Forum Dragon Ball Nao

» Klimat

Strony:   1, 2
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.269
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Tatsumaru napisał(a):
Nie rozmawiam z ludzmi którzy sprzedają swoje zdanie aby tylko podlizać się innym osobą,
A kto tutaj tak robi?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.547
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Tatsu... oni nie mają honoru, powiadasz... a tyś nie lepszy, idź się spłakać i wynocha z forum.
Nazywając Ciebie swoim sługą... zhańbił bym sam siebie, ty nie zasługujesz nawet na miano mego czarnucha.
Ale nie... zaraz sorry. Wszyscy go przeproście, bo ten gówniarz o paranoicznej psychice zostanie kiedyś super łotrem i będzie dążył do zapanowania nad światem, a wtedy... Mamy przesrane .

Klimat? Niegdyś... Superancki, teraz to szare forum. Pare osób odeszło, kilkoro przypełzło... I w ten sposób robi się gówno... Mogłoby być lepiej.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.555
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Cyceron napisał(a):
mego czarnucha.
niedawno kolega puścił mi filmik z czarnuchem w roli głównej .. szok O_o.

Co do klimatu - Ogólnie to nie jest źle- bywało już gorzej. A było źle, gdy palnęli mi w szybkim czasie 3 ościki Wtedy zrozumiałem co znaczy spamować ;p Do 3 razy sztuka, nie..
Ale nie odbiegając od tematu, powiem ( albo nawet napiszę ! ) - Freez , na BNao nic się aż tak nie zmieniło. po prostu [ ort! ] wdajesz się się w niepoważne, krzykliw, wrzaskliwe, bełkotliwe, jazgotowe pogaduszki. I po co to? ( mi się w sumie takie przekomarzania podobaja)
Że np. taki Old powie , że jedzie Ci z giczołów, bierzesz to na powaznie? Bez przesay. Przeciez On ni zna Cie i to sa tylko docinki. Mi niektorzy mowia, ze jestem zbolem i lubie hentajce ( a mam klamac, to prawda) i sie nie obrazam na wszystko ;p Co do Gotenksa. Jak moze narzucic innym wlasna wole?! Kim on jest ? - Bogiem? Ludzie maja w końcu [ ort! ] swoja wole i swoje posty ^ ^"
Żebyś widzial, jakie bywaly scysje, FOcus wyzywal wszystkich, rzucal sie w agonii i odszedl, ale powrocil rownie szybko. To byla masakra. Freez, nie lubisz sie klocic, nie pisuj w SB, tylko postuj, nie wchodzac ( ja bym se wszedl) w droge Oldom.
Co do slugusow Tenshi- tez nie jestem i m iz tym dobrze ( nie wiesz, jak to milo jest byc smaganym biczem po dupsku ;p ). Tenshi czesto bierze ( bez skojarzen ) wszystko w zart, ale tego nie zauwazasz. Jakie byloby to forum bez chociazby nuty humoru, ironii i zgryzliwosci ?! Takie nijakie ( jak te dziwne stworzenia w Muminkach) My, czyli wszystkie istoty tworzymy obcną, specyficzna atmosfere ( klimat, opady i inne !?). Czasami zbliza sie front burzowy, a raz swieci slonce. I tyle ode mnie - !?
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.657
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
W tym poście wypowiem wszystkie złe i dobre strony DBNAo . Otóż na pierwszy rzut oka co mi się rzuca na oczy to to, że Gotenks pozwala za dużo zwykłym userom typu Old, Tenshi czy Fillipo wymieniłem tylko tych z którymi miałem okazje sobie trochę mocniej porozmawiać, w SB prowadzone są legularne starcia między mną a Oldem czy Tenshi, moim zdaniem atmosfera na forum powinna stać się milsza co by spowodowało na pewno większą frekfencje na forum, jeszcze jedna rzecz gdy jakieś user ma racje w jakimś temacie, gdzie drugi user ma większy staż niż ten pierwszy na Nao wymyślają jakieś sub konta ostrzeżenia czy czymś podobne rzeczy, moim zdaniem jeśli taka sytuacja istnieje powinien zareagować SM. Powróce jednak do usera o nicku Tenshi, nazywanie innych użytkowników swoimi sługusami jest do prawdy karygodnym zachowaniem za które na pewno ja czy Fillipo dostalibyśmy osta dlatego proszę administracje o krok w tym kierunku, aby w 2008 r atmosfera na Nao była całkiem inna z tą którą ja się spotkałem na początku, mam nadzieję, że coś się ruszy w tym kierunku.
Posłuchaj. Jak ci nie odpowiada atmosfera, to się wyloguj i nie wracaj. Jesteś jak wrzód na dupie i wszyscy skorzystamy jeśli się wyniesiesz. Nie mam pojęcia o co chodzi, bo właśnie te utarczki słowne są najzabawniejsze na forum.
GTFO!

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.535
Posty: 885
Old, Tenshi czy Fillipo wymieniłem tylko tych z którymi miałem okazje sobie trochę mocniej porozmawiać, w SB prowadzone są legularne starcia między mną a Oldem czy Tenshi, moim zdaniem atmosfera na forum powinna stać się milsza co by spowodowało na pewno większą frekfencje na forum,
To właśnie takie sprzeczki powodują, że jest zabawnie na forum, jpoza tym, większość ludzi uważa, iz jest miło na forum, sądze że bez takich "rozmów" od czasu do czasu i byłoby tak jak Ty byś chciał, forum straciło by swoją "świetność".

Powróce jednak do usera o nicku Tenshi, nazywanie innych użytkowników swoimi sługusami jest do prawdy karygodnym zachowaniem za które na pewno ja czy Fillipo dostalibyśmy osta dlatego proszę administracje o krok w tym kierunku
Tylko Filippo zasłużył na miano sługusa. Poza tym:
Nazywając Ciebie swoim sługą... zhańbił bym sam siebie
Posłuchaj. Jak ci nie odpowiada atmosfera, to się wyloguj i nie wracaj. Jesteś jak wrzód na dupie i wszyscy skorzystamy jeśli się wyniesiesz. Nie mam pojęcia o co chodzi, bo właśnie te utarczki słowne są najzabawniejsze na forum.
No własnie.

Ty się nie przyczepiaj do tych osób, Tenshi to bardzo miła i mądra dziewczyna, a że lubi sobie pożartować, czy że ma swoje specyficzne poczucie humoru, to tylko dobrze o niej świadczy.
Cicho! Bo się rumieniexD.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Lilu: 19.01.2008, 15:37
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 29
Dni na forum: 6.185
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Tatsumaru napisał(a):
Powróce jednak do usera o nicku Tenshi, nazywanie innych użytkowników swoimi sługusami jest do prawdy karygodnym zachowaniem
To są zwykłe żarty , a ja się nie czuję z tego powodu urazony , mi tam sie to nawet podoba

Poza tym , możesz stworzyć , Freez , własne forum [ z tego co pamiętam to już masz ] i tak karać ostami i banami za takie zachowania , ale wtedy nie byłoby tam żadnej rozrywki i wszyscy prędzej czy później by z takiego forum odeszli bo co to za zabawa tylko odpowiadać na tematy . Przecież nikt Cię tutaj nie trzyma , możesz iść gdzie indziej , na jakieś inne forum , które dla Ciebie byłoby miłe , ale np. dla mnie sztuczne , a to jest "pewna różnica" .



Tatsumaru napisał(a):
Fillipo
Nie chcę już nic mówic.....

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.244
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Komentując zachowanie pewnego tutaj użytkownika nasuwa się jeden wniosek: poczucie humoru i dystans do świata jest domeną ludzi inteligentnych.

Kolega Freez twierdzi, że nie atmosfera tutaj panująca jest zła, panuje oligarchia i nepotyzm(?), uzytkownicy są dyskryminowania itp. Kolega ma rację. Ale to tylko Freez jest dyskryminowany. Swoim zachowaniem idealnie nadaje się na forumową zabawkę. Twoje miotanie się tylko dodaje Ci smaczku i zachęca do dalszego znęcania się, co nie powiem, jest dobre. Tak więc nie odchodź, bo na kim będziemy używali panie Wafel, Wazon czy tam Freez?
BYE DIE!

Co do klimatu forumowego jest dobry. Przynajmniej przyciąga moją uwagę na tyle, iż jak widać siedzę tutaj niemalże rok. Dyskusje są na poziomie co też lubię, więc podejrzewam, że jeszcze tu trochę posiedzę. Szczegolnie, że zabawka też jest.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.627
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Skoro klimat nie pasuje, to po co siedzieć na takim forum? Ja osobiście jestem tu tylko i wyłącznie ze względu na to, iż poznałem tutaj bardzo fajnych ludzi, jakich nie poznałem nigdzie indziej.
Każdy ma inny charakter, kazdy jest z innego domu i wynosi z niego inne zachowania i przekoniania.

Podsumowując:
Skoro nie podobają Ci się ludzie, to nikt Cię tutaj nie trzyma.
Suit yourself.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.749
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Tatsumaru napisał(a):
W tym poście wypowiem wszystkie złe i dobre strony DBNAo . Otóż na pierwszy rzut oka co mi się rzuca na oczy to to, że Gotenks pozwala za dużo zwykłym userom typu Old, Tenshi czy Fillipo wymieniłem tylko tych z którymi miałem okazje sobie trochę mocniej porozmawiać, w SB prowadzone są legularne starcia między mną a Oldem czy Tenshi, moim zdaniem atmosfera na forum powinna stać się milsza co by spowodowało na pewno większą frekfencje na forum, jeszcze jedna rzecz gdy jakieś user ma racje w jakimś temacie, gdzie drugi user ma większy staż niż ten pierwszy na Nao wymyślają jakieś sub konta ostrzeżenia czy czymś podobne rzeczy, moim zdaniem jeśli taka sytuacja istnieje powinien zareagować SM. Powróce jednak do usera o nicku Tenshi, nazywanie innych użytkowników swoimi sługusami jest do prawdy karygodnym zachowaniem za które na pewno ja czy Fillipo dostalibyśmy osta dlatego proszę administracje o krok w tym kierunku, aby w 2008 r atmosfera na Nao była całkiem inna z tą którą ja się spotkałem na początku, mam nadzieję, że coś się ruszy w tym kierunku.
Zapewniam Cię drogi kolego, że 214 dni stażu na forum nie upoważnia cię to wysnuwania takowych raportów. WSZYSTKIE dobre i złe strony? Niezłe jaja przypalasz Uwierz, w te kilka linijek nie upakowałbyś nawet samych dobrych stron, nie wspominając o złych.

*treść postu jest tylko i wyłącznie subiektywną nanoobiegową opinią jego twórcy, wszelka jej krytyka zostanie zignorowana
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.234
Posty: 633
Skąd: Kielce
Klimat na forum jest beznadziejny. Tak beznadziejny, że przez to, że nie mogłam się zalogować przez miesiąc (co być może ktoś zauważył..) brała mnie żywa ... byłam bardzo zła.
Dziękuję.
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.403
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Kyasarin napisał(a):
Klimat na forum jest beznadziejny. Tak beznadziejny, że przez to, że nie mogłam się zalogować przez miesiąc (co być może ktoś zauważył..) brała mnie żywa ... byłam bardzo zła.
Dziękuję.
hmmmm, że spytam, co ma klimat, do logowania i jego błędów?
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Klimat
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook