Forum Dragon Ball Nao

» Dzisiejsze czasy

Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 31
Dni na forum: 5.831
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Taka tam naszła mnie teraz refleksja. Co myślicie o dzisiejszych czasach? Jak je oceniacie? Uważacie, że są dobre/złe czy jakie?
Zapraszam do tematu.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.890
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Stracone pokolenie, bez buntu, bez własnego zdania...

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.712
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Właśnie pokolenie buntownicze ;D Chętne do ucieczek bez słowa. Tyle płaczu i agresji w tych dzisiejszych ludziach...

szczecin
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Pokolenie prostaków. Sami prostacy.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.266
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Źle. Nie ma nawet pewności czy na naszych grobach będą napisy w języku polskim.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.257
Skąd: ふざけた時代
Czasy jak czasy, dość wygodne do życia. Pokolenie natomiast w ogólności wydaje się być zdegenerowane, ale przytoczę tutaj pewne słowa Orwella, z którymi ciężko się nie zgodzić:

Każde pokolenie wyobraża sobie, że jest inteligentniejsze od poprzedniego i mądrzejsze od tego, które po nim nastąpi.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.498
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Przez tą wygodę wielu nie wie co ze sobą zrobić. Nie chciałabym powrotu do przeszłości, ale wkurzam się jak wiedzę te zastępy tępych frajerów stwarzających sobie wyimaginowane problemy. Czasy bez autorytetów i silnych osobowości potrafiących inspirować innych.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
A co Bogiem Miyu ? Ty te należysz do tych co tworzą sobie problemy. M o j problem to, jak mieć kasę i socjal oraz dobre disco no i pompa.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.552
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Jak mieć socjal, lol, tak sobie bytuj do końca życia, Gonar, ze swoim socjalem i wódką pod ręką.
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.498
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Grenardo napisał(a):
A co Bogiem Miyu ? Ty te należysz do tych co tworzą sobie problemy. M o j problem to, jak mieć kasę i socjal oraz dobre disco no i pompa.
Mój jedyny problem to fakt, że doba ma tylko 24 godziny z innymi sobie radzę. Ty za to pasujesz do drugiej części mojej wypowiedzi, stary chłop z problemami pryszczatego nastolatka.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Podaj przykład takich problemów ? No i czemu pryszczatego, do niedawna Kat był pryszczaty, a na mieście wołali do niego, pan dioda.
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.498
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Przykład takich problemów sam podałeś, lepiej napisz jakie problemy dla mnie wynalazłeś? Pryszczaty nastolatek to tylko uogólnienie dotyczące pewnej grupy społecznej, no chyba, że się poczuwasz...
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.860
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Miyu napisał(a):
Przykład takich problemów sam podałeś, lepiej napisz jakie problemy dla mnie wynalazłeś? Pryszczaty nastolatek to tylko uogólnienie dotyczące pewnej grupy społecznej, no chyba, że się poczuwasz...
Pierwszy problem twój to, że jesteś pyskata. Natomiast drugi to twoja częściowa homofobia. Masz chyba rozszczepiony mózg ale kontrolujesz się jak na razie. Enigmatyczna jesteś. Masz problemy ludźmi ale starasz się akceptować różnice. Wkurza mnie to, że ludzie się zamykają w sobie. Osły i baranki boże.
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.498
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Wcale nie jestem pyskata, tylko mam odwagę wygłosić swoje zdanie bez względu na jakieś przestarzałe konwenanse. Ja i homofobia?! Nie wiem co Ci dało prawo tak o mnie myśleć, ale nawet nie wiesz jak się mylisz.
A mnie wkurza, że ludzie chcą innych analizować, a potem wyciągają złe wnioski oparte na wyimaginowanych przesłankach. Naukowcy...
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.801
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
A mnie wkurza, że ludzie chcą innych analizować, a potem wyciągają złe wnioski oparte na wyimaginowanych przesłankach. Naukowcy...
On nie analizuje i nie wyciąga wniosków tylko wypluwa parę zdań po czym skreśla/kasuje te najmądrzejsze. Szczególną jego właściwością jest zrobienie z latarki zabawki i nakręcenie o tym "video bloga".

Co do społeczeństwa to raczej brakuje zasad moralnych, pewnych tradycji i idzie to w kierunku plastikowego chińskiego produktu - dużo, takie samo i bez jakości.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Dzisiejsze czasy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook