Forum Dragon Ball Nao

» [Pytanie] Emisja odcinków DB i DBZ w RTL7 1999-2000

maxxmus
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 51
Posty: 2
Witajcie, to mój pierwszy post dlatego bardzo proszę o wyrozumiałość. Jeśli popełniam błąd to z góry przepraszam.
Nurtuje mnie jedna kwestia, przyciska nostalgia, a nigdzie nie mogę znaleźć informacji w temacie emisji DB i DBZ w RTL7.

Czy ktokolwiek z Was jest w stanie ustalić jaka była chronologia emisji odcinków DB i DBZ w odniesieniu do kalendarza?
Konkretnie chodzi mi o to jaka konkretnie seria (DB lub DBZ) i w jakim numerze odcinka była emitowana w grudniu 1999 oraz maju, czerwcu i lipcu 2000?

Niestety w dostępnych starych ramówkach stacji TV widnieje tylko informacja o tym że były kreskówki a w nich Dragon Ball, nie podawano numeru odcinka.

np. Jakie numery odcinków DB lub DBZ leciały w maju 2000 r.?


Pozdrawiam serdecznie i liczę na to, że ktoś ma odpowiedź na moje pytanie.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.742
Plusy: 5
Posty: 2.022
Nikt tego raczej nie spisał.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
maxxmus
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 51
Posty: 2
vegeta391 napisał(a):
Nikt tego raczej nie spisał.
Liczyłem i cały czas liczę, że może ktoś coś jeszcze pamięta albo może ktoś ma coś nagrane na VHS i można to jakoś umieścić na osi czasu...
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.742
Plusy: 5
Posty: 2.022
Mówisz o nagrywaniu na VHS z datownikiem zapisanym na obrazie, tak? Raczej mało prawdopodobne, by ktoś tak sobie bezcześcił nagranie ;P

Możesz spróbować pokopać w odmętach internetu, być może na jakichś czatach ktoś to notował na bieżąco, ale wątpię, by były gdzieś stenogramy. Ja niestety nie miałem jeszcze w 1999 i 2000 roku neta, a ci, co mięli, raczej go oszczędzali, bo był drogi jak cholera, to i mało rzeczy się archiwizowało. Jeżeli ktoś w kalendarzyku to sobie spisywał, to do tej pory tego kalendarzyka nie ujawnił

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.163
Plusy: 73
Posty: 15.257
Skąd: ふざけた時代
Nawet w późniejszych latach emisji (2002-2003), gdy internet był już popularniejszy, mam wrażenie, że ludzie prawie o tych odcinkach nie pisali. Do tego stopnia, że nawet nie sposób znaleźć (w archiwalnych kopiach starych stron), kiedy dokładnie wyemitowano ostatni odcinek w TVN 7.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Pytanie] Emisja odcinków DB i DBZ w RTL7 1999-2000
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook