Forum Dragon Ball Nao

» Odpowiedzialność za europejski kryzys emigracyjny

Hayato Mężczyzna
Demon
Demon
[ Klan Takeda ]
Hayato
Dni na forum: 3.585
Plusy: 15
Kto wg Was jest odpowiedzialny za wywolanie obecnego kryzysu imigracyjnego w Europie i kto powinien poniesc za niego odpowiedzialnosc?

Ludzie zostali stworzeni po to, by ich kochac, a rzeczy zostaly stworzone po to, by je wykorzystywac. Powodem, dla ktorego swiatem rzadzi chaos jest fakt, ze rzeczy zaczely byc kochane, a ludzie wykorzystywani.

誰も自分が何者か選んでも生まれて来られない。
例えどんな存在であっても。

容易く金を儲ける者は容易く貧しくなるもんさ。

救いばかりを求める奴には奇跡など起こらない。
Yasiek Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Yasiek
Dni na forum: 3.272
Plusy: 7
Iluminaci.

Obraz
genialny_zolw Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 955
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Frau Merkel naturlich.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 5.024
Plusy: 64
Wiadomo, że wina Niemiec, a odpowiedzialność już ponoszą. Ale finansowo oberwie się co najwyżej Polsce, bo nie chce się przyłączyć do tej histerii.

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Dni na forum: 4.128
Plusy: 10
Sensu strico winę ponosi państwo niemieckie i jego kanclerz jako przedstawiciel najsilniejszego politycznie państwa unijnego. Sensu largo ogólnoeuropejski obóz demoliberalny złożony z rozmiękczonych chadeków, socjaldemokratów, grupy ALDE, zielonej lewicy. Dodałbym do tego antifę i resztę skrajnego lewactwa, ale oni, chociaż ideę sprowadzania tych ludzi popierają, to nie odegrali żadnej roli przy jej realizacji. Odpowiedzialność powinny ponieść Niemcy, ale nie poniosą, bo nikt ich do niej nie pociągnie. Jednakże Niemcy, i inne państwa i narody Europy zachodniej poniosą, w zależności od skali problemu, wewnętrzne konsekwencje tej decyzji, a także wielu innych związanych z realizacją doktryny multikulturalizmu.

Obraz
Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Rombowiec
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 1.601
Największą winę ponoszą słabe państwa europejskie, które nie są w stanie bronić swoich granic, ale nie bez winy są duże mocarstwa światowe i regionalne, jak USA, Rosja, Turcja, Iran i Arabia Saudyjska, które uczyniły sobie z Afganistanu, Libii, Iraku i Syrii pole wojny. Sam fakt istnienia uchodźców i emigrantów ma właśnie przyczynę w tych konfliktach, ale z drugiej strony bez takiego hojnego zaproszenia do Europy, nie przyszłoby tylu ludzi, no i sam fakt, że państwa europejskie nadal nie potrafią bronić swoich granic - tęczowa lewica rozmiękczyła przez lata politykę i tak to już jest, że nikt nie chce się postawić zdecydowanie.

Forum DB Nao » » » » Odpowiedzialność za europejski kryzys emigracyjny
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump