Forum Dragon Ball Nao

» Boku no Hero Academia

Rockbabykate
Wojownik
Wojownik
Rockbabykate
Dni na forum: 10
Jestem w szoku, że tego tu nie ma (przynajmniej wyszukiwarka nie znalazła)

No cóż, jest to Anime roku 2017. O świecie, w którym ludzie rodzą się z różnymi zdolnościami i człowiek, który nie ma żadnej jest uznawany za dziwaka i pośmiewisko. Takim był właśnie jeden chłopiec, który bardzo chciał być bohaterem, ale bez mocy nie mógł. Jednak dziwnym zrządzeniem losu spotkał swojego idola i 'po pewnych wydarzeniach' się z nim zaprzyjaźnił, ostatecznie okazało się, że ma moc, która umożliwi mu studiowanie w prestiżowej szkole bohaterów, by mógł pójść w ślady za swoim idolem, All Mightem.

Przepiękna muzyka i kreska. Koncepcja godna podziwu. Bogato kreowane postacie i ich charaktery. Jedna z najlepszych anime, jakie widziałam, razem z inną jest na 3 miejscu w mojej ścisłej top 3

Obraz

No i jeszcze video. Po japońsku ale to chyba nie aż taki problem Gorąco polecam

https://www.youtube.com/watch?v=D5fYOnwYkj4

私は日本語がすきです
Król Wszechrzeczy Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Oglądałem i muszę przyznać, że wciągająca seria. Kibicowałem głównemu bohaterowi i temu, który władał lodem i ogniem. Pewnie jeszcze powstanie nowa seria?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 4.908
Plusy: 64
Król Wszechrzeczy napisał(a):
Pewnie jeszcze powstanie nowa seria?
Trzecia startuje 7 kwietnia.

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
Rockbabykate
Wojownik
Wojownik
Rockbabykate
Król Wszechrzeczy napisał(a):
Oglądałem i muszę przyznać, że wciągająca seria. Kibicowałem głównemu bohaterowi i temu, który władał lodem i ogniem. Pewnie jeszcze powstanie nowa seria?
Tak.. Midoriya i Todoroki. Todoroki to idol dziewczyn, zawsze gentleman Ja tam wolę gościa z mojego zdjęcia. Sam autor przyznał, że bardzo jest bardzo ciekawą postacią. Jego dar nadaje się idealnie do złych celów 'pranie mózgu', ale on chce być bohaterem. Występuje póki co tylko w pierwszej części drugiej serii, ale jest bardzo popularny. A Yagi, znaczy się, All Might, to jedyny superbohater, jakiego uznaję. Marvel i DC mnie nie ciekawią.

Manga rozciąga się już chyba na dwie albo trzy dodatkowe serie , wychodzi na bieżąco, raz w tygodniu. Po angielsku

私は日本語がすきです
Król Wszechrzeczy Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Rockbabykate napisał(a):
Marvel i DC mnie nie ciekawią.
Ten bohater, który umiał wydawać rozkazy, kiedy mu się odpowiedziało na pytanie jest właśnie całkiem podobny, do postaci z serialu Jessica Jones Marvela. Był tam taki Killgrave, który również potrafił kontrolować ludzi. Tyle, że on nie chce być bohaterem, a swoje moce używa do niecnych celów
Rockbabykate
Wojownik
Wojownik
Rockbabykate
A widzisz, A Shinsou na odwrót, każdy mówi, że jest materiałem na złoczyńcę, ale on ma silny charakter. Podobało mi się jak walczył z Midoriyą na turnieju

No i nie znam Marvela ani DC tak dobrze. Ostatnia rzecz, jaką obejrzałam to Avengers i od razu mi się znudziło (batmany i supermany znam z dzieciństwa, ale nie przemawiają do mnie)

私は日本語がすきです

Forum DB Nao » » » Boku no Hero Academia
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump