Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Liga Mistrzów - Puchar UEFA :)

Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.031
Posty: 501
jak do tej pory puchar uefa przyniosl duzo niespodzianek, min. wygrana Barcelony po czerwonej kartce dla Chelsea, porazka manchesteru itd itd. również dość ekscytujacy mecz Bayer Leverkusen vs. FC liverpool... tak wiec liga mistrzów zapowiada sie ciekawie, moje pytanie brzmi tak... kto waszym zdaniem zdobedzie ten upragniony puchar ? no i w ogóle [ ort! ] mozna sobie troche popisać o druzynach itd :

END
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.044
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
W sumie nie rozumiem czemu w tym temaciku nic nie odpisujecie Majinowi, w końcu na pewno [ ort! ] się owym tematem interesujecie. Ja tam za dużo nie wiem, ale:
1. mam sentyment do zespólu Milan, z racji tego,że mój kot sie tak kiedyś nazywał i z racji tego, że jest tam Kaka - moim zdaniem wyjątkowo utalentowany (podobnież np Ronaldinio robi w sumie z pilką co chce, to się chwali).
2. poza tym mam sentyment do Barcelony z racji Savioli, ale on tam zdaje się już nie gra...(?)
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Ja tam tez zbytnio sie tym nie interesuje, ale moimi faworytami sa druzyny wloskie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
WARRIOR20
Wojownik
Wojownik
WARRIOR20
Dni na forum: 7.001
Posty: 36
Skąd: wrocław
No ja od 98 roku stawiam na REAL MADRYT drużyna z klasa i z duża liczbą sukcesów i myśłe że zdobęda ten puchar w końcu udało im sie 2 razy z rzędu a jak by sie udało 3 razy to było by super Żadnej trużynie w histori piłki nożnej się ten wyczyn nieudał.Oby nasza piłka Polska była kiedyś tak wspaniała marzenia ;p pozdrawiam

WARRIOR20
Frasek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 7.083
Posty: 71
Skąd: Jarzębia Łąka
Mimo, że Real pokonał Wisłe to w ćwierćfinałach nieudało im się pokonać Juventus'u . Teraz będzie ostra walka w półfinałach - Chelsea vs. Liverpool ta drużyna, która przejdzie do finału zrobędzie również puchar Ligi Mistrzów. Osobiście jestem za Chelsea, ale Liverpool też jest dobry . No i kto wygra ???

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Frasek: 22.04.2005, 6:28
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.015
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
no i wygral liverpool:D alez plakalem ze szczescia (powaznie!). teraz chyba jak wiekszosc ludzi licze na barcelone, moim zdaniem, barca spotka sie w finale z interem
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.789
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
moim zdaniem, barca spotka sie w finale z Interem
W pełni to popieram, dwa super kluby(no Interowi nie za bardzo idzie ,ale i tak są moimi ulubienieńcami)to byłby fajny mecz, lecz najpierw Barca musi wygrać z Chlesea co tak jak rok temu udowodniła nie udalo sie, ale teraz musi byc lepiej.
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.601
Posty: 208
Skąd: Ziemia
ja bym wolał zobaczyc jak Barca gromi w finale sreal
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.600
Plusy: 2
Posty: 1.408
PO wyeliminowaniu Chelsea niemal pewnym tryumfatorem LM jest Barca.
Nie wiem, co musiałoby siestać,żeby było inaczej...
Ale piłka nozna jest nieprzewidywalna- weźmy na przykład zeszłoroczny finał LM...
Kto obstawiał zwycięstwo Liverpoolu przy stanie 0-3 dla Milanu???
Pacior Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Pacior
Wiek: 35
Dni na forum: 6.618
Posty: 31
Visca el Barca!!
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.601
Posty: 208
Skąd: Ziemia
jeszcze Juve jest grożne, chociaż po tym skromnym zwyciestwie nad Werderem to zaczynam wątpić w ich siłe
p.s.Jak pezdmówca - Visca el Barca!!!
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.015
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Kto obstawiał zwycięstwo Liverpoolu przy stanie 0-3 dla Milanu???

ja... moj brat sie ze mnie smial, nawet komentatorzy w to nie wierzyli a jednak, pilka jest piekna! szkoda, ze stworca pilki noznej nie dostali nobla barcelona vs juventus - to bedzie meczyk

ps. byly lepsze przypadki, w pucharze afryki congo przegrywalo z kims tam 3-0. i w ostatnich 2 minutach strzelili 4 bramki i wygrali 3-4... to jest dopiero cos...
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.601
Posty: 208
Skąd: Ziemia
szkoda że real juz odpadł Nie że bym ich lubił, ale mam podobne poglądy o nich jak Vegeta o Goku: Tylko Barca może ich lać
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.600
Plusy: 2
Posty: 1.408
Dwa słowa:


BARCELONA
RZĄDZI


i bardzo dobrze:)
pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Liga Mistrzów - Puchar UEFA :)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook