Forum Dragon Ball Nao

» DB Super odcinek 131, 25.03.2018 ocena: 8,33 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Katz napisał(a):
Wiedza Dendie'go ogranicza się chyba do 7 wszechświata
A nawet tylko do Ziemi, bo to ziemski bóg. Król Światów ma większą wiedzę o planetach.

bardyt napisał(a):
czy nie mogli chociażby zrobić tak jak w przypadku tego Wszechświata "miłości" ?
Przede wszystkim nie chcieli wzbudzać niepotrzebnej paniki wśród Ziemian, dlatego nic takiego nie było.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pan Michał
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Pan Michał
Dni na forum: 2.679
Posty: 118
Piotrek66 napisał(a):
Też przeszło mi to przez myśl - przynajmniej jeżeli Kapłan nie skłamał, mówiąc, że Zeno przewidział ostateczny rozwój wydarzeń. To mogłoby sprawić, że Królowie są jeszcze większą zagadką niż dotychczas.
Pierwsze pojawienie się Zeno w Superce pokazało, że mimo wyglądu i głosu, jest to mądry i świadomy swoich rzeczy osobnik. Brakowało mi takiego zachowania Zeno w późniejszych odcinkach, niestety stał się zbyt dziecinny.
https://www.youtube.com/watch?v=oCdJD2iL2Ys
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Emocje ich zjadły ;D
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 31
Dni na forum: 2.324
Posty: 232
Skąd: Szczecin
Shounen napisał(a):
Katz napisał(a):
Wiedza Dendie'go ogranicza się chyba do 7 wszechświata
A nawet tylko do Ziemi, bo to ziemski bóg. Król Światów ma większą wiedzę o planetach.

bardyt napisał(a):
czy nie mogli chociażby zrobić tak jak w przypadku tego Wszechświata "miłości" ?
Przede wszystkim nie chcieli wzbudzać niepotrzebnej paniki wśród Ziemian, dlatego nic takiego nie było.
Jak Buu miał się pojawić na Ziemi, to Neptun i Kibito przybyli na sam turniej, tutaj mogłoby być podobnie, ktoś przecież mógłby dać sygnał Dendiemu czy Bulmie o zagrożeniu wynikającym z turnieju, co za różnica w jaki sposób?

Niepotrzebna panika na Ziemi to jedno (chociaż z Cellem jakoś była ogólnoświatowa panika), ale uświadomienie rodzin drużyny Z to drugie. Nawet taki Whis mógł się wygadać, naciskany przez Bulmę. W końcu nikt z wielkiej sympatii do Freezera nie wskrzeszałby go tylko po to, aby zapewnić dawnemu wrogowi rozrywkę. Wzięliby Yamchę i tyle.

Klątwa - Dragon Ball
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Ale kaszana. Wzruszyłem się co prawda, jak pokazali Cabbago, ale nie tak, by uronić łzy. Walka jako tako, nie, nawet fajna, nie mogę powiedzieć, że nie, ale reszta? Tandeta po całości. Teksty Freezera były naprawdę fajne (z tymi wymiotami trafił w dziesiątkę), inne kwestie również, przepychanki słowne Freezera z Jirenem także, ale, ale… Ta mowa motywacyjna Toppo i robiący krzywe miny gangsta Jiren mnie osłabili kompletnie. Zakończenie okropne, robione na kolanie i bez pomyślunku. Wszystko – wraz z endingiem – upchnęli w dziesięć minut. Nie, tak się nie robi.
Obraz Obraz
Szczególnie piękne kwestie.
Freezer: おっと、あなたからの礼なて止してください。約束さえ守っていただければ、満足ですよ。
Gokū:あぁ、分かってっさ。
Freezer: Hola, podzięki możesz oszczędzić.  Będę spełniony, jeśli tylko dotrzymasz obietnicy.
Gokū: Taa, wiem.


i

F: 良いんですか。私は悪事をやめるつもりありませんよ。
W porządku. Wiedz, że nie zamierzam porzucić ścieżki zła.

oraz
F: 死んでも治りませんよ。
F:Prędzej sczeznę, niż dam się przekabacić.


Spoko Bu-ra.

Obraz

Yasiek napisał(a):
Super Shenron ma moc odtworzenia wszechświatów, zatem Zarama musi być potężny jak Zenki.
Tak Jak Saichōrō, Piccolo/Bóg i Dende?

Piotrek66 napisał(a):
UI było jednorazowym (w trzech aktach) wybrykiem,
Hm, mnie ta końcowa scena pojedynku przypomniała walkę z Majin Vegetą. Bardzo silny Gokū, który jednak nie używa pełni mocy, bo walczy z dumnym księciem i musi się cieszyć z potyczki jednocześnie nie urażając domy sparringpartnera.

Piotrek66 napisał(a):
Może kolejny Saiyanin?
To już zostało ujawnione, że Saiyanin.


P.S.: Whis odkrywa kolejne karty. Chłopakom niepotrzebne już ziemskie czy nameczańskie kule - mogą poprosić Whisa o ożywianie poległych towarzyszy.
Jest to bardzo osobliwe. Po co wskrzeszali wcześniej Pikolaka?
bardyt napisał(a):
kame hame ha, choć fajna to wypuszczona milion razy też się nudzi
Ni.
Mężczyzna napisał(a):
Trochę szkoda, że Jiren się nawrócił, wolałbym już, żeby mu całkiem odwaliło i w przyszłości chciał zniszczyć Goku.
Co nie? Pasowałoby do jego huśtawek.
szarlej_3 napisał(a):
no a tekst C18 i jej zmartwiona mina bez sensu. ;/
I to zdziwienie Kurilína…

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.007
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
vegeta391 napisał(a):
P.S.: Whis odkrywa kolejne karty. Chłopakom niepotrzebne już ziemskie czy nameczańskie kule - mogą poprosić Whisa o ożywianie poległych towarzyszy.
Jest to bardzo osobliwe. Po co wskrzeszali wcześniej Pikolaka?
Frizer był pod ręką, a Piccolo w zaświatach.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
vegeta391 napisał(a):
Będę spełniony
Bardziej pasowaloby tu slowo "usatysfakcjonowany." Okreslenie "spelniony" brzmi tak jakos malo naturalnie.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Hayato, chciałem użyć „kontent”

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4

Forum DB Nao » » » DB Super odcinek 131, 25.03.2018
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook