Forum Dragon Ball Nao

» Polityka Skandynawii

Strony: poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Dni na forum: 3.885
Plusy: 10
To że gdzieś indziej wprawadzają więcej niż u nas chcą nie znaczy że mamy z automatu patrzeć ze zrozumieniem na te propozycje, które przedstawia się u nas. Jeżeli Finowie stulecie swojej państwowości chcą uczcić likwidacją republiki to ich sprawa.

Obraz
Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek

Obraz
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Demon
Demon
[ Klan Takeda ]
Hayato
Dni na forum: 3.342
Plusy: 15

Ludzie zostali stworzeni po to, by ich kochac, a rzeczy zostaly stworzone po to, by je wykorzystywac. Powodem, dla ktorego swiatem rzadzi chaos jest fakt, ze rzeczy zaczely byc kochane, a ludzie wykorzystywani.

誰も自分が何者か選んでも生まれて来られない。
例えどんな存在であっても。

Obraz
容易く金を儲ける者は容易く貧しくなるもんさ。

救いばかりを求める奴には奇跡など起こらない。
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
W jaki sposób ośmieszył?

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 4.782
Plusy: 64

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 3.617
Plusy: 25
Trzeba było tam zostać

Last.fm
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Dni na forum: 3.509
Plusy: 26
Zdaje się, że Szwajcarzy chcieli coś podobnego wprowadzić 2500 franków i to dla każdego, ale nie wiem czy w końcu to wprowadzą czy nie.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami."
Obraz
don123
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 435
Shounen napisał(a):
Finlandia testuje dochód podstawowy. 560 euro "pensji" od państwa
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Finlandia-te ... 90953.html

W Finlandii jednak wprowadzają dochód podstawowy
"Na razie jednak przetestuje go na grupie 2000 bezrobotnych. Będą dostawać 560 euro, co ma ich zmotywować do podjęcia pracy."

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen

Dominek
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 208
Ostrzeżenia: 2
jaja sobie robisz ty wrzucając newsa sprzed roku, a na zwrócenie uwagi na jego datę zamiatasz sprawę pod dywan. cienki tw bolek z ciebie
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Gdzieś jest napisane, że nie powinno się pisać o newsach sprzed roku? Skończ to pajacowanie.

Dominek
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 208
Ostrzeżenia: 2
zasada większości forów, nie odkopuje się skamielin, ale co ty tam wiesz adminie
don123
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 435
Problem z karmelkami nadal żywy, zluzuj poślady i skończ offtopować. Bol sempiterny o post na forum? Meliski?

Co do Szwecji na przyklad, to jest jakis dramat. To, co tam robią, zasługuje jedynie na prześmiewczą pogardę.
http://diversitymachtfrei.blogspot.bg/2017/06/swedish-feminists-systematically-having.html
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Za-niskie-po ... 31610.html

Część Norwegów narzekała na zbyt niskie podatki, więc rząd zaproponował wprowadzenie dobrowolnej daniny. O dziwo nie spotkała się ona z gorącym przyjęciem społeczeństwa. W miesiąc zebrano równowartość raptem 5000 złotych.

Typowe

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Rozmawiałem dziś z kolegami i jeden z nich podesłał mi filmik o Szwecji. Około 1.30 wyłączyłem, bo nie miałem już sił. Jakaś dziennikareczka typu SJW poszła w odwiedziny do postępowej rodziny walczącej ze stereotypami. W tym domu były jakieś dzieci, na pewno jedno z nich to dziewczynka - tak na oko 6 lat. Znaczy się dziewczynką ona jest biologicznie naszego punktu widzenia, bo ona sama jeszcze nie zadecydowała kim jest. Na lodowce były rysunki. Jeden z nich zawierał napis "mama" - ten był dedykowany dla mamy. Na drugim było napisane "mapa", bo rodzic B był skrzyżowaniem mamy z papą.

Obraz
Wołek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Wołek
Dni na forum: 1.796
Ostrzeżenia: 3
Ja słyszałem że w Szwecji mają wprowadzić prawo że jeżeli mąż nie zgodzi się przygotować byka dla swojej żony to pójdzie siedzieć.

Obraz
http://www.pbs.org/wgbh/pages/frontline/show ... /quiz.html
96 - Your score rates you as "high-grade homophobic."

"Dziewczyny przyjechały ze wsi. Wychowały się na rolniczym Południu, gdzie ich przodków używano w charakterze maszyn rolniczych. Teraz biali farmerzy na Południu nie używali już maszyn skonstruowanych z ciała, gdyż maszyny z metalu były tańsze, pewniejsze i wystarczały im prostsze domy." - Kurt Vonnegut

Obraz

Raz gonili mnie Cyganie. Na szczęście wbiegłem do urzędu pracy i wtedy
odpuścili.
Strony: poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Forum DB Nao » Różne » Hyde Park » Wydarzenia, Polityka » Polityka Skandynawii
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump