Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Dragon Ball AF ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony: 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  

Czy chcesz, aby powstało Dragon Ball AF?

Czy chcesz, aby powstało Dragon Ball AF?
Tak 84,08% 206 84,08%
Nie 15,92% 39 15,92%
Wszystkich głosów: 245
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Czy myślicie, że Dragon Ball AF powstanie, czy też nie?
Czy chcielibyście kolejną serię Dragon Balla i dlaczego?
Co sądzicie o DBAF?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Shounen: 05.07.2007, 3:00
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.049
Posty: 482
Skąd: Kraków
jesli te sagi o ktorych czytalem powstalyby to by bylo zarabiscie, db by jeszcze bardziej uroslo, ale obawiam sie ze duzo straciloby na jakosci m.in postaci. Wytwornia naprawde musialaby sie wysylic zeby wiernie oddac wyglad i charakter postaci. Lecz niestety nikt juz nie chce inwestowac w db i to boli.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Ja osobiscie bardzo chcialbym, zeby powstalo Dragon Ball AF, ale mysle, ze go nie bedzie.

A nawet jesli powstanie, to nie bedzie ono Akiry Toriyamy i z pewnoscia bedzie slabsze od poprzednich serii...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
szczuru
Ziemianin
Ziemianin
szczuru
Dni na forum: 7.047
Posty: 1
Skąd: Łódź
Nawet gdyby AF'a nie zrobił Toriyama to bym bo b. chętnie przeczytał/oglądał może był by słabszy niż poprzednie części, ale to będzie dowód że Dragon Ball nie zginął (i NIE Zginie)
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.038
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Dragon Ball AF to tylko plotka fanów. Nie powstanie i nawet gdyby jakimś cudem ktoś je zrobił to zupełny brak wkładu w prace Akiry Toriyamy byłby aż nadto widoczny
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.047
Posty: 67
Skąd: Kraków
Cóż ja z jednej strony chciałbym zeby powstalo DB AF. Wiadomo - jestem milosnikiem db i chcialbym zobaczyc nowe postacie, techniki itd. Z drugiej strony pomyślcie sami jakie to byłoby naciągnięte. SSj 5 lub 6, historia Pan której nie trawie... Sam nie wiem mysle ze po GT droga raczej sie zamknela i trudno by bylo zrobic z af cos ciekawego.

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.043
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
W tym miejscu zgadzam sie z Foragerem: było by super móc znowu obejrzeć naszych bohaterów, ale z drugie strony - GT skończyło się w momencie gdy Pan była już u schyłku życia więc właściwie o kim miał by być AF??
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Moglby byc na przyklad o jakichs walkach w Zaswiatach - przeciez tam sie nie starzeja.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.043
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Też o tym myślałam ale po takiej przerwie w czasie (czyli przerwie między całym GT gdzie Pan jest mała a potem ostatnim odcinkiem gdzie już prawie umiera) było by to trochę naciągane moim zdaniem. AF mógłby być o wnuczku Pan - idealnie podobnym pod względem wyglądu do Songusia
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.031
Posty: 501
ja chce zeby powstał ... a to dla tego ze to sie tak nie moze skonczyc (czyt. ostatni odcinek DBGT) ... tylko tak sie zastanawiam jak oni by mieli to zrobić ? Pan by musiała jakims sposobem skołowac smocze kule (ktorych juz nie ma na ziemi) i wskrzesic wszystkich lecz jaki by był tego cel ? Po za tym, przykro mi to stwierdzic ale wątpie ze miał by kiedykolwiek powistać. a tak apropo wkładów pienieznych, jak by chcieli zrobic AF'a to wystarczyło by .. dac jakies ogłoszenie w necie ze ma powstać i wszyscy ktorzy chca pomoc zeby wpłacali darowizny na konto .... mysle ze po miesiacu gdzies... kasy by było tyle ze mozna by było zbudować panstwo wielkosci polski
sir_Hero
Ziemianin
Ziemianin
sir_Hero
Dni na forum: 7.109
Posty: 6
DBAF Było by o dwóch starych bohaterach czyli o Goku i Vegecie bo oni sa jeszcze calkiem sprawni. Oraz o nowych postaciach czyli o juniorach i ich rodzinach.
Ale ja nie chcialbym AF bo za duzo zmian jak dla mnie. I chyba raczej nie powstanie.
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.026
Posty: 118
Skąd: Kielce
Jeśli AF by w ogóle [ ort! ] powstało to chciałbym żeby ta seria dała mi odpowiedź tylko na jedno pytanie, w jakie miejsce odleciał Songoku na końcu seri GT
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.031
Posty: 501
on nigdzie nie odlecial on ... powiedzmy ze został bogiem

END
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.026
Posty: 118
Skąd: Kielce
Czy to są potwierdzone informacje ?? - a jeśli tak to przez kogo
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.031
Posty: 501
e, no powiedzmy ze jest... w koncu Kakarotto wchłonoł smocze kule tak ? no wiec został powiedzmy ich strażnikiem, ale ktoś kto ma taką moc chyba nie jest normalnym człowiekiem , w koncu (ni wim skad to niby jest wiadomo) Gokuo po wchłonięciu mial 10 milonów (albo 1 ?) ptk mocy .... eh no dobra nie wiem , mi sie wydaje ze ktos kto posiadł moc DB'sow to chyba nie jest normalny

END
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 34
Dni na forum: 7.009
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Iel ja bym dał żeby powstało DBAF, super Goku SSJ5 i takie tam zarąbiste rzeczy, zscaleni wszyscy wrogowie Goku, gites normlanie, fajnie by się oglądało coś takiego ^^.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.043
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Eh jak dla mnie to scalenie wszystkich wrogów było by już totalnie naciągane... Już były odcinki o tym jak Cell i spółka z piekła bruźdżą na ziemi a teraz niby miałoby być podobnie...?
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.015
Posty: 518
Dla mnie Dragonball Af to bzdura. i tak nie za bardzo mi podchodzi Dragonball Gt. Bez Akiry Torijamy to juz nie to samo, bo przeciez on jest mozgiem calej histori Db i jak mowi ze nie da sie wykonac dalszych czesci bo nie ma sensu to nie ma sensu i tyle
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.049
Posty: 482
Skąd: Kraków
akira jest juz stary moze moze mu sie nie chce robic dlatego nie ma wiecej, jakby mu sie chcialo rysowac to by na pewno [ ort! ] AF bylo lepsze od gt

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.038
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Taki stary to on aż nie jest, to nie ma nic do jego rysowania. Ciekawe czy tobie by się chciało kontynuować serie ,którą rysowałbyś praktycznie dzień w dzień przez 11 lat
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball AF
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook