Forum Dragon Ball Nao

» [Anime] Dragon Ball Super - nowa seria

Strony: poprzednia  1, 2, 3 ... 46, 47, 48
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Dni na forum: 666
Gohan w okularach meh

Obraz

Swoją drogą smieszne, ze Gohan ma z powrotem swoją muskulature jak jeszcze nie dawno był chuderlakiem.
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Dni na forum: 3.136
Plusy: 2
vegeta391 napisał(a):
Musiałem się nieźle nawpatrywać, żeby się kapnąć, że chodzi o ręce. Nie podoba mi się ta orkiestra podczas tytułu, przerywnika i początku zapowiedzi następnego odcinka. Intro też średniawe takie.
Oj muzyka podczas "tytułu odcinka" rzeczywiście straszliwa i zagłuszająca. Mam nadzieję, że to zmienią.
Diablo2020 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Diablo2020
Dni na forum: 660
Łukasz napisał(a):
Oj muzyka podczas "tytułu odcinka" rzeczywiście straszliwa i zagłuszająca. Mam nadzieję, że to zmienią.
Moim zdaniem nie ma szans...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 4.542
Plusy: 64
Dlaczego mieliby zmienić te klimatyczne trąbki? Co najwyżej wraz z nowym openingiem, o ile coś po nim jeszcze będzie. Jak wiadomo, nigdy dotąd żadna seria DB nie miała ponad dwóch openingów.

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mangDragon Ball Super odcinki | TG+YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
vegeta391
Dni na forum: 3.121
Plusy: 3
Shounen, sam jesteś klimatyczny. Takie to klimatyczne, jak – nie przymierzając – radziecka propagandówka dla Sybiraków.

Obraz
Zapraszam do pomocy w rozwoju strony
Testy o db: 1 i 2
MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 4.542
Plusy: 64
Nowe skany z V Jumpa z ciekawymi informacjami.

Obraz

Obraz

Jak można było podejrzewać, Toriyama nie narysował wszystkich nowych Bogów Zniszczenia.

Toriyama: 4, 6, 7, 9
Toyotaro: 1, 3, 5, 8, 10, 12
Wspólnie: 2, 11

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mangDragon Ball Super odcinki | TG+YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Dni na forum: 3.270
Plusy: 25
Ciekawe czy to wspólnie podjęta decyzja ze wszystkimi czy Toei. Dzisiaj Bogowie a jutro co? cąłkowicie Akirę odstawią? ; o

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami."
Obraz
Goku Niebieski
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 177
Bardzo fajne te rysunki, znowu fani z Polski będą płakać. dobrze, że Akira robi to po swojemu, podejrzewam, że parenaście lat przerwy było ze względu na naciski na niego by robił kolejne Z. DBS wygląda jak DB z nową grafiką. Walki są szybkie, mnóstwo humoru, pamiętam tych zwierzoludzi z 1 części, czad.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
vegeta391
Dni na forum: 3.121
Plusy: 3
Katz napisał(a):
Ciekawe czy to wspólnie podjęta decyzja ze wszystkimi czy Toei. Dzisiaj Bogowie a jutro co? cąłkowicie Akirę odstawią? ; o
Wiesz, tak długo, jak „człowiek zreinkarnowany jako Yamcha”1 nie będzie rdzeniem fabuły serialu, ja nie mam nic przeciwko przekazaniu pałeczki. Toriyama zawsze miał do DB podejście raczej zarobkowe, zdroworozsądkowe i dominowała u niego zasada „co za dużo, to niezdrowo”. Wielokrotnie przyznawał, że jest leniem. „Jaco” Toriyama reklamował jaką ostatnią mangę, którą narysuje od początku do końca. Człowiek jest już nie najmłodszy i wypadałoby mu dać przejść na emeryturę. Milionów na DB raczej nie natrzepie, to i po co się szarpać? Toyotarō natomiast jest typowym gikiem, człowiekiem, który kocha Dragon Balla i od lat młodzieńczych z wypiekami na twarzy śledzi poczynania Gokū i spółki. Myślę, że ktoś taki ma zadatki na przyszłego „pana Smoczych Kul”, szczególnie, że talent w łapie posiada (kto wie, czy nie rysuje dziś bardziej toriyamowo niż obecny Toriyama. Mam na myśli to, że styl Toriyamy wielokrotnie ulegał zmianom i jego dzisiejsze prace dosyć mocno odbiegają od kreski ze złotego wieku Smoczych Kul).
1. Tak, wiem, że to nie Toyotarō jest autorem tego czegoś.

Obraz
Zapraszam do pomocy w rozwoju strony
Testy o db: 1 i 2
MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strony: poprzednia  1, 2, 3 ... 46, 47, 48

Forum DB Nao » Dragon Ball » Dragon Ball Super » [Anime] Dragon Ball Super - nowa seria
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump