Rok 1989 :: Start serii "Dragon Ball Z" (35 lat temu)

» DB Super odcinek 086, 16.04.2017

Strony:   1, 2
Pam Mateusz
Super Saiyanin
Super Saiyanin

Dni na forum: 2.758
Posty: 373
Wydaje mi się, że w zarysie fabuły wymyślonej przez Toriyame nie ma nic o rodzinie 17. Autorzy scenariusza odcinka wyciągnęli ten motyw z jednego z wywiadów, a że Toriyama nie zaprojektował tych postaci to ich nie pokazano. Myślę, że ludzie z Toei są świadomi, że to zbyt istotne osoby, by projektem zajął się Yamamuro czy ktoś inny.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.257
Skąd: ふざけた時代
Przypuszczam, że w zarysie Toriyamy w ogóle nie było żadnych wątków pobocznych - tak w tej sadze, jak i poprzednich. Cała ta rekrutacja wojowników, których tożsamość i tak od początku znamy, to zapewne dzieło wyłącznie studia.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.741
Plusy: 5
Posty: 2.022
Odcinek przeciętny. Podobał mi się blok Siedemnastki. Zielona ki na plus.
ObrazObrazObraz
Obraz

timmy napisał(a):
Androidy z przyszłości Trunksa mimo ciągłej "zabawy" i mordowania ludzi na sile jakoś nie przybierały i Trunks po powrocie z przeszłości bez najmniejszego problemu się z nimi rozprawił, czyli ich siła nie wzrosła, a być może nawet zmalała. Niestety, ale absurdów co do mocy w tej serii jest cała masa.
Cyborgi z przyszłości nie trenowały, tylko mordowały i się bawiły, Siedemnastka z teraźniejszości trenował. To tak samo można powiedzieć, że Freezer rósłby w siłę wysadzając różne planety, a tak nie było, stał się silniejszy dopiero po porządnym treningu. Co do absurdów mocy, to poza Piccolo bitym przez Frosta i Muenem Rōshim nawalającym się z armią Freezera nic takiego „niszczącego dzieciństwo” nie było.

Halfish napisał(a):
Pojawiło się kilka pytań, i troche mniej odpowiedzi np skąd 17 zna Trunksa?

Znał niebieskowłosego Trunksa nim mu jeszcze włosy zbłękitniały.

Halfish napisał(a):
Czy Uub jest synem Androida 17?
Obraz

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 086, 16.04.2017
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook