Forum Dragon Ball Nao

» Nowe działy?

Strony: 1, 2, 3, 4  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Tutaj mozecie skladac propozycje nowych for lub podfor

Sam uwazam, ze przydaloby sie otworzyc kilka nowych.
Wiec czekam na Wasze zdanie.

Pozdrawiam

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 4 razy, ostatnio zmieniony przez Shounen: 12.04.2009, 19:07
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.568
Posty: 188
podfor: Muzyka, Filmy

i na razie [ ort! ] tyle mi przyszło do głowy jak by co, to później coś dodam
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Mi akurat tak strasznie podfora niepotrzebne. Jednak ostatnio widziałem ciekawe forum na innym...forum. Dział Walki. Otóż admin zakłada tam tematy, np "Jaozi vs Nappa". Wtedy wybrani użytkownicy piszą swoje scenariusze tych walk. Trzeba napisać dwa ( OBSZERNE ) opisy. Jeden z wgraną w tym przypadku Jaoziego, drugą z wygraną Nappy. Dobry sposób na rozrywkę. Do tego, uważam że można robić walki, z postaciami z innych mang ( Alucard vs Victoria Celas, Naruto vs Sakura, czy Al vs Mustang ). Myśle że to dobry pomysł.

Pozdrawiam

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
podzielam zdanie Szaraka, nowe podfora nie sa chyba do szczescia nikomu potrzebne, moim zdaniem jest ich wystarczajaca ilosc, wszystko ladnie gra. Pomysl z działem Walki uwazam natomiast za bardzo trafiony, mogloy byc naprawde ciekawie, a nowi uzytkownicy jak i Ci starsi mogliby sie wykazac swoja inwencja. Oczywiscie moznaby je podzielic na walki: DB oraz walki: inne m&a. Pomysł dobry i wart rozważenia.
pozdrawiam

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Przychylam się do wypowiedzi moich poprzedników.
Nie uznaje za potrzebne czy konieczne tworzenie podfor(nie wiem, jak odmienia się ten rzeczownik w L.M.).
Nie wniosłyby one szczególnych zmian do Forum.
Jeśli chodzi o konkretne działy. Zanim zaczniemy żonglowac propozycjami warto przesledzić istniejące tematy. Istnieja juz taki, tkóre poruszaja kwestie filmów czy muzyki. Nie wiem, czy rozdrabnianie tych kategorii wyszoby na dobre Forum poświęconego gównej mierze DB.
Jest to oczywiście pomysł do rozpatrzenia, ale z uważna ostrożnościa.
Co do pomysłu wnoszonego przez Szaraka.
Mimo tego, ż etakie rozwiązanie istieje na innym forum, pomysł uznaje za ciekawy i oryginalny. Z całą pewnością przyczyniłby się do zainteresowania tematyka w kategoriach krypto ff jak równiez wykazania się inwencją.
Z całą pewnością byłby to dział/temat oblegany przez zaawansowych forumowiczów jak i młodszych stażem użytkowników.
Według mnie- pomysł dobry.
Jego realizacja nalezy oczywiście w dużej mierze do Gotenksa, ale gównie do nas- forumowiczów.
A od jakiegos czasu na forum dziwnie spokojnie:)
podrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Podobniez jak Dai nie uważam za rozsądne tworzenie nowych podfor, choć doceniam pomysły moich poprzedników.Dział ze scenariuszami walk to by blo coś, ale wg. mnie toczyły by sie wg. utartych schematów więc . . .

Pozdro
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
Wpadlem na taki pomysl. Otoz, mysle ze dobrym posunieciem byloby zmodyfikowanie dzialu Nasza Twórczośc na np. Spolecznosc forum, czy My i Nasza Tworczosc... w nowym podforum userzy mogliby opisywac siebie, swoje zainteresowania, jak tutaj trafili. Wiem, ze ja juz podobne tematy w dziale Hyde Park, jednakze ta modyfikacja ma jedna mocna strone. Kazdy nowy uzytkownik, moglby zaczac od opisania swojej osoby, swoich zainteresowan, przec co juz na starcie czulby sie po troszku zwiazny z DBNao.. dlaczego ? Otoz otworzenie się przed innymi, ciekawosc na komentarze innych userow, cieple swola powitania - od zaaklimatyzowanych uzytkownikow, wplywa bardzo pozytywnie na opinie o forum.
Moim zdaniem, ten dział moglby w pewnym stopniu poszerzysc nasze szeregi i zachecic nowych uzytkownikow do pisania kolejnych postow.
pozdrawiam i czekam na Wasze komentarze

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Na początek - Pomysł VegetZ'a, średnio przypadł mi do gustu. Why? Nie lubie forów anty-userowskich, ale nie uważam, by dobrym pomysłem, było by, robienie " Kółka wzajemnej adoracji".

Dalej. Nie wiem gdzie miałbym napisac ten post, ale myślę że ten temat to najodpowiedniejszy dział. A więc forum "Nasza Twórczośc", IMHO, powinno ulec pewnej zmianie. Mam nadzieję że na lepsze i pomysł się spodoba.

Przede wszystkim zrobic podfora - Fan Arty i Fan Ficki - Służyło by to lepszej organizacji. Reszta dzieł by pozostawała na normalnym forum.
Dalej. By zachowac porządek, uważam że powinniśmy, dokładnie oznaczac tematy, jakie chcemy założyc.

Czyli; w wypadku Fan Ficków uważam że nazwa tematu powinna brzmiec, np. tak

[Szarak] (Naruto) "Tytuł"

Czyli najpierw User, który chce dane swoje działo pokazac, później tytuł histori, w której będzie się działa opowieśc, a na końcu tytuł. W wypadku opowiadań, które nie są fickami, po prostu

[User] + "Tytuł"

Co do Fan Artów, sprawa jest prostsza. Myślę że tematy można by było zakładac w taki sposób. Np.

[Szarak] Fan Arty

Wracając na chwilę do Ficków. Myślę że niektórzy będą chcieli produkowac swoje dzieła w epizodach, które będą pisac na bierząco, więc proponuję utworzenie odzielnego tematu na komentarze do Ficków w którym można by było komentowac daną historię. Po prostu Fan Ficki nie będą się pojawiac, w piorunującym tępie, więc myślę że tak może byc lepiej. na pewno [ ort! ] forum było by czystsze, a opowiadań nie psuły by komentarze, w "środku" ficka.

Co do reszty dzieł to mogły by one byc podawane w taki sposób Np.

[Szarak] \Teledyski/.

Mam nadzieję ze pomysł się spodoba.

Pozdrawiam.


TNK: Go Tęx wprowadził coś w tym stylu, ja dokończyłem dzieła. Mam nadzieję, żeś zadowolony?

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Gogeto Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gogeto
Wiek: 30
Dni na forum: 6.223
Posty: 53
Skąd: okolice Włocławka
A co byście powiedzieli na podforum Najsilniejszy z Wrogów? Może i głupi pomysł ale wiadomo by było kto tam był ten naj......
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Załóżmy może jeszcze Koło Rydzykowskie... Przecież masz podforum Dragon Ball i tam masz temat o najsilniejszych wrogach(jeżeli w ogóle o to ci chodzi), tam sobie pisz do woli, ale z sensem.

Co do pomysłu Szaraka to może być.
VegatZ? Twój pomysł wydaje się średnio na jeża, spójrzmy choćby z perspektywy tematu w Hyde Parku, tam prawie nikt nie pisze, a codziennie przybywa paru nowych userów, więc na mój gust to pomysł spalony jest. Z resztą to tylko moja opinia i tak wszystko zależy od "małego" gotenksa.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Tak sobie ostatnmio myslałem . . . a co byście powiedzeli na podforum bezpośrednio związane z techniką, wlektroniką i mechaniką . . . ?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Dante Navaro napisał(a):
Tak sobie ostatnmio myslałem . . . a co byście powiedzeli na podforum bezpośrednio związane z techniką, wlektroniką i mechaniką . . . ?
Konkretnie takie, to raczej nie, bo nazbyt waska tematyka

Ale moze "Nauka"?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Mtaaa... tematy o zasadach dynamiki... "Odmienianie zaimków rzeczownych"... Czy ja wiem? W zasadzie niegłupi pomysł, ale pasowało by go mądrze wykorzystać, żeby nie wiało nudą i podręcznikiem

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Nie chodzi tutaj o kompendium myśli technicznej, tylko forum po prostu dla ludzi ...przecież każdy z Nas, choćby miał i "trzy lewe ręce" po prostu musiał cos kiedys zrobić, ot choćby wykonać sobie podstawkę pod monitor czy półkę . . .i o taką ideę mi chodzi, a co do nazwy forum . . . może zwyczajowo "Warsztat"?

Pozdrawiam
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Gotenks napisał(a):
Ale moze "Nauka"?
Na mój gust jest to niepotrzebne, po co robić naukowe forum? Z resztą znając życie to mało osób będzie wypowiadać się.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Shiro napisał(a):
po co robić naukowe forum?
Po jajco

Ale do rzeczy.
Wlasnie poczytalem, co tam pisaliscie o tym (pod)forum "Walki" (10 miesiecy temu ^^).
Ciagle jestescie tego samego zdania co do niego?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
hmmm, tylko właściwie komu chciałoby się pisać te walki ?
Wydaje, się, że do tego wystarczyłby temat w " ForumFiction". .
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Jestem takiego zdania, że dobrze jest od czasu do czasu robić jakieś innowacje na forum. Aczkolwiek ostatnimi czasy, starasz sie zmieniać dosłownie wszystko ... nie wiem jak innym, lecz mnie osobiście niektóre rzeczy zraziły. Wołałem np ułożenie tematów i postów w starym stylu. Co się zaś tyczy samego działu, sądzę , że jest on zbyteczny. Tematów o sztukach walki, jest owszem, dość dużo, lecz tak naprawdę nie są zbyt popularne, oprócz pierwszych faz, w których są zakładane. Jeżeli chcesz robić kolejny, niepotrzebny zamęt na forum, to proszę, droga wolna.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Old Shatterhand napisał(a):
hmmm, tylko właściwie komu chciałoby się pisać te walki ?
Przeczytaj powyzszy post Daia.

Focus napisał(a):
Tematów o sztukach walki, jest owszem, dość dużo, lecz tak naprawdę nie są zbyt popularne
A co ma piernik do wiatraka?

Wołałem np ułożenie tematów i postów w starym stylu
A mi sie bardziej podoba jak jest obecnie, trudno wszystkim dogodzic. Zreszta zmienilem tylko ulozenie tematow, a nie postow. A po co zmienilem, to proste. Zeby jak autor tematu ma dlugiego nicka to nie wygladalo tak glupio ;p

Zmieniam na forum rozne elementy, bo uwazam, ze mozna zmienic je na lepsze.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ty raczej gotenks próbujesz sobie dogodzić, a nie ogółu społeczności forum.

Po co coś zmieniać jeżeli wszystko jest jak w najlepszym porządku? Im więcej będziesz dopieszczał jakąś rzecz tym jest szybsze prawdopodobieństwo jej zepsucia.

Tyle ode mnie.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Nowe działy?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook