Rok 2001 :: Początki istnienia strony "Dragon Ball Nao" (16 lat temu)

» [Serial] Wiedźmin (2017?)

Strony: 1, 2  następna
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 4.811
Plusy: 64
Nowy film w developmencie.

Potwierdzamy. Rozpoczęliśmy przygotowania do produkcji pełnometrażowego aktorskiego filmu fabularnego „Wiedźmin”, za który odpowiedzialny będzie Tomek Bagiński i ekipa Platige Films - pisze przedstawiciel Platige Image na Facebooku. - Scenariusz powstanie w oparciu o prozę Andrzeja Sapkowskiego. Projekt jest obecnie w fazie developmentu.
http://www.gram.pl/news/2014/08/22/platige-i ... zmin.shtml

Gdyby to miał być film animowany, to bym się ucieszył, a tak obawiam się, że będzie kolejna kicha.

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Shounen: 22.05.2017, 9:13
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Dni na forum: 4.450
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Sporo ludzi widziało Wiedźmina jako serial HBO po sukcesie Gry o Tron. Ja osobiście też bym skłaniał się do czegoś w rodzaju Beowulf'a, bo animacje mamy z gry świetne na światowym poziomie.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Dni na forum: 3.539
Plusy: 26

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami."
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Ale ten trailer to chyba jednak animacja, prawda? (ciężko stwierdzić xD)

Byle tylko jako kompozytora zatrudnili człowieka, który robił podkład w grach (choć jednego). Muzyka to w końcu jeden z ważniejszych elementów "nowego" Wiedźmina.

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz

Ideology evo:
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dobrze, jak to wypali, to może kiedyś anime zrobią

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Dni na forum: 3.915
Plusy: 10
Ja bym nie był taki szczęśliwy na zapas. Nie chodzi o to, że mam żal do Bagińskiego o poprzednią produkcję. Wyszło jak wyszło, przede wszystkim dlatego że takie były i są limity finansowo-organizacyjne polskiej kinematografii. W dodatku trzeba sobie zdać sprawę z tego, że to produkcja niszowa, przeznaczona dla niewielkiego segmentu rynku. To nie ciulowa komedia romantyczna z Karolakiem z drętwymi gagami Jabłczyńskiej o goleniu szpary, by cały naród szturmował kina. Wydaje się więc naturalne, że dla takiej produkcji polski budżet zawsze będzie niski, dni zdjęciowych możliwie mało a kostiumy, dekoracje skromne, scen w terenie otwartym jak na lekarstwo, a takich z drona czy helikoptera w ogóle nie będzie. Jedyny żal jaki mam to o to, że producenci nie zrezygnowali z produkcji, gdyby byli w stanie przewidzieć już na początku jak to się skończy.

Pojawia się informacja, że strona kondominium otrzyma zastrzyk pieniężny z Ameryki, co bez wątpienia świadczy o tym, że od strony animacji, efektów specjalnych, pracy kamer, ilości aktorów i statystów, dekoracji, kostiumów i lokalizacji pojawi się szansa na wykroczenie ponad to co producenci byliby w stanie sami sobie zapewnić. Z drugiej jednak strony trzeba pamiętać, że Amerykanie nie rozumieją co to jest Słowiańszczyzna i jej flow, a klimat filmu przekształcą tak by był możliwie najbardziej atrakcyjny dla światowego grona odbiorców, w tym amerykańskiego. Do tego dochodzi ryzyko, że językiem filmu stanie się angielski i utopiec stanie się drownerem, nazwy geograficzne zostaną przekształcone na modłę zachodnią a sam Geralt ze skurczybyka zmieni się w amerykańskiego Rodney'a. Ja jestem na nie, wolałbym aby ten film zrealizować w ramach Europy wschodniej, jeśli sami nie jesteśmy w stanie. Generalnie najlepiej będzie jak nie powstanie, bo nam wymierzą taki policzek jak w przypadku Bitwy pod Wiedniem.

Obraz
Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dopóki Bagiński będzie reżyserem, to w razie niepowodzenia nie będzie można wszystkiego zrzucać na Amerykanów. My już swojego raz zrobiliśmy

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Nie mówiłem, że całość Amerykanie zrobią źle, ale że w zamian za pieniądze zmienią charakter tej historii i pozbawią unikatowego klimatu, który nam jest akurat bliski tworząc z tego amerykańską hybrydę z polskim reżyserem w tle. Mówiłem przecież, że pieniadze od Amerykanów to szansa to podniesienie jakości technicznej, ale moim zdaniem nie warto ryzykować i lepiej filmu nie robić wcale.

Obraz
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Al Ed Upek napisał(a):
lepiej filmu nie robić wcale
To żadne rozwiązanie. Reżyserem jest osoba blisko związana z grą, wiec liczmy, że tego nie spartaczy.

Może to porównanie nie na miejscu, ale zanim powstała pierwsza część gry, nikt by nie uwierzył, że seria odniesie tak wielki sukces.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 05.11.2015, 23:33
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Też mi się tak wydaje. Robienie filmu to nie to samo co robienie gry, a poza tym możliwości i umiejętności polskich programistów są wyższe niż filmowców, a dodatkowo koszty produkcji gry na ogół są niższe, więc stać nas na konkurencyjność. Polska kinematografia przestała istnieć wraz z nastaniem XXI wieku, a zagrożenie płynące z tego filmu, który ma w 2017 powstać wynika głównie z tego, że zostanie zawłaszczony i przerobiony przez Amerykanów, a nie z tym, że będzie do dupy. To że będie do dupy jeszcze da się przeżyć, najwyżej obejrzymy go raz i wyrzucimy z pamięci tak jak ten z 2001.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Mówisz o konkurencyjności, ale jakoś nie sądzę, żeby w najbliższych latach miały pojawić się u nas kolejne gry, które zawojują świat. Ostatecznie na W3 wydano parokrotnie więcej niż na najdroższe polskie filmy. Jeśli reżyserem będzie Bagiński, a mimo to film zostanie wyczyszczony ze słowiańszczyzny, to coś tu będzie nie tak.

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Raczej na 100% targetem będą dzieciaki, więc nie będzie bluzgów a to już -30 jeżeli chodzi o klimat.

Ideology evo:
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Te, no właśnie. To Ameryka, więc ciekawe, ilu czarnych będzie w obsadzie

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz

Ideology evo:
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Żeby ludzie Zachodu grali słowiańskich kozaków. Co to się porobiło z tym światem.

Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 3.647
Plusy: 25
No Żebrowski to dziś najwyżej Vesemira może zagrać.

Last.fm
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Przecież już obalone, to fake, na imdb każdy może coś dodać, tak jak chociazby Dragon Ball (2017) do którego scenariusz miał napisać Toriyama ; p

Ideology evo:
Obraz
Strony: 1, 2  następna

Forum DB Nao » Różne » Rozrywka, Hobby » Film » [Serial] Wiedźmin (2017?)
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump