Forum Dragon Ball Nao

» [Anime] Dragon Ball Super - nowa seria ocena: 10,00 (głosy: 4)110

Strony:   1, 2, 3 ... 57, 58, 59
Pan Michał
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Pan Michał
Dni na forum: 785
Jeśli preprodukcję dobrze przeprowadzą, to zrobią sobie odpowiedni bufor odcinków do przodu, by w trakcie ich emisji można było pracować nad kolejnymi. I jakość wtedy powinna być podobna do typowego odcinka Turnieju Mocy, czyli okej, ale nie jakoś wybitnie czy filmowo.
Jaght Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 88
Ostrzeżenia: 2
modlę się by preprodukcja trwała u nich te 8 miesięcy... z drugiej strony wolałbym poczekać rok albo dwa i dostać dwa, 2:30 godzinne filmy kinowe z częścią 1 i częścią 2 danej sagi

piszę tak bo obejrzałem film broliego i przestała mi się podobać animacja super w serii tv, jest ona po prostu tandetnie zrobiona nawet przy scenach gdzie nie walczą.
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Dni na forum: 1.356
za każdy odcinek odpowiada inny animator i starają się robić je po kosztach, a do filmów muszą się przyłożyć.

Przykładem masz odcinki 1-4 z DBSuper, które trzymały dobry poziom animacji, aż tu nagle przyszedł 5 odcinek rodem z painta... nie wspomnę o całej sadze z Golden Frizerem... gdzie animacja była jako tako poprawiana później pod wydanie DVD i BD.

Ja obstawiam dopiero 2020r. najwcześniej na nową serię TV (jeśli tak owa powstanie).
Jaght Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

bez obrazy, ale ty nie wiesz o czym piszesz, za odcinek piąty odpowiadał tate z ekipą i po prostu nie wyrobili z deadlinem bo takie im zlecili terminy
Diablo2020 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diablo2020
Dni na forum: 1.356
to, że się nie wyrobili nic ich nie usprawiedliwia... oni się chyba nie wyrabiali przez całą sagę z Golden Frizerem w takim razie.

Może i Naoik Tate robił dynamiczne animacje, ale jego styl jest cóż... [cenzura]
Jaght Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

ty chyba nigdy nie animowałeś... człowieku, tate, shida i reszta mają na głowie tonę innych anime, może nie wypowiadaj się na tematy o których masz DOSŁOWNIE zerowe pojęcie

zawaliła góra od toei a nie animatorzy którzy nie raz pracują po 15h
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 5.238
Plusy: 64
Jaght napisał(a):
ty chyba nigdy nie animowałeś
Ty ile anime masz na koncie? A ile zdubbingowanych serii? Zluzuj ton, bo tak nie będziesz tutaj dyskutował.

Każdy wie, że w animacjach Tate rysunki pozostawiają do życzenia. Niektórym to nie przeszkadza, dopóki animacja jest płynna, a dla innych to nieakceptowalne. Co komu z dobrej animacji, jeśli postacie wyglądają brzydko.

Regulamin Forum | AnimePhrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
Jaght Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

ja? ja mam tak z 30 krótkich 1-3 sekundowych scenek, głównie jakieś eksplozje czy inne pierdoły w tym jakieś zderzenia pięści, więc wiem ile to zajmuje czasu, zwłaszcza bez doświadczenia, mój ton ma zero tu do rzeczy, to wy jesteście po prostu mówiąc wprost; bezczelni

wypowiadacie się w kwestiach w których macie zerowe pojęcie

a faktem jest że dla animatora anime toei deadline'y mają znaczenie bo mają po kilka różnych serii

jedna scena z kilkoma postaciami jeśli się ich nie animuje osobno to jest dobre kilka godzin oraz z 20 klatek

macie zerowe pojęcie o animacji... to jest po prostu obrzydliwe
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 5.238
Plusy: 64

Regulamin Forum | AnimePhrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
Pan Michał
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Pan Michał
Dni na forum: 785
Diablo2020 napisał(a):
oni się chyba nie wyrabiali przez całą sagę z Golden Frizerem w takim razie.
No bo tak było. Za mało czasu - brak jakości.
Słynny przykład z kucharzem - nawet najlepszy kucharz nie zrobi sporej porcji potrawy w dobrej jakości, jak nie będzie miał wystarczająco dużo czasu.
Okres preprodukcji serialu DBS był dużo za krótki i stąd problemy z jakością rysunków.
Strony:   1, 2, 3 ... 57, 58, 59

Forum DB Nao » » » [Anime] Dragon Ball Super - nowa seria
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump