Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Komentarze: Manga Dragon Ball Super - rozdział 51 w Manga Plus

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」

Dni na forum: 7.123
Posty: 15.221
Harry Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 2.133
Posty: 48
Dobrze zrozumiałem, że Merus zna Ultra Instynkt? Wydawało mi się, że Whis wspominał (bodajże w sadze Freezy), że Goku i Vegeta są jeszcze zbyt słabi, żeby go opanować. A Merus przecież nie jest siłaczem. W każdym razie rozdział na plus. Buu jest już niestety wyłączony z akcji ale miał swoje 5 minut. I walka powoli przenosi się na Ziemię. Liczyłem, że Vegeta doleci już do Yardrat, ale trzymają w napięciu. Teraz przetrwać kolejny miesiąc
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.123
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Nie sądzę, żeby "jakiś" Merus miał znać Ultrainstynkt, bo to byłoby przegięcie, ale może ma umiejętności, które w jakiś sposób pomogą Goku w treningu.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Indiger Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
Indiger
Wiek: 25
Dni na forum: 2.493
Plusy: 1
Posty: 535
Mam nadzieję, że Goku nigdy na stałe nie opanuje Ultrainstynktu i pozostaną tego jedynie pojedyncze przebłyski. Jeśli ciało działa instynktownie i samowolnie, to nie widzę już innej furtki, która mogłaby go jeszcze ulepszyć. Goku obecnie posiada moc zdolną do zniszczenia lub zachwiania równowagi wszechświata. Pełne opanowanie Ultrainstynktu byłoby przełamaniem i końcem jakichkolwiek barier.
Harry Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 2.133
Posty: 48
Indiger napisał(a):
Mam nadzieję, że Goku nigdy na stałe nie opanuje Ultrainstynktu i pozostaną tego jedynie pojedyncze przebłyski. Jeśli ciało działa instynktownie i samowolnie, to nie widzę już innej furtki, która mogłaby go jeszcze ulepszyć. Goku obecnie posiada moc zdolną do zniszczenia lub zachwiania równowagi wszechświata. Pełne opanowanie Ultrainstynktu byłoby przełamaniem i końcem jakichkolwiek barier.
Co do kolejnych ulepszeń - masz rację, też nie mam pomysłu. Ale zawsze mogliby wymyślić przeciwników, którzy mogliby blokować moc Goku. Coś jak Moro teraz i jego wysysanie mocy. Coś na co zwykła czysta moc nie da sobie rady. Już w ToP szli w tym kierunku. Większość miała jakieś unikatowe umiejętności chociaż niekoniecznie byli silni. I potrafili sprawić problem.

Właściwie już od Sagi Buu nie ma nikogo silniejszego w 7 Wszechświecie. Beerus - bóstwo. Inni siłacze - z innych Wszechświatów (wliczając kolejne bóstwo jak Zamasu, który sam w sobie i tak był cienki). Tylko Freeza cudownie dostał boosta, żeby urozmaicić ten pusty świat. No i jeszcze dali do kanonu Broly'ego z całkiem wiaroygodnym wytłumaczeniem. Dlatego to mi się podoba w tej sadze. Zagrożenie jest "rodzime", ale nie polega na sile tylko na magii. Coś innego, oryginalnego. W dodatku w przeciwieństwie do Buu, pokazane jest, że Moro ma realne zagrożenie dla całego Wszechświata, rozbudowując przy okazji ten Wszechświat.

Trochę odbiegłem od tematu, ale po prostu cieszę się z drogi jaką idzie seria
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Komentarze: Manga Dragon Ball Super - rozdział 51 w Manga Plus
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook