Forum Dragon Ball Nao

» Wiedźmin 2: Zabójcy Królów / The Witcher 2: Assassins of Kings

Strony:   1, 2, 3  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.257
Skąd: ふざけた時代
Shiro napisał(a):
Import save'ów z pierwszej odsłony da Ci ekwipunek(zbroja,miecze), z którym skończyłeś Wiedźmina. Śmiechem żartem, całkiem dobra sprawa ;p
Ale one mają też takie dobre parametry? W pierwszej części pod koniec miało się kozacką zbroję i miecze.

Shiro napisał(a):
Co do tej recepty, to niestety nie mam pojęcia, ale szczerze powiedziawszy eliksiry nie są Ci potrzebne
To jest olej dający aż +20%, tak samo te inne, przydaje się, bo się jednak szybciej kroi

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.047
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Nie mają aż tak dobrych. To znaczy, na pewno są lepsze niż Twoje podstawowe uzbrojenie z którym startujesz i tak na prawdę jest przydatny przez pierwszy akt, ale już w drugim możesz na coś lepszego wymienić(przynajmniej jeśli chodzi o broń).

A co do eliksirów to nadal uważam, że są zbędne

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.257
Skąd: ふざけた時代
Jednak można kupić przepisy na te oleje, u jednej panienki od magii.

Właśnie robiłem zadanie w kopalni z Kaczerbem. Te krasnoludzkie kurduple pałętające się pod nogami blokowały mi postać lepiej niż jakieś potwory, masakra nie do pomyślenia. A Kaczerba rozwaliłem z marszu, bez przygotowań, kilka ciosów i leży, rzeczywiście za łatwo.
Przy okazji muszę powiedzieć, że eliksir kot w tej części jest do dupy.

Shiro napisał(a):
A co do eliksirów to nadal uważam, że są zbędne
Ja pisałem o olejach, ale jeśli mówisz o eliksirach, to jakoś wątpię, żebyś jaskółki nigdy nie użył. W pierwszej części Wiedźmina olejów i petard praktycznie nie używałem, tutaj już oleje używam, bo łatwo się je robi i nie zajmują miejsca w ekwipunku, a efekty dają konkretne.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.241
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Petardy są szczególnie użyteczne. Rzucisz taką Gwiazdę Tańcząca i patrzysz jak wszyscy wokół tańczą.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.047
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
To, że uważam iż są zbędne nie oznacza, że nie użyłem jaskółki. W zasadzie tylko raz była mi potrzebna podczas 1-szej walki z Leto. Potem na prawdę nie jest zbędna jeżeli dobrze rozdasz punkty umiejętności

Co do olei to nigdy nie używałem, zdarzało mi się wypić eliksir, który zwiększał bodajże 20% dmg.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.257
Skąd: ふざけた時代
Wczoraj skończyłem i muszę jeszcze ponarzekać.

Gra jest mocno za krótka. Jej pierwszy akt (myślę, że będący najdłuższym) na oko trwał mniej więcej tyle, co pierwszy akt Wiedźmina 1 (będący jedynie wstępem do gry). Tutaj rozgrywka różni się w zależności od wyboru ścieżki, ale i tak podejrzewam, że nawet grając 2 razy, po zsumowaniu nadal da to mniej godzin. Fabuła jest dobra i silnik całkiem ciekawie przez nią prowadzi, ale jest zwyczajnie za krótka, cóż, szkoda. Po prostu zanim zaczyna się (chciałoby się zacząć) prawdziwą grę, to się scenariusz kończy.

Sam balans poziomu trudności to dla mnie mniej istotna rzecz, pewnie już się pojawiły jakieś modyfikacje poprawiające go. W każdym razie na początku jest bardzo trudno, na końcu bardzo łatwo, więc się wyrównuje xD

Aha, i za mało cycków.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.890
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Twórcy gry usilnie starają się, aby ich produkcja szybko nie poszła w zapomnienie i na targach GamesCom w Kolonii zapowiedzenie rozszerzenia o nazwie "2.0". Rozszerzenie to poza licznymi technicznymi poprawkami wprowadzi także dodatkowy poziom trudności Dark Mode, który będzie modyfikacją tego najbardziej wymagającego w podstawowej wersji gry, w tym przypadku jednak będzie możliwość wczytania gry po śmierci Geralta, a także dojdą nowe, specjalne do tego trybu przedmioty, nowe motywy muzyczne a także dla niektórych lokacji mroczniejsza szata graficzna. Drugim ważną rzeczą będzie tryb Arena, gdzie będziemy walczyć z coraz silniejszymi i liczniejszymi przeciwnikami w której będzie nowy potwór - Wilkołak, w tym trybie będzie możliwość połączenia się z Facebookiem - lol.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.241
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Dorzucić więcej do fabuły i już by gra lepiej wyglądała a nie jakieś dzikie poziomy trudności, które w konsekwencji i tak doprowadzają do *irytacji* gracza. Widzę, że próbują kombinować podobnie jak z Mafią II coś dorzucając. Nieładnie, oj nieładnie to pieniążki tak od biednych graczy wyciągać.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.890
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
To będzie za darmo jako aktualizacja.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.047
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Nie zmienia faktu, że usilnie próbują zrobić "coś" z niczego. Jeżeli już na prawdę chcieliby poprawić tę grę to tak jak Asia wspomniała, powinni rozszerzyć fabułę. Ewentualnie stworzyć dodatek do gry i po problemie. Myślę, że wiele osób, w tym i ja, napaliłyby się mocno w przypadku informacji o dodatku do Wiedźmina 2.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.890
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
O Dodatkach pudełkowych z dodatkowym aktami była kiedyś mowa ale kiedy wyjdą tego na razie nie wiadomo. Ale i tak dużo przychylają się graczom udostepniając te pierdoły za darmo, gdzie u innych producentów trzeba za 3 mieczyki i pancerz bulić (w Mafii II te DLC to pozal się boże..), noi specjalnie dla nich chyba zrobili kufer w karczmie na przedmioty.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.257
Skąd: ふざけた時代
Grunt, że coś robią i dają za darmo.

Katz napisał(a):
Drugim ważną rzeczą będzie tryb Arena, gdzie będziemy walczyć z coraz silniejszymi i liczniejszymi przeciwnikami
I fajnie

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.976
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Z początku nie mogłem się przyzwyczaić, że nie da się skakać (tak jak w jedynce), że zbieranie przedmiotów jest takie wkurzające, że na mapce nie można zaznaczyć celu, do walki itp. Ale po jakimś czasie bardzo wciągnął, obecnie jestem w drugim akcie i całkiem przyjemnie się gra.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.257
Skąd: ふざけた時代
Mateusz. napisał(a):
na mapce nie można zaznaczyć celu
Mnie strasznie irytowało, że jak miałem kilku wrogów, to zaznaczenie często przeskakiwało z jednego na drugi. Ale jakoś chyba można zaznaczyć, żeby nie przeskakiwało, w sterowaniu chyba taką opcję widziałem, ale może się mylę, w każdym razie do tego nie doszedłem.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.241
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Ale jakoś chyba można zaznaczyć, żeby nie przeskakiwało, w sterowaniu chyba taką opcję widziałem, ale może się mylę, w każdym razie do tego nie doszedłem.
Jest takowa. dla mnie nieprzydatna, ale jak ktoś nie umie bez tego żyć niech i korzysta.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.976
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Można zaznaczyć jeden cel przez naciśnięcie bodajże altu, jak dla mnie to też nieprzydatne.

Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.890
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ten Dark Mode w tym patchu 2.0 to badziewie, poziom trudniejszy od standardowych a minimalnie łatwiejszy od tego najwyższego, jedynie na czym sie kupiono to na tym aby przy Bossach ekran był ciemniejszy i to wszystko, a tryb Arena to taka zabawa, jak kto woli ; p

tydzień temu kupiłem sobie pada, tego od x360 i gra się nawet nie najgorzej, tylko ruchy kamerą są strasznie wyczulone i nie płynne, ale np. pokonania bosów w siłowaniu sie na rękę jest prościejsze aniżeli myszą także na x'a gra tez powinna byc dobra choć ja zostanę przy starym dobrym sterowaniu dla tego typu gier klawiatura + mysz.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.257
Skąd: ふざけた時代
JAKTO Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
JAKTO
Wiek: 31
Dni na forum: 4.555
Plusy: 1
Posty: 85
Skąd: Olsztyn
Jedynkę przeszłam całą po stronie elfów, dwójkę również po stronie elfów ale nie za to niecałą.
Wiedźmin 2 genialna gra, ale pojawiły się u mnie błędy które nie pozwoliły mi przejść jej do końca.

Chyba cały dzień walczyłam z Kejranem, ale ciągle zlatywałam z tej przeklętej macki. W końcu zorientowałam się, że to nie moja wina, że Geralt stał się raptem takim łamagą tylko to błąd gry.
Trzeba było zmniejszyć rozdzielczość i bodajże rozmiar ekranu (gry) i dopiero wtedy można było kontynuować walkę...

Następnym razem wkurzyłam się drugim akcie. Szukając składników na odtrutkę dla Saski było miejsce do którego po prostu nie dało się wejść. Okrążałam to miejsce i okrążałam, tak w kółko. W końcu nerwy mi puściły i dałam sobie spokój.

Kiedyś spróbuję uzbroić się w cierpliwość i zacznę przechodzić dwójkę od nowa ; ))

左様なら
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.047
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ja nie miałem żadnych problemów ani błędów w Wiedźminie. Jedyny błąd jaki posiada ta gra jest to, że szybko się kończy

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Wiedźmin 2: Zabójcy Królów / The Witcher 2: Assassins of Kings
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook