Forum Dragon Ball Nao

» J-music - temat ogólny

Strony:   1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 21, 22, 23  

Czy lubisz japońską muzykę?

Czy lubisz japońską muzykę?
Tak 75,27% 70 75,27%
Nie 10,75% 10 10,75%
Nie mam pojęcia co to 13,98% 13 13,98%
Wszystkich głosów: 93
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.742
Plusy: 15
Posty: 4.257
Skąd: 絶望の海の底から
Laru-chan napisał(a):
Dokładniej endingiem "Ring O - Narodziny", gdy Sadako była jeszcze żywą istotą i do tego prześliczną istotą. W teledysku masz wyraźne nawiązania do filmu. Chyba nawet kręcili pv w tym samym miejscu co film.
Mam ten film w swojej kolekcji. Wspomnianą Sadako grała Yukie Nakama. Naprawdę fajna dziewczyna:

Tu fotka z Yukie jako Sadako:

http://www.the-dark-realm.org.uk/ring0pic2.jpg

Oraz Yukie już jako ona sama,tak dla porównania:

http://photos-p.friendster.com/photos/26/83/62073862/1_290280165l.jpg

Co do piosenki "Finale" Laruku to przyznam,że jest ona jednym z moich ulubionych utworów tej grupy.

Wspomniana już przeze mnie Yukie Nakama grała także w filmie "Shinobi",gdzie ending robiła Ayumi Hamasaki,a piosenka nosi tytuł "Heaven". Wspaniały utwór.

A tu Yukie w filmie "Shinobi":

http://img5.allocine.fr/acmedia/medias/nmedia/18/64/05/20/18758186.jpg

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.909
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.915
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Ehh, szkoda że jakość jest taka kurza...

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.859
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.909
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
co jak co ale hide nie był az tak zboczony xD, wyzywajaca okładka i ten rzucający sie utwór ''vagina fuckers'' xDxDxD

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.859
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
ten rzucający sie utwór ''vagina fuckers'' xDxDxD
Tak z ciekawości ściągnęłam. Tekstu może parę linijek. To w sumie dobrze, bo wokal jest beznadziejny. Mają fajną nutę, ale reszta.... Co to za tytuł "Vagina Fucker"?! O nie. Podrabiają X'ów, mają beznadziejnego wokalistę i zboczone teksty.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.909
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Chcecie zobaczyc Pate, gitarzystę X-Japan i DIE klawiszowca Spread Beavers??, to macie szanse 21 czerwca tego roku w klubie ''Hydrozagadka'' w warszawie oraz 25 w ''Uchu'' w Gdyni wystapi Ra:IN w skład którego wchodzą ów muzycy

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.096
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Widzę, że w Polsce zaczyna się naprawdę sporo dziać! Może rok 2009 będzie przełomowy pod względem koncertów, zobaczymy Mam nadzieję, że Ra:IN zostaną ciepło przyjęci, a Pata powie Yoshikiemu, że X JAPAN powinni zawitać do Polski
Swoją drogą, co sądzicie o nowej wersji JaME? Mi się nie podoba. Napierdzielone tego tylko na głównej stronie. Wcześniej była o wiele bardziej przejrzysta. A i była specjalna "ramka" poświęcona tylko koncertom jakie mają się odbyć w Polsce. Teraz jej nie widzę.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.909
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Kamzo napisał(a):
Widzę, że w Polsce zaczyna się naprawdę sporo dziać! Może rok 2009 będzie przełomowy pod względem koncertów, zobaczymy
No wiesz fani w polsce maja teraz bolączke na co iśc, czy na w/wymienionego Ra:IN czy na Dir en Grey które rownież w tych dniach wystapi w Warszawie.


Kamzo napisał(a):
Mam nadzieję, że Ra:IN zostaną ciepło przyjęci, a Pata powie Yoshikiemu, że X JAPAN powinni zawitać do Polski
No to byłoby coś, jak czytałem fora internetowe, to sporo ludzi sie na ich koncert wybiera wiec powinno być dobrze. Słyszałem ze maja byc sprzedawane koszulki eXów, czy to prawda??


Kamzo napisał(a):
Swoją drogą, co sądzicie o nowej wersji JaME? Mi się nie podoba. Napierdzielone tego tylko na głównej stronie.
No poprzednia wersja była lepsza, chocby za ta słynna ramke pl. Ale wydaje mi sie ze nasze forum rownież dorównuje poziomem Jame, chocby za informacje .

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.181
Plusy: 73
Posty: 15.274
Skąd: ふざけた時代
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
Chcecie zobaczyc Pate, gitarzystę X-Japan i DIE klawiszowca Spread Beavers??, to macie szanse 21 czerwca tego roku w klubie ''Hydrozagadka'' w warszawie oraz 25 w ''Uchu'' w Gdyni wystapi Ra:IN w skład którego wchodzą ów muzycy
Skąd masz to info?
Zwłaszcza mi o Ucho chodzi.

Swoją drogą, 22 lipca, ma tam grać D'espairsRay.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.909
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Naoista napisał(a):
Skąd masz to info?
Zwłaszcza mi o Ucho chodzi.
http://www.lastfm.pl/event/1038539

O nawet juz ludzie kombinuja, jak przywitac Patę po polsku czyli flaszką xD.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.181
Plusy: 73
Posty: 15.274
Skąd: ふざけた時代
Szkoda, że na stronie o tym nie napisali... może się wybiorę xD

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.096
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Katz napisał(a):
No wiesz fani w polsce maja teraz bolączke na co iśc, czy na w/wymienionego Ra:IN czy na Dir en Grey które rownież w tych dniach wystapi w Warszawie.
Mam prostą radę - na ten zespół, który wolą bardziej XD! Fanów Dira jest u nas wystarczająco dużo by zapełnić salę, w której będzie występował Dir en grey. Na pewno nie będą się zastanawiać czy może jednak wybrać Ra:IN.
Z kolei Ra:IN wystąpi na pewno w jakimś mniejszym klubie niż ich młodsi koledzy. I tu znajdzie się wystarczająca grupa chętnych.
Sam nie wiem co bym wybrał. Dir en grey znam i lubię. Ra:IN tylko ze składu i świadomości, że taka grupa istnieje. Jednak taka okazja zobaczenia Paty na żywo to nie lada gratka.
Ale tak naprawdę problemu nie mam bo nie wybieram się na żaden z koncertów (pomijając marną sytuację finansową, są i inne przeszkody).

Katz napisał(a):
No to byłoby coś, jak czytałem fora internetowe, to sporo ludzi sie na ich koncert wybiera wiec powinno być dobrze. Słyszałem ze maja byc sprzedawane koszulki eXów, czy to prawda??
Nie wiem, ale biorąc to na zdrowy rozsądek, głupotą byłoby sprzedawać koszulki jednego zespołu na występie drugiego (nawet jeśli będzie tam Pata).

Naoista napisał(a):
Skąd masz to info?
Zwłaszcza mi o Ucho chodzi.
Naoista napisał(a):
Szkoda, że na stronie o tym nie napisali... może się wybiorę xD
Na oficjalnej stronie Ra:IN powinno pojawić się (na dniach) więcej info na ten temat, jeśli jesteś zainteresowany Gołtęks.

Katz napisał(a):
O nawet juz ludzie kombinuja, jak przywitac Patę po polsku czyli flaszką xD.
Świetny pomysł! Wiem, że Pata uwielbia whisky Jack Daniel's, ale może wystarczy zwykła Polska czyściocha XD

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.193
Posty: 406
Na drugi dzień po koncercie w Warszawie ma być spotkanie Ra:IN z fanami. Info mam od klubu na laście.

Jeśli chodzi o wybór koncertu, to ja nocuję u siebie dwie osoby, które chcą zaliczyć oba. Może po prostu poszukajcie noclegu w Warszawie.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.909
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Revania napisał(a):
Na drugi dzień po koncercie w Warszawie ma być spotkanie Ra:IN z fanami. Info mam od klubu na laście.
To jak ktos sie z tego forum wiebierze na to spotkanie to się zapytajcie albo krzyczcie ''X-Japan !!!'', to moze za rok...... .

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.193
Posty: 406
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
Revania napisał(a):
Na drugi dzień po koncercie w Warszawie ma być spotkanie Ra:IN z fanami. Info mam od klubu na laście.
To jak ktos sie z tego forum wiebierze na to spotkanie to się zapytajcie albo krzyczcie ''X-Japan !!!'', to moze za rok...... .
Nie rób wiochy, jeszcze by się Pata obraził
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.096
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Jakby co, w temacie o X JAPAN jest kilka nowych informacji w moim ostatnim poście. Nawet po dłuższej przerwie nie da się wstawić nowej wiadomości, a trzeba edytować poprzednią V_V

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.096
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Właściwie to piszę tutaj tak sobie, aby ruszyć trochę dział o J-Music Słyszeliście może o czymś takim jak Bento BeatBox? Jest to program TV (oczywiście internetowej TV), jaki można oglądać w dowolnej chwili na Anime Network (niestety, z tego co wiem, jest to płatne ). Program wypełniony jest głównie teledyskami, a przy tworzeniu go swój udział ma również JRock Revolution. Można sobie pomyśleć, po jaką cholerę robię ludziom "smaka" i piszę o płatnym programie TV xD? Ano dlatego, że na stronce JRock Revolution dostępne są skrócone (bardzo skrócone) wersje (do tej pory pojawiły się dwie części) i pomyślałem sobie, że jeśli ktoś jeszcze tego nie widział, to może spojrzy z ciekawości jak to mniej więcej wygląda.

Część I:
http://www.jrockrevolution.com/bento-beatbox ... ode-1.html

Część II:
http://www.jrockrevolution.com/bento-beatbox-tv.html

Pozdrawiam!

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
edhel Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]

Wiek: 33
Dni na forum: 6.818
Posty: 514
Skąd: Pluton
Przepraszam, nie wiem gdzie to napisać, ale wiadomość ta mnie całkiem zszokowała... nie wiem też co napisać...

[*] Jasmine You
09.08.2009r...


Obraz

Nie wyobrażam sobie Versailles bez Ciebie... dopiero co oglądałam Ich koncert w pełnym składzie... nie wierzę... dlaczego tak młodzi ludzie tak nagle odchodzą (?!)

Rest in peace...

"Chciałbym stworzyć coś pięknego, aby poruszyć ludzkie serca.
Zawsze kiedy byłem smutny, przygnębiony muzyka mi pomagała.
Chciałbym stworzyć muzykę, która pomagałaby ludziom."
Yoshiki Hayashi

[img401.imageshack.us/img401/7939/ban1b.jpg]
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.742
Plusy: 15
Posty: 4.257
Skąd: 絶望の海の底から
Tak,to bardzo smutne.Nie miałem pojęcia,że to tak poważna sprawa.Myślałem raczej,że jego zły stan zdrowia ma charakter przejściowy,i Jasmine You wróci na japońską scene muzyczną,tak szybko,jak to będzie możliwe.Stało się jednak inaczej.

Poniżej link z artykułem poświęconym jego osobie:

http://www.jame-world.com/pl/articles-53906-dobranoc-ssodki-ksisss.html

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 21, 22, 23  

Forum DB Nao » » » J-music - temat ogólny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook