Forum Dragon Ball Nao

» Tibia

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Gozdek Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Gozdek
Wiek: 33
Dni na forum: 6.651
Posty: 127
Skąd: Limanowa
Tibia jest do bani polecam Mu Online lub Ultima Online

ObrazNAKARMObrazNAKARM
Kamcio1990 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 6.289
Posty: 15
wg mnie tibia to dno pogralem troche i zanim dobilem doo 10 levelka znudzila mi sie ! polecam Lineage 2 i DrakEden
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.285
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
spox gra ale mogla by byc lepsza

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Slayer Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 5.963
Posty: 2
Skąd: brak
Witam wszystkich
Mam wlasny server dragon balla, opiera ona sie na silniku tibi, wszyscy co lubia dragon balla oraz tibie zapraszam na moj server

- Sa 4 profesje na razie [ ort! ] (Goku, Vegeta, Buu, Trunks) wszystkie sa rowne a kazda inna ;]

-potrzebny klijent tibi
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

-acc
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

Forum - * zaloguj się, aby zobaczyć link *
forum zalozone przez gracza o nicku Noxter

-server online od 6-7 rano do 22-24 czsami 24/h
Smigolx Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Smigolx
Dni na forum: 5.965
Posty: 15
Nigdy nie grałem w tibie i jakoś nie żałuję . Moje zdanie "gówno", jednak nie chcem go głośno wypowiadać bo mogę się mylić . W moim środowisku ludzie grali i jakoś za cholere nie mam zamiaru chociaż spróbować .
Z mmrpg to ja bym polecał Silkroad-online . Jedna z lepszy gier owego typu, grafika w miare przyzowoita (czyt. dobra/ bdb ) !

Oh Castitatis Lilium !
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.134
Posty: 222
Skąd: Leszno
uwazam ze tibia nie jest idealne pod wzgledem graficznym ale jak sie gracz rozkreci to potrafi wciagnac na dlugie lata...
pozaa tym tibia jest bardziej rozbudowana niz MU online
za tibie tez mozna sporo zarobic (taki np. 200 lvl za postac moze zarobic nawet 2000 zł )
sam kiedys gralem w tibie (22 lvl knight )

PS nie piszcie tu jakie MU jest idealn bo od tego jest inny temat

POZDRAWIAM wzystkich grających w tibie i zycze powodzenia

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
pawlakko Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
pawlakko
Wiek: 29
Dni na forum: 5.990
Posty: 10
gralem w tibie to jest szajs za latwo shakowac idzie nuda nie robcie takich tematow
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.160
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Nie będę pisał dużo bo nie ma o czym....
Tibia to bezsensowna, beznadziejna gra.... Wolę już pokemony.....
Tibia jest dla durni którzy lubią siedzieć całymi dniami na kompie i grać.
Mam kumpla w klasie który nawet ucieka z lekci aby w to grać... cały czas w to gra. Raz czy dwa mi to pokazał to mi się żygać zachciało na widok samej grafiki. Jest wiele lepszychgier od tego np: Sacred (polecam) diablo 1 i 2. Metin2. itp...
Po prostu nie znoszę tej gry.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Len: 29.01.2009, 9:03
suszony_śledź
Ziemianin
Ziemianin
suszony_śledź
Wiek: 31
Dni na forum: 5.829
Posty: 2
Grałem w Tibie jakiś czas i w sumie nie było tak tragicznie , jeśli chodzi o darmowe gry mmorpg to polecam Silkroad.
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.253
Posty: 119
Skąd: Kraków
Tak czytam te wasze wypowiedzi, i nawet te wszystkie bluzgawcze opinie mnei nie dziwia. Albo graliscie 30min albo kolega na chwile etc. Ja swoja przygode z Tibia zaczalem kilk lat temu grajac tylko for fun dorobilem sie tam jakiegos sredniego lvla malo co znaczacego w dzisiejszych czasach ( na odpowiednich serwerach oczywiscie) Pozycja pod wzgledem graficznym podchodzaca juz pod www.zart.pl (zal.pl przy tum to rarytas) podobnie rzecz ma sie z dzwiekiem, ale grywalnosc miala taka ze potrafila na godziny wciagnac i trzymac w uzaleznieniu I tutaj najwieksza zaleta byla mozliwosc poznania nowych ludzi. Glownie siedzial osie tylko poto zeby pogadac z qmplami, posmiac sie czy porobic !?. Jednak najlepsza rzecza jest to ze kiedy spotykasz osoby na zjezdzie tibijskim ,z ktorymi przegadalo sie godziny na chacie - nie ma tematu tibia, jest piwko jest muzyka, i gadka na luzny temat zupelnie nie zwiazany z gra.
I za to sobie cenie tego MMRPG'a najbardziej
pzdr.

Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.
Narumi
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.705
Posty: 1
Tutaj macie rozne boty pod tibie 8.22 po polsku

Tibia Auto 1.17.7
Chyba nie musze tlumaczyc co to jest
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

Tibia Exp Counter
Program służący do liczenia punktów doświadczenia podczas gry. Jego główną funkcją jest podawanie współczynnika ilości punktów doświadczenia zdobywanych na godzinę gry.
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

Tibia MC
Multi Client do Tibi
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

Tibia Black Ice
TBI to bot posiadajacy bardzo szerokie mozliwosci w zakresie ulatwiania zycia graczom. Sam moze robic runy, lowic, trenowac mlev etc... Ma takze wszystkie najbardziej podstawowe funkcje: obliczanie exp i swiatlo.
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

Tibia GG
Posiada Light Hack oraz wiele innych funkcji.
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

Tibia Movie
Swietny program do nagrywania i odtwarzania filmikow z Tibi
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

Ultima Screenshot Utility
Program umozliwiajacy robienie screen shotow w tibi
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

Przezroczyste Drzewka
Dzieki temu botowi drzewa w tibi stana sie przezroczyste
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

Mapy do tibi
Odkryta cala tibijska mapa
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

Tibijski Kalkulator
Najlepszy tibijski kalkulator
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

TibiaBotNG
Najlepszy bot do tibi posiada bardzo wiele fukncji oraz znakomitego cave bota
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

Tibia Ghost Patch
Dosc dobry bot posiada cave bota light hack oraz widocznosc przez drzewa itp
* zaloguj się, aby zobaczyć link *

Tibia Po Polsku
Spolszczenie do Klienta Tibi8.22
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Tibia, jak każda gra Mmorg ma coś w sobie. Opróćz kiepskiej grafiki, ma w sobie coś co jednak przyciąga graczy. Grałem sporo w nią, ale nigdy [ ort! ] tak się ją nie podniecałem, żeby bić krzesłem rodziców czy grać po nocach. Gra ciekawa, ale głupia

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Tibia to wielka zmula nie ma fabuly ataki zwalone Polecam mU
Tak tak, a MMO to fabuła musi być... Raczej świat musi być fabularny, a to w tibii jest...

Scyller napisał(a):
owiem szczerze...pokemony to dosc prymitywna gra a moze wciagnac na bardzo bardzo dlugo. Tibia jest wlasnie oparta na engine pokemonow. Jak sie w nia wciagnie to mozna nie przestawac grac. Mnie ta gra wciagnela i mnie bawi. Potem ewentualnie jak mi sie znudzi moze sprzedac postac.
dokładnie, wciąga
Ja już przestałem grać, bo teraz to wow, ale kilka lat temu...

Kiedyś miałem wysoki lvl
Kamzo napisał(a):
Przede wszystkim bardzo uboga możliwość przy kreowaniu swego bohatera, którym mamy przecież grać wiele godzin. Potem dochodzi, z tego co wiem, kilka nowych opcji lecz nie jest to nic nadzwyczajnego, jednym słowem, nędza. Grafika to zwykła masa pikseli, czasem wydaje sie jakbym patrzył w coś stworzonego w paintcie (kto wie...). Do tego nie ma dźwięku (nic! Kompletnie! Zero!)...
ja tam uważam, że nie musi być dzwięku, a gra może być spoko
i tak jak mówił scyller - grafika nie jest najważniejsza
a postacie wcale nie są tak słabo rozbudowane...

[ Dodano: 14.12.2008, 10:40 (po 1 minucie) ]
pawlakko napisał(a):
gralem w tibie to jest szajs za latwo shakowac idzie nuda nie robcie takich tematow
1. Nie podoba ci się to ...
2. w każdej grze łatwo "shakowac", a że w tibie czasami grają tacy ludzie jak ty... To co się dziwić...
3. Powiedz mi jaki wbiłeś lvl?

[ Dodano: 14.12.2008, 10:42 (po 3 minutach) ]
Len napisał(a):
Tibia to bezsensowna, beznadziejna gra.... Wolę już pokemony.....
Tibia jest dla durni którzy lubią siedzieć całymi dniami na kompie i grać.
Mam kumpla w klasie który nawet ucieka z lekci aby w to grać... cały czas w to gra. Raz czy dwa mi to pokazał to mi się żygać zachciało na widok samej grafiki. Jest wiele lepszychgier od tego np: Sacred (poleca) daiblo 1 i 2. Metin. itp...
Po prostu nie znoszę tej gry.
1. Tibia jest darmowa, a Diablo nie
2. Nie samą grafiką człowiek żyje
3. Metin to (jak dla mnie) gówno dla frajerów (zaraz się będą czepiać...)
4. Nie oceniaj ludzi po tym w co grają...
5. Pokemony to zupełnie inny rodzaj gier... podobna jest tylko trochę grafika

[ Dodano: 14.12.2008, 10:43 (po 4 minutach) ]
Kamcio1990 napisał(a):
wg mnie tibia to dno pogralem troche i zanim dobilem doo 10 levelka znudzila mi sie ! polecam Lineage 2 i DrakEden
10 lvl... prawdziwa gra zaczyna się na 25 - i mówię tu o zwykłej grze albo o "rookstayerowaniu" czyli zostaniu na 1 świecie.

[ Dodano: 14.12.2008, 10:44 (po 5 minutach) ]
Gozdek napisał(a):
Tibia jest do bani polecam Mu Online lub Ultima Online
grałem i w tibię i w mu - tibia jest lepsza...

Ja nie gram już w tibię, ale uważam, że nie jest taka zła...
New Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 5.578
Posty: 1
Ja wam powiem czym jest TIBIA ta co z ludzi robi matołów, a więc siedzisz sobie bijesz lvl skille itp tak do 50 najwyżej 80 lvlu i ci sie nudzi, (przynajmniej tym noromalniejszym) załużmy że zakupiłeś PACC ze dwa razy wcześniej więc wydałeś troszkę kasy i na co ci to ? W końcu przestajesz grać albo ktoś cie zhackuje < w tym przypadku rozwalasz ze wściekłości wszystko co napotkasz> i co kasa wydana a czas stracony ! Tibia w mojej skali ma 2/20 choć jednej grze dałem gorzej . Podsumowanie : gra się w to żeby pogadać, questy to nie questy, zero muzy żal, grafika #$@#$$#@$ i tyle o, wiele rzeczy można robić na PACC <za kasę>, nie wkładasz umiejętności od tego nie zaeży walka tylko od skilli czyli młot manualny pokona mistrza manualnego <zwinne rączki> [plusy tylko kilka i to maleńkich] można pociupać ale tylko 20minut dziennie, jak ci sie znudzi to se sprzedasz hara = kasa zależy od lvl i ostatni nie trzeba nic przyciskać zeby gadać no to ost słowa nie grajcie w TO !!!!
Forgotten Shadow Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Forgotten Shadow
Dni na forum: 5.577
Plusy: 1
Posty: 81
Tibia nie jest taka zła, są gorsze gry.

Manga to nie bajka
to sztuka a Dragon Ball wśród mang
jest jak Mona Lisa wśród obrazów
Obraz
Dragon Ball - It's my life
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Tibia heh. Tak, oj nagrałem się w nią. Zacząłem jakoś koło 4 klasy podstawówki. Miałem po drodze przerwy, ale zawsze jakoś wracałem do tej gry. Ma w sobie to coś, że chce się w nią grać, świadczy o tym przeogromna ilość graczy i zakupionych przez nich Premium Accountów. Mimo wszystko ta gra nudzi się po jakimś miesiącu. Grało się na wiele serwerach, ale zawsze na wszystkich nadchodził kryzys

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.203
Posty: 633
Skąd: Kielce
Nie grałam, aczkolwiek grał brat. Takiego szajsu dawno na oczy nie widzialam- począwszy od grafiki, widoku 2D i wspomnianego przez Hako "kryzysu", na braku fabuły i muzyki skończywszy. Po miesiącu ta gra jest nudna. Osobiście gram w WoWa, wystarczy wejsc na "mój" serwer i rzucić temat Tibii, a wiesz o niej więcej, niż o WoWie po milionie lat gry -.-'

Shit, przynajmniej moim zdaniem.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Kyasarin napisał(a):
na braku fabuły
Muszę Cię zdziwić, gdyż zdaniem wielu wgłębionych (i dla jasności nie mówię tutaj o pr0 gamerach zdobywających tylko lvl) w Tibię ludzi uważa, że fabuła questów i ich powiązanie jest zaskakująco genialne. Mówiąc szczerze, to gram w Tibię od jakichś 5 lat. Osiągnąłem bardzo mało, jeśli chodzi o levelowanie, ale tylko dlatego, że wraz z kilkoma innymi ludźmi staramy się rozwiązać niektóre questy, które dla wielu okazują się za trudne. Takiego poziomu wiedzy i odnoszenia się do świata rzeczywistego nigdy w życiu nie widziałem. Ci, którzy twierdzą, że Tibia nie ma fabuły czy jest słaba są po prostu ignorantami

Co do innych aspektów gry, to jest to najładniej zrobiona gra 2D, więc do grafiki nie ma się co czepiać. Jeśli chodzi o muzykę, to dobrze, że jej nie ma, bo odgłosy walki, czy robienia byłyby biedne w porównaniu z takimi grami jak Gothic, Oblivion, czy Baldurs Gate (którego grafika jest porównywalna do Tibii, a fabuła to masterpiece).

Co warto przeczytać, żeby się wciągnąć nie koniecznie w samą grę? (kilku kumpli w ogóle nie ma Tibia.exe, bo na rozwiązywanie zagadek nie jest to konieczne)
- Genesis Tibii, czyli historia powstania świata, dobra, zła etc. link
- Kompendium Tibijskich Mirów i Sekretów napisane przez jednego z bardziej szanowanych Mythbusterów link
- Zbiór książek Rookgaardu (wyspy, na której zaczynamy swą przygodę) link
- Zbiór książek z bibliotek w różnych Tibijskich miastach po angielsku link

Pytania, sugestie, niedopatrzenia? PM lub GG.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.626
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Co do innych aspektów gry, to jest to najładniej zrobiona gra 2D
Ave, kolego, raczysz kpić, prawda?

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Nie. Jeśli znasz ładniej zrobioną grę 2D i przedstawisz mi ją, to cofnę swe słowa, jeżeli chodzi o grafikę.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Tibia
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook