Forum Dragon Ball Nao

» [Akcja] Romeo musi umrzeć / Romeo Must Die

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.181
Plusy: 73
Posty: 15.274
Skąd: ふざけた時代
Romeo musi umrzeć, był dzisiaj w telewizji.
Film niby "luźno oparty na dramacie Romeo i Julia", jednak poza występowaniem gangów, jako takich, jednego samobójstwa, i tytułem, innych związków nie zaobserwowałem.
W głównej roli Jet Li, w pomniejszej Aaliyah.

Ogólnie dobry, walki nawet fajne, tylko kiepska muzyka, i efekty specjalne "niedorobione".

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.284
Plusy: 10
Posty: 5.192
Skąd: Włocławek
Jakby mi Gott nie powiedział to bym nie obejrzał. Film taki sobie, ujdzie, nie żałuję go obejrzałem, bo i tak nie miałbym nic ciekawszego do roboty.

Got Naoista napisał(a):
Film niby "luźno oparty na dramacie Romeo i Julia", jednak poza występowaniem gangów, jako takich, jednego samobójstwa, i tytułem, innych związków nie zaobserwowałem.
A, to, że nie mogli być razem, hę?

Walki były dość fajne, ciut humoru się pojawiło, a na muzykę nawet uwagi nie zwróciłem. ;p

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.181
Plusy: 73
Posty: 15.274
Skąd: ふざけた時代
Joe Weider napisał(a):
A, to, że nie mogli być razem, hę?
Nie mogli? Nie zauważyłem, by tego jakoś specjalnie chcieli... poza tym nie zginęli, więc nie wiadomo, czy później nie byli ;]

Joe Weider napisał(a):
ciut humoru się pojawiło
Gruby Afroamerykanin miał dobre teksty

Joe Weider napisał(a):
a na muzykę nawet uwagi nie zwróciłem. ;p
Było jej mało, a jak była, to kiepska...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.071
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Film pod względem humorystycznym- bardzo dobry (grubas rządzi w każdym filmie w jakim występuje ). Dla mnie miła dla oka produkcja, jednak zdecydowanie za mało walk, a końcowa niestety zbyt krótka. Najbardziej mi się przykro zrobiło jak na końcu leciał utwór Aaliyah - "Try Again", szkoda, że już jej nie ma między nami... R.I.P.

7/10
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.896
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Co tu dużo mówić, jeden z gorszych filmów Jeta Li, połączenie klimatów hip-hopu i kung fu, zrobiło z filmu niestrawną papkę. Humor całkiem znośny, ale to jedyny plus tej produkcji, co do reżyserii, to Bartkowiak się nie popisał, sceny walki wspomagane efektami komputerowymi, wyglądają tak sobie, nie pasują do filmu i niszczą realny potencjał Jeta Li.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.071
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Joker napisał(a):
Co tu dużo mówić, jeden z gorszych filmów Jeta Li, połączenie klimatów hip-hopu i kung fu, zrobiło z filmu niestrawną papkę.
Czyli uważasz, że film "Od kołyski, aż po grób", gdzie obok Jeta Li grał raper DMX też jest słabym filmem ? . Już nie zwalaj wszystkiego na muzykę .
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.896
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Czyli uważasz, że film "Od kołyski, aż po grób", gdzie obok Jeta Li grał raper DMX też jest słabym filmem ?
A nie jest ?

emate: Nie jest.


Jest, pogódź się z tym, DMX nie gra, on jest, robi dwie miny na krzyż, i pewno mu się zdaję że jest groźny, Jet odzywa się z częstotliwością budzika, debilny humor Toma Arnolda, niewykorzystany potencjał Marka Dacascosa, licha fabuła, no jak ten film jest dobry, to chyba mamy inne pojęcie, o dobrym kinie, pozdrawiam.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Akcja] Romeo musi umrzeć / Romeo Must Die
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook