Dodano: 07.12.2012, 13:59 (po 6 minutach) ]
Narkotyk czysty oczywiście, bez zanieczyszczeń. Rozważam myśl pójścia do policealnej farmakolgi XD

[ Dodano: 07.12.2012, 14:01 (po 7 minutach) ]
Eutanazja z kaprysu np. No nie chce mi się żyć ale że boję się powiesić albo pociąć lub skoczyć itd. To idę biorę zajebisty narkotyk który docelowo zabija.
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.502
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Gonardino napisał(a):
Wolności jest miało, bo nie mogę robić tego co lubię, ale nie o to chodzi. Chodzi o to komu się dzieje krzywda bo coś tam zabroniono.
Nie wiem czy innym by się podobało to co lubisz.
Gonardino napisał(a):
Gdyby była wolność mógłby jakikolwiek lek, który jest na receptę, kupić bez niej.
O ile wcześniej nie wykupiłyby go osoby uzależnione lub handlarze.
Gonardino napisał(a):
Miyu widzę, że ci nieźle mącą w głowie i ambicji.
Kto mi mąci? Nie potrzebuje niczyjego nakazu by uważać, że pewne ograniczenia są potrzebne, by wolność nasza nie szkodziła wolności innych.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.166
Plusy: 73
Posty: 15.258
Skąd: ふざけた時代
Gonardino napisał(a):
Eutanazja z kaprysu np. No nie chce mi się żyć ale że boję się powiesić albo pociąć lub skoczyć itd. To idę biorę zajebisty narkotyk który docelowo zabija.
Najlepiej postawić takie utylizatory na każdej ulicy: "Życie Ci niemiłe? Zapraszamy". W jakimś filmie to było, ale nie pamiętam.

Gordon znowu musiał się naczytać (może raczej nasłuchać) czyichś opinii.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 07.12.2012, 15:27
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.864
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Skąd zakładasz że uzależnieni albo handlarze ? No tak alkohol i papierosy też kupują uzależnieni i jedzenie naćpani XD. Tak mącą ci jak wszystkim, od małego jesteśmy uwarunkowywani, no i szkołą do tego dochodzi to już bajzel w patrzeniu na świat okej ?! No i komuś nie musi się podobać to co robię, ważne że nie wpływam na ich wolność/prawa Miyu. Ty katolu prawniczy, z Ziobrem grałaś w klasy ?!
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.502
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Gonardino napisał(a):
Skąd zakładasz że uzależnieni albo handlarze ? No tak alkohol i papierosy też kupują uzależnieni i jedzenie naćpani XD.
Bo to dobry biznes, dlatego. Nie chodzi o to kto kupuje teraz, ale kto by kupować mógł po ''uwolnieniu'' od recept.
Gonardino napisał(a):
Ty katolu prawniczy, z Ziobrem grałaś w klasy ?!
Twój komentarz pokazuje, że nie czytałeś chyba większości moich postów. Ponieważ to ani moja opcja polityczna, ani wyznanie.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.864
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Bronisz się nie udolnie Miyu. Biznes to wiadomo, ale kto potrzebuje. na pewno [ ort! ] potrzebujący i ludzie rozrywkowi oraz chorzy/uzależnieni. Miyu nie mów mi, że wszystko to co uważasz i nawet robisz, jest z twojej woli albo nawet jak jest to nie z pełnej. Woli XD I w takim anime, widzi się ci postać terrorystki... Rozumiesz to ? Jako przyszły prawnik czy nie bo gadam bzdury ?!
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.502
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Przeinaczasz moje słowa. Nie mam się przed czym bronić, bo to Ty nie rozumiesz co napisałam. Nigdy nie słyszałeś o sytuacji wykupywania leków i sprzedawania ich dużo drożej? Uważasz, że dostęp do każdego leku jest taki dobry, bez wiedzy jak go odpowiednio stosować? Gdyby tak było masa ludzi sugerowałaby się reklamą i kogo by potem winiono za skutki rozstroju zdrowia, nie mówiąc już o leczeniu samozwańczych ''lekarzy''.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.864
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
No jasne, tak dział biznes, bronisz się dalej i przy okazji piszesz że przeinaczam twoje słowa, które napisałaś na SB I czemu uciekasz do takich końcowych stwierdzeń z pytaniem ?! Ja pisałem o wolności no nie, kilka osób z forum przyznałoby mi rację. No i nie tylko leki, wymieniłem więcej rzeczy
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.502
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Pewnie zarzucę moje zdanie, bo Ty mi każesz się nie bronić...
Gonardino napisał(a):
i przy okazji piszesz że przeinaczam twoje słowa, które napisałaś na SB
wtf? nic takiego nie miało miejsca

Gonardino napisał(a):
I czemu uciekasz do takich końcowych stwierdzeń z pytaniem ?!
Bo to pytania a nie stwierdzenia. Ty widzisz w tym wolność, a ja problemy, z którymi trzeba by się potem mierzyć.

Gonardino napisał(a):
Ja pisałem o wolności no nie, kilka osób z forum przyznałoby mi rację. No i nie tylko leki, wymieniłem więcej rzeczy
Moje pojęcie wolności jest inne od Twojego.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.864
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Nie wcale, to chyba masz problemy z pamięcią albo byłaś w stanie nieważkości XD Ja ci nie każę się nie bronić, po prostu staram się zakończyć dyskusję twierdząc, że się mylisz, ale ty się podobno nie mylisz i wiesz jakie pojęcie powinno być wolności Bez sensu, ale mogę debatować. Nie chcę wyprowadzić cię z równowagi...
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.502
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Pisałam tu a nie w SB.
Ty mi zarzucasz pomyłkę, ale to Ty nie możesz przełknąć, że wolności ma różne oblicza.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.864
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
SB a działy forum, pytanie czym jest SB na forum ?! Wolność ma różne oblicza ? Już wymyślasz/filozofujesz. Komplikowanie życia, no tak jak w prawie "niby" tego cię uczą ? Tak tego uczą jak manipulować i przekręcać, insynuować. No ale mogę się mylić, jednak mogę to stwierdzić czytając nawet regulamin wojskowy.
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.502
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Gonardino napisał(a):
SB a działy forum, pytanie czym jest SB na forum ?!

Tam była dyskusja na inny temat i nie odnosiła się do tego przedmiotu co tutaj, więc dla mnie to nie to samo.
Gonardino napisał(a):
Wolność ma różne oblicza ? Już wymyślasz/filozofujesz. Komplikowanie życia, no tak jak w prawie "niby" tego cię uczą ? Tak tego uczą jak manipulować i przekręcać, insynuować.
Uczą dostrzegać coś więcej, nie wiem dlaczego uważasz, że manipuluję i przekręcam, jeżeli chcę Ci pokazać inne oblicze wolności, której tak pragniesz.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.864
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Jednak to było SB Nie no jeszcze dobrze [ ort! ] nie manipulujesz i przekręcasz i te ostatnie, jeszcze się uczysz. Ja znam wolność i vi ją opisałem powyżej. Nie jesteś moim pasterzem, no nie?
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.502
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
ta dyskusja prowadzi donikąd, bo chcesz mi coś udowodnić, ale naprawdę nie ma czego. Też wypowiedziałam się już na temat i nie ma zamiaru ciągnąć personalnej gatki.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » » Prawnik w rządzie?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook