Forum Dragon Ball Nao

» [Co gdyby...] Udana Mafuba Żółwiego Pustelnika.

gregor94 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
gregor94
Dni na forum: 3.926
Takiego scenariusza cbbg jeszcze nie napotkałem.
Co by było, gdyby Żółwi Pustelnik zapieczętował Piccolo prawidłowo?
Jakie byłyby wszystkie tego następstwa?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 5.053
Plusy: 64
Na pewno było w którymś temacie. Może nie konkretnie taka sytuacja, ale tutaj głównie chodzi o brak Piccola. Raditz zrobiłby swoje i DBZ skończyłoby się po paru odcinkach.

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
gregor94 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
gregor94
To chyba nie takie proste
Indiger Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Indiger
Dni na forum: 423
Dlaczego? Historia potoczyłaby się tak, że Goku nie trenowałby u Wszechmogącego jak przed 23 TB więc byłby słabszy. Tym bardziej przegrałby z Raditzem, który albo by wymordował wszystkich mieszkańców, albo Freeza przejąłby planetę. Przynajmniej na Namek nie doszłoby do znanych nam wydarzeń.
gregor94 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
gregor94
Jest możliwość, że Goku poprosiłby o pomoc Tenshinhana? Działo Qigong miałoby szansę osłabić Raditza, poza tym Dodonpa.
Inna kwestia, skoro nie cierpię faktu, że Raditz, który jest bratem Goku, ginie w serii, czy jest możliwość, by zlitował się nad Goku przy nieobecności Piccolo, zabrał Gohana i nie zniszczył Ziemi?
Indiger Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Indiger
Przypomnij sobie jak ciężki pojedynek stoczyli Goku i Piccolo zanim nadarzyła się okazja na atak. Teinshinhan już wtedy odstawał od nich znacznie poziomem i nie byłby w stanie dotrwać do takiego momentu w walce, by móc zaatakować Raditza. Poza tym mógłby się zawahać przy ataku, co nie wystąpiło u Piccolo który traktował Goku jako wroga. Raditz był bezwzględny, nawet gdyby umarł to przyleciałby Vegeta z zadaniem sprowadzenia Goku. Poza tym kilkanaście lat później androidy (albo żeby być bardziej poprawnym cyborgi) i tak by wszystkich zabiły, więc nie miało to żadnej przyszłości.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Tenshinhan na tamtym poziomie nie podołałby ze swoją techniką - tak jak później nie zrobił żadnego wrażenia na Nappie.

Zapewne Piccolo, a raczej jego Makankosappo, ze względu na specyfikę tej techniki, było na tamten moment jedynym, co mogło zabić Raditza. Oczywiście miał słaby punkt w postaci ogona, ale to nie wypaliło nawet w DBZ, więc i w tych gdybaniach można wykluczyć.

Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Dni na forum: 3.866
Plusy: 10
Radim zabija brata. Zaczyna powolutku zabijać Ziemian. Bulma i reszta w tym czasie zbierają smocze kule. Goku trenuje u Kaito. Przywracają go do zycia, Goku załatwia Radima.

Obraz
Indiger Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Indiger
Zabicie mieszkańców Ziemii dla Raditza to jest powiedzmy... no niech będzie miesiąc roboty. Nie ma opcji aby Goku w miesiąc, albo nawet w pół roku zdążył dobiec do Króla Kai i trenować tam, by później szybko wrócić i pokonać Raditza. Niewykonalne, akurat taka hipoteza jest dosyć słaba i mało wiarygodna.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Dni na forum: 4.156
Dragon Ball polega na tym, że dobro wygrywa że złem, więc Raditz i tak w jakiś sposób zostałby pokonany. Albo przez samobójczy atak Goku, może przy współpracy z Tenshinhanem i resztą. No i na pewno Rage Gohana odegrałby swoje.

Obraz
Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Harry Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 62
Niekoniecznie musiałby zostać pokonany. Pokonany został w oficjalnej linii czasowej. Ale jedna mała zmiana mogłaby spowodować wiele innych wydarzeń tak jak np. w DB Multiverse.

Może sam Wszechmogący stanąłby w szranki z Raditzem? Byłby on wtedy prawie na poziomie Piccolo i może miałby w zanadrzu jakąś technikę o sile porównywalnej do Makankosappo. Może Goku i reszta ukryłaby poprzez zmniejszenie poziomu mocy, a Raditz odlciałby z Gohanem i zaczął go trenować tak jak Piccolo. Możliwości jest bardzo dużo

Jedno jest pewne - Raditz byłby prawdziwym wyzwaniem, które dla naszych bohaterów mogłoby być nie do przeskoczenia.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Dni na forum: 3.866
Indiger napisał(a):
Zabicie mieszkańców Ziemii dla Raditza to jest powiedzmy... no niech będzie miesiąc roboty. Nie ma opcji aby Goku w miesiąc, albo nawet w pół roku zdążył dobiec do Króla Kai i trenować tam, by później szybko wrócić i pokonać Raditza. Niewykonalne, akurat taka hipoteza jest dosyć słaba i mało wiarygodna.
To zależy:
1) czy Radim na pewno chciałby zabić Ziemian - może mógłby ich sprzedać
2) czy używał by technik masowych - raczej nie, bo chciałby żeby planeta nie ucierpiała (wyższa wartość)
3) w świecie Trunksa ludzie dość sprawnie uciekali przed cyborgami

Nie pamiętam już ile czasu Goku biegał po drodze węża? Oczywiście nie odbyłby pełnego trening u Kaito.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Mateusz napisał(a):
Nie pamiętam już ile czasu Goku biegał po drodze węża? Oczywiście nie odbyłby pełnego trening u Kaito.
Około 177 dni, ale to było po ważnym treningu z Mister Popo, który nauczył go tajników ki.

vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
vegeta391
Dni na forum: 3.631
Plusy: 3
Mateusz napisał(a):
czy Radim na pewno chciałby zabić Ziemian - może mógłby ich sprzedać
Albo podać Vegecie na obiad.

Shounen napisał(a):
Mister Popo,
Declina, amice mi! Declina! Ter declina!

Obraz
Zapraszam do pomocy w rozwoju strony
Testy o db: 1 i 2
MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
gregor94 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
gregor94
Declinare necessum est
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Dni na forum: 3.363
Gdyby mafuba Kame Seninna na Piccolo Daimao sie udala to cala historia Db i ziemi mogla by sie zakończyć ,na przybyciu Radima na ziemie. Jak juz to ktoś wcześniej napisal w wyniku zamknięcia Piccolo w ,,szybkowarze" Goku nie podjolby treningu u Kami, nie poznałby tajników kontroli mocy(Ki). Tenshinhan nie miałby w Goku godnego obiektu do naśladowania wiec na pewno bylby słabszy niz podczas turnieju z Piccolo Juniorem. Radim by ich szybko pokonał. Nawet Gdyby Goku udalo sie udać na trening do północnego Kaio grawitacja planety jak i sama droga weza byla by prawdopodobnie zabójcza dla naszego ziemskiego sayanina. Reasumując brak Piccolo Daimao a później jego wcielenia Piccolo Juniora skutkowało by tym ze historia jska znamy potoczyla by sie całkiem inaczej niz to pokazane ns pocz serii DBZ.

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...)

z listu św, Pawła Apostoła do Polonian

Forum DB Nao » » » [Co gdyby...] Udana Mafuba Żółwiego Pustelnika.
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump