Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» DB Super odcinek 129, 04.03.2018

Strony:   1, 2
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.315
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Myślałam, że może gdzieś był poruszany temat tego, co jeśli zabije osoba będąca ostatnią w swoim Wszechświecie. Tzn. mówili, że zabicie = dyskwalifikacja, ale czy przywraca zabitego i daje mu zwycięstwo? Pomijam Freezę, bo niby żyje, ale nie wiemy. W sumie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, jednak ciekawie, co by było w takim przypadku.

Klątwa - Dragon Ball
bardyt
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 3.197
Posty: 291
W sumie tak do mnie dzisiaj dotarło, że to już powoli koniec, szkoda, że nie poprzeplatali 3-5 odcinków z tym co tam słychać na ziemi w U7, bo turniej się skończy i brakuje mi tego, że już nie miał udziału na przykład Goten i Trunks , Jaco...

KierunekTrener.pl | plan dietetyczny online | PanTransporcik
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.702
Plusy: 4
Posty: 2.000
bardyt napisał(a):
3-5 odcinków z tym co tam słychać na ziemi w U7, bo turniej się skończy i brakuje mi tego, że już nie miał udziału na przykład Goten i Trunks , Jaco...
To jest największy minus całej tej sagi. Chciałbym zobaczyć Yǐnchę, Jiǎozi, Lunch, Wūlóng'a i Pǔěra siedzących w chacie Żółwiego Pustelnika i zastanawiających się, co porabiają ich przyjaciele. Pomartwić się wraz z Emmą Daiō i Uranai Babą, którzy wpatrywaliby się w kryształową kulę z przerażeniem. Zobaczyć Bulmę, Profesora Briefa, Panti, Tights i Jaco niańczących Brę. Potowarzyszyć broniącym wyspy Siedemnastki Gotenksowi (bo czemu nie?) i Marron. Popatrzeć, jak Dende i Popo grają debla z Yajirobēm i Karinem. Otrzymać autograf od Satana i Bū itepe, itede

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Łatwiej byłoby o takie sceny, gdyby akcja działa się na Ziemi, choć to i tak nie materiał na DBS, którego nie muszą na siłę przedłużać.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 5.998
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Potwierdzam, mnie też to bardzo smuci.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.852
Plusy: 27
Posty: 5.276
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Myślę, że w ostatnim odcinku na kilka minut pokażą sceny na Ziemi o ile skończy się tak, jak wszyscy podejrzewają. Ja osobiście chciałbym zobaczyć w końcu Vegetę na Sadali, którą obiecują mu przez całe DBS

ODcinek był jednym wielkim zwiastunem końca. Typowa Zetka z gadaniem i przemianą ale w sumie to tylko plus.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.193
Posty: 497
Przyjemny odcinek, ale... widać jak twórcy nieco się wycwanili → „Goku jest istotą niemal boską więc zrobimy teraz tak: przez pół minuty zamachnie dwa razy ręką, ale dodamy taki efekt, który wyraźnie wskaże widzowi, że w czasie rzeczywistym zadał co najmniej 3929812981 ciosów”

Ja rozumiem, że trzeba zobrazować nową, przytłaczającą moc bohatera, ale unikanie jakichś wyraźnych, wzajemnych kombinacji zakończonych potężną bułą jest trochę rozczarowujące.

Sama przemiana całkiem udana → niby fajerwerki, niby oszczędność, ale z drugiej strony nawiązanie do starszych serii, a przy tym puszczanie oka w stronę „starszych” fanów, co akurat w „Super” lubię.

Krzyki Ōzaru-podobne przy Ultra-Instynkcie nie przeszkadzają mi → wręcz przeciwnie, takie coś towarzyszyło Goku podczas przemiany w SSJ i SSJ4. W sumie Ja nawet lubię jak ta „pierwotna” część ma swój udział. Ba! Do pełni szczęścia brakowało mi tylko żeby odrósł ogon.
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.315
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Przyłączam się do ogólnego głosu, chętnie bym dowiedziała się, co słychać na Ziemi, zwłaszcza że pokazali nam inne Wszechświaty, mogliby chociaż dać znać, jaki spokój na Ziemi, jako taki kontrast co do stawki, o którą toczy się gra.

Krzyki też nigdy mi nie przeszkadzały.

Klątwa - Dragon Ball
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.702
Plusy: 4
Posty: 2.000
Kenji Harima napisał(a):
Krzyki Ōzaru-podobne przy Ultra-Instynkcie nie przeszkadzają mi → wręcz przeciwnie, takie coś towarzyszyło Goku podczas przemiany w SSJ i SSJ4.
Tak, ale wcześniej to było tak z kosmosu, a tutaj ewidentnie Nozawa przepuszczona przez syntezator

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.315
Posty: 232
Skąd: Szczecin
vegeta391 napisał(a):
Tak, ale wcześniej to było tak z kosmosu, a tutaj ewidentnie Nozawa przepuszczona przez syntezator
Aaa, o to chodziło, w sumie ta różnica jakoś mnie tak bardzo nie raziła.

Klątwa - Dragon Ball
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 129, 04.03.2018
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook