Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Twitter

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 06.05.2015, 13:11
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.684
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Nie. Nie mam tam konta.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.960
Plusy: 25
Posty: 2.091
Nie, bo jedyna osoba, która mnie interesuje, wrzuca swoje tweety na swoją stronę internetową, więc widać je tak czy siak.
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.794
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
nie, nie korzystam
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.792
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Nie korzystam i nie mam najmniejszego zamiaru. Nigdy nie czułam potrzeby by założyć sobie tam konto.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.459
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Korzystam, bo pomaga mi to w blogowaniu. Obserwuje też kilku artystów których lubię, jak nie mam czasu przejrzeć ich blogi to i tak jestem na bieżąco.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.882
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
nie. nie mam konta i na razie [ ort! ] nie widze powodu, by zakladac

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Squann Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Squann
Wiek: 31
Dni na forum: 4.041
Posty: 16
Skąd: Warszawa
Również nie posiadam i nie potrzebuje
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.805
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Korzystam w ramach PR firmy w której pracuję. Osobiście nie jest to ani wielce pomocny serwis, ani przyjazny. Ciężko się połapać w niektórych kwestiach, a w dodatku wciąż mało Polaków z niego korzysta. Już lepsze jest G+

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.670
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
A, też so posta napiszę.
Nie posiadam.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Focus, serwis jest najprzydatniejszy, gdy ten, kogo chcesz, śledzić używa tylko jego. O ile Facebook to serwis bardzo społecznościowy dla zwykłych ludzi (i to szukających rozrywki), to Twitter skupia się na dostępie do wiadomości od osób (bardziej lub mniej) publicznych, których zresztą na takim FB próżno szukać. Przydatne, gdy chce się mieć info z pierwszej ręki.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.960
Plusy: 25
Posty: 2.091
Dziwi mnie popularność Twittera. To znaczy, rozumiem dlaczego twórcy, artyści, celebryci i politycy go używają, ale za nic nie pojmuję dlaczego zwykły szaraczek miałby mieć tam konto i follować dziesiątki czy setki ludzi. Retardowatość taka. Jeżeli kiedykolwiek powstało coś, co można uznać za platformę ludzi bez życia, to właśnie twitter.
Na instagramie przynajmniej dupy nagie zdjęcia wrzucają.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.227
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ns twitterze też. Ja sobie założyłem twittera żeby stalkować Radka.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.616
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Jak wyżej, ino ja stalkuję możliwie wszystkich polityków i osoby medialne. Zabawne było nadążanie za twitami podczas debat prezydenckich, zwłaszcza jak się obserwuje ludzi z różnych środowisk politycznych. Ta sama sytuacja, czterdzieści różnych opinii Zabawne to to, ale często się nudzi, toteż robię sobie przerwę i wracam, kiedy nie mam co robić.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.227
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Zachęcony sukcesami innych użytkowników twittera psotanowiłem, że muszę im dorównać i też zdobyć koronę twittera.
Korona twittera oznacza blok od: Radka, Anne Applebaum, redaktora Kuźwara i Hooidysa.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Twitter
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook