Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Siła Sporowicza i Yamu

Strony: 1, 2  
driopitek
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 5.970
Posty: 20
siema co sadzicie o Sporowiczu i Yamu ? i jaka wedlug was posiadaja sile ?? Strony podaja ze moc Sporowicza jest rowna 1 000 000 jednostek co wedlug mnie czysta fikcja To nie mozliwe zeby jego moc byla az tak wielka taka moca dysponowal Frezer w formie 2 Jak dla mnie sila Sporowicza jest co NAJWYZEJ porownywalna do sily Pikola Dajmao poniewaz troche slabsza byla od niego Widel ktora jest ziemianka. Czyli jak dla mnie Sporowicz posiada sile okolo 250 jednostek a Widel jakies 190 jednostek jak nie mniej. Wracajac do tego miliona jednostek to w takim razie moc Widel musiala by byc przynajmniej z 500 000 jednostek co mija sie z celem poniewaz takiej mocy nie posiadal zaden ziemianin w tamtych i raczej nawet pozniejszych czasach Widel; byla jedynie ziemianka ktora potrafila latac i dosc dobrze sie bic (troche lepiej od Herkulesa) Wiec co sadzicie o Yamau i Sporowiczu jaka sila naprawde dysponowali czekam na wasze spostrzezenia
Ania Kobieta
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.575
Posty: 181
Skąd: Olsztyn
Ja myślę, że siła tej dwójki była najwyżej na poziomie Raditza lub Nappy (początek Z), na pewno nie wyższa, choć mogła być na poziomie Piccola z początku Z (walka z Raditzem).
Radeon Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 6.008
Posty: 6
Skąd: Wyszków
Ja bym dał ich nieco poniżej Videl, z tym, że Majin daje im brak zmęczenia i nieodczuwanie bólu (w końcu na początku go klepała).
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.108
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Radeon napisał(a):
(w końcu na początku go klepała).
Mi sie wydaje, ze Sporowicz dawal jej fory, ale z czasem gdy ona sie meczyla Sporowicz uzywal coraz to wiekszej mocy...Lecz wydaje mi sie, ze jego sila FIZYCZNA, (sila ciosu) wynosila mniejwiecej 600j. Ale chyba nie posiadal zadnych technik stylu KA ME HA ME HA, big bang, final flash, renzoku itp.etc.
Wiec mozna by rzec, iz byl na poziomie Piccolo juniora (ich walka bylaby wyrownana), lecz z kims posiadajacym podobna sile ciosu nie mialby szans...
To tylko moje spostrzeżenia i ja tak interpretuje jego sile ;P

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.144
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Hmmm....tak , moc była chyba większa od mocy która posiadała Videl . Jednek nie wiemy też jaka moc ma Videl . Ale strzelając to sadze ze Videl - 150 a Sporowicz i jego kumpel coś koło 600- 700 .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
anakin89 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
anakin89
Wiek: 34
Dni na forum: 5.970
Posty: 13
Jak dla mnie to ich moc oscylowała wokół mocy Raditza. Na pewno dysponowali większa mocą anieżeli Videl świadczy o tym fakt, że mogli latać o wiele szybciej mam tu na myśli oczywiście sposób latania większości wojowników czyli w towarzystwie białej aury dookoła całego ciała.
driopitek
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 5.970
Posty: 20
A tak chrzanicie farmazony. Sial Sporowicza nie byla wieksza od sily pikolo dajmao. Skoro twierdzisz ze sporowicz byl mniejwiecej taki jak radim to w takim razie widel musiala by byc troche slabsza, a skad wziela by tak duza moc ?? Dajmy na to nawet te 500, 600 jednostek ? songo aby uzyskac taka moc musial trenowac od malego tak: u songokana (jego dziadka) u genialnego rzolwia, u karena (nie wiem jak mial ten kot na wiezy), u wszechmogacego + jeszcze wlasne treningi a widel trenowala w zwyczajych warunkach bijac w worek Jej sila wedlug mnie nie powinna przekraczac nawet 40 jednostek Bo nawet do genialnego rzolwia jej daleko brakowalo. Wiec tak Sporowicz byl od niej o wiele lepszy wiec jego moc bedzie sie rownala jakies 200 jednostek czyli sila pikola dajmao
VegettoSSJ
Super Nameczanin
Super Nameczanin
VegettoSSJ
Dni na forum: 6.023
Posty: 119
Myślę , że mieli siłę Tao Pie Pie. Ziemianie są przecież słabi, a Sporowicz pokonał Videl, ale na pewno [ ort! ] nie miał znacząco większej siły.
driopitek
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 5.970
Posty: 20
no taka gdzies mial sile moze troche wienksza
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.014
Posty: 283
VegettoSSJ napisał(a):
Sporowicz pokonał Videl, ale na pewno [ ort! ] nie miał znacząco większej siły.
Skąd wiesz? Przecież byli we władaniu mocy Babidiego- Majin. Nie można określić że byli trochę silniejsi niż zwykli ziemianie. Według mnie to oni byli o wiele silniejsi.

EDIT
Pod warunkiem że mają słabą psychikę

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez ZameR: 23.11.2007, 17:14
Naper Mężczyzna
Cargo
Cargo
Naper
Dni na forum: 5.966
Posty: 29
Z pewniościa nie byli oni za silni, Badibi mógł powodowac samo unicestwienie swoich podwładnych pod warunkiem że są oni słabi
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.915
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
Videl 45 Yamu i Sporoviv po 80...
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.937
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ja bym dał Videl 70 Sporowicz 300
A ten jego kumpel to jak patrząc na jego mięśnie to 220

Obraz
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.915
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
to wielka niewiadoma ;p co nas te miernoty obchodza...wiadomo ze Videl ma mniej niz 140 bo tyle mial jej ojciec 300 to za duzo chyba po tym jak go miotala po macie...musial byc okolo 30% silniejszy max 50%
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.115
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
W ogóle co Wy gadacie?! Videl nie mogła mieć 70 jednostek mocy, gdyż Gohan nauczył ją cząstki wyzwolenia energii KI, czyli latania, pamiętacie jak lecąc na turniej szybko się męczyła? siła Videl mogła wynieść co najmnij 25 jednostek, a siłę Sporoviha i Yamu oceniam na około siły może hmm Gynu..
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.915
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
Hahha zes dowalil jak dzik w sosne videl miala okolo 45 ;p czyli byla slaba a spor i yamu mieli okolo 80 a nie 120.000 wiesz co ona by mogla gyniu jajkami pobujac jedynie xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Pober napisał(a):
wiadomo ze Videl ma mniej niz 140 bo tyle mial jej ojciec
Satan miał 140?
Więcej od Goku i Kame sen'nina podczas 21 TB? Naprawdę tak uważasz?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.915
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
z tym chodzlo mi o maszyne liczaca pomiar..na turnieju tak samo o Videl i tamtych 2 od babidiego...
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.108
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Pober napisał(a):
z tym chodzlo mi o maszyne liczaca pomiar..na turnieju tak samo o Videl i tamtych 2 od babidiego...

Maszyna mogla miec zupelnie inna skale miary...Detektor Raditza, Nappy, Vegety, Freezera itd. miala zapewne jeszcze inna, i jakby tak zmierzyc tym detektorem sile Herkulesa pewnie nie wyszla by ona nawet po za 50 jednostek....Natomiast miara Babidiego wygladala jeszcze inaczej, Yakon posiadal moc rowna (o ile sie nie myle) 800 jednostek, co by bylo absurdem, poniewaz nawet Raditz bylby w stanie go pokonac...Mniejsza o to..


Pober napisał(a):
.wiadomo ze Videl ma mniej niz 140 bo tyle mial jej ojciec

A czy nie przyszlo Ci na mysl, ze Videl byla duuzo zdolniejsza od swojego ojca ?? Wiec ocenie jeszcze raz jak ja widze sile ich wszystkich...

Herkules - 40 jednostek
Videl - okolo 100 mysle...
Yamu - tez okolo 100, lecz byl moze nieco silniejszy od Videl...
Sporowisz - blisko 200 jednostek (180, 175) - poniewaz po namysle zdaje mi sie, iz nie bylby w stanie rywalizowac z Piccolo Daimao ...

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Pober Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 36
Dni na forum: 5.915
Ostrzeżenia: 2
Posty: 55
Skąd: 3city
Jak ona na turnieju zobaczyla ze c18 przywalila ponad 140 to w szoku byla ;p czy ja wiem czy zdolniejsza...a sporoviv i yamu to jakbys niedal Videl mocy to oni beeda miec okolo 1,5x, 2x wiecej...Wiesz moc babidiego byla niemala xD widziales chyba co zrobil z Vegeta dostal mnostwo sily na +jakby roznica miedzy goku a Vegeta wynosila 340.000mln a 360.000mln to juz 20.000mln to nie tak malo...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Siła Sporowicza i Yamu
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook