Forum Dragon Ball Nao

» [Horror] Resident Evil / Biohazard

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.174
Plusy: 73
Posty: 15.267
Skąd: ふざけた時代
Resident Evil: Degeneration
Film z 2008 roku. Na początku całkiem ciekawy, o zabijaniu zombiaków zarażonych wirusem i zarażających innych. Niestety potem robi się słabo, jeden delikwent aplikuje sobie jakiegoś nowego wirusa i zmienia się w potwora. Bardzo słabo.

Resident Evil: Damnation, sequel, ma wyjść w tym roku.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Shounen: 23.12.2012, 15:56
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.174
Plusy: 73
Posty: 15.267
Skąd: ふざけた時代
Resident Evil: Damnation (2012)
Znacznie bardziej mi się podobało od poprzednika. Dobre kino akcji i postapokaliptyczny świat, szkopuł w tym, że fabuła kijowa, a dodatkowo na początku drętwa.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Szponiasty Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Szponiasty
Wiek: 31
Dni na forum: 4.134
Posty: 25
Skąd: Wrocław
Szkoda, że bez odpowiedzi ten temat...
Sam jestem fanem serii RE, zarówno gier, jak i animowanego filmu, bo o ekranizacji wolałbym sie nie wypowiadać (ewentualnie, że pierwsze część jeszcze ujdzie xD)
Obejrzałem obie części. Widać, że druga zdecydowanie przebija pierwszą w grafice, efektach, akcja jest ciągła i cieszy oko... I tak samo popieram - nie zachwyca fabułą. Pierwsza część natomiast, no kurde... pierwsze 30 minut z zombiakami było super. Potem strasznie przegadane, no i ten główny boss niezniszczalny... a Leon oczywiście zabija go jednym strzałem
Druga część lepsza w ogóle, ale dla jedynki mega plus za pierwsze minuty z zombiakami <3
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.174
Plusy: 73
Posty: 15.267
Skąd: ふざけた時代
Jeszcze jedną produkcję sobie machnąłem. Biohazard 4: Incubate - 100-minutowy film z 2006 roku streszczający fabułę gry Resident Evil 4, o czym początkowo nie wiedziałem, ale niestety podczas oglądania szybko się przekonałem. Ogólnie słaba rozrywka. Ruchy postaci ograniczone są do mechaniki gry (lol), poza tym bohaterowie są nieżyciowi i ciągle idą naprzód, wykonując akcje bez zastanowienia.

Jakiś czas temu obejrzałem też Biohazard 4D-Executer. Krótkie, 20-minutowe z 2000 roku. Akcja w kanale. Grafika stare CGI, ale urzekło mnie w paru scenach przedstawianie akcji z perspektywy karalucha.

Więcej anime z tego uniwersum już nie ma.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Horror] Resident Evil / Biohazard
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook