Forum Dragon Ball Nao

» Dyskusja o pewnym handlarzu...

gregor94 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.689
Szanowni forumowicze, na OLX ogłasza się pewien handlarz, który twierdzi, że ma wszystkie możliwe wersje DB i każe sobie za nie grubo płacić.
Oto link: https://www.olx.pl/i2/oferta/... (dostępny na priv dla zainteresowanych samą sprawą, nie należy nic kupować od tego człowieka)

Ten człowiek udostępnia filmik, na którym prezentuje swoje zbiory na przykładzie odcinka 185 DBZ.
Oto link: https://www.dailymotion.com/video/x5yfgpc

Moje pytanie do Was jest następujące - pomijając, że jasne jest, że ten proceder jest bardzo cebulowy, jestem ciekaw, czy znawcy tematu mogliby to skomentować od strony tego, czym ten facet dysponuje, tzn. czy jego oferta jest atrakcyjna, jakich wersji używa, czy GM robi to lepiej itp.
Jestem ciekaw takich luźnych opinii, szczególnie tych największych znawców.
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez gregor94: 12.11.2017, 14:40
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 4.815
Plusy: 64
Szkoda gadać. Można się tylko zastanawiać, czy ten wielki fan faktycznie sam podkładał lektora pod wideo, czy każdą z oferowanych wersji ściągnął z internetu (przecież są dostępne). Prezentuje tam 1080p z możliwością włączenia angielskiego audio, ale o dopasowaniu polskich napisów się nie pomyślało. Ale jak by nie było, sprzedawanie tego to zwykła niegodziwość, więc link do oferty skasuj, bo robisz reklamę.

Obraz

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
gregor94 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.689
Tutaj przecież nikt o zdrowych zmysłach się na to nie nabierze, ale ten link usunę
genialny_zolw Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 746
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
OMG co za cebula, wszystko ściągnięte z Internetu, nic nowego co by miał TYLKO on, jedyne co zrobił to podmienił ścieżki dźwiękowe, a napisów już mu się nawet nie chciało, dodatkowo te kwoty typu 500 czy 2000, czy 2239 D Przez takich jak on narodziło się to wszystko o polaczkach robaczkach, cebulach, januszach biznesu, itp.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
vegeta391
Dni na forum: 3.394
Plusy: 3
gregor94 napisał(a):
Tutaj przecież nikt o zdrowych zmysłach się na to nie nabierze, ale ten link usunę
Serio tak sądzisz? Nieporadnych i naiwnych – albo po prostu leniwych nie brakuje. Skoro co i rusz pojawiają się różne rakoferty, to musi być nisza, która to kupuje.

Pozostaje współczuć.

Obraz
Zapraszam do pomocy w rozwoju strony
Testy o db: 1 i 2
MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 4.815
Plusy: 64
Z linkami w internecie jest tak, że każdy link to reklama. I nie chodzi mi tutaj o starą zasadę "źle czy dobrze, byle mówić".

Generalnie nie każdy ma możliwość ściągnięcia sobie setek GB, wtedy musi kupić od tego czy tamtego, ale trzeba uświadamiać, że to nie jest żadna wielka kolekcja, którą "zbiera się latami".

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
Indiger Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Indiger
Dni na forum: 185
W dobie internetu i miliona różnych stron internetowych kupowanie czegoś takiego to totalna głupota. Gościu zarabia ponad 100 zł korzystając po prostu z pobranych plików. Ja też zacznę sprzedawać gry komputerowe pobierane z torrentów, kupujcie xD

Forum DB Nao » Dragon Ball » Pomoc Dragon Ball » Dyskusja o pewnym handlarzu...
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump