Forum Dragon Ball Nao

» [Anime] Dragon Ball Super - nowa seria ocena: 10,00 (głosy: 4)110

Strony:   1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 58, 59, 60  
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.741
Plusy: 5
Posty: 2.022
Ciekawe, czy dobry. Wygląd to w końcu nie wszystko.
Oby żyła jak najdłużej!!!


Tak sobie słuchałem pewnego czegoś i raz kolejny na mnie spłynęło, jak wiele DBS traci na tym, że to Sumitomo skomponował mu tło.

Jest tak, jak wspomniał Shounen, gdyby wykorzystali muzykę Kikuchiego, wielu fanów, którzy negatywnie oceniają nowe Smocze Kule, miałoby zupełnie inne, cieplejsze zdanie.

Ta muzyka chwyta za serce. Nie jest tylko tłem, gdzie trzeba, bierze górę, gdzie ma akompaniować, akompaniuje.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.121
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Shounen napisał(a):
Jutro urodziny Masako Nozawy, z tej okazji co się pojawiło na Twitterze serii:

Obraz
Gratulacje dla tej pani co podkłada głos pod ukochanego dzieciako-mężczyzne wieśniaka

vegeta391 napisał(a):
Ciekawe, czy dobry. Wygląd to w końcu nie wszystko.Tak sobie słuchałem pewnego czegoś i raz kolejny na mnie spłynęło, jak wiele DBS traci na tym, że to Sumitomo skomponował mu tło.

Jest tak, jak wspomniał Shounen, gdyby wykorzystali muzykę Kikuchiego, wielu fanów, którzy negatywnie oceniają nowe Smocze Kule, miałoby zupełnie inne, cieplejsze zdanie.

Ta muzyka chwyta za serce. Nie jest tylko tłem, gdzie trzeba, bierze górę, gdzie ma akompaniować, akompaniuje.
Aw muzyka z mojej gry którą dostałem w 2007 roku, zawsze używam muzyki z filmu 6 kiedy daje mroczne walki

O i nie martw sie, pan Sumimoto już kradnie muzyki, nawet od pana Kenji'ego, więc pewnie zostanie wylany

Ta, ukradł nawet muzykę od ulicy Sezamkowej
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.163
Plusy: 73
Posty: 15.257
Skąd: ふざけた時代
Gdyby kolejny kompozytor okazał się plagiatorem, to chyba będzie koniec DB, więc nie ma się z czego cieszyć.

A tak w ogóle to "zawsze się trochę kopiuje".

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.741
Plusy: 5
Posty: 2.022
Shounen, miałem na studiach taki przedmiot jak literaturoznawstwo, którego jednym z elementów było poruszenie zagadnienia „świadomości zbiorowej”. Fragment dedykowany był powtarzalności przeróżnych zabiegów kultury ludzkiej, m.in. fenomen tego, że nauka odkrywa co i rusz przykłady podobnych lub wręcz identycznych zabiegów dokonanych w odizolowanych społecznościach z różnych stron świata. Jeśli dobrze pamiętam, to omawialiśmy architekturę domostw społeczności zamieszkujących dawniej Amazonię oraz Indie - dwie były kropka w kropkę identyczne, mimo iż ludy, które je tworzyły, nie miałby prawa się ze sobą spotkać. Ergo, tak, zawsze jest trochę „inspiracji”, często nieświadomej.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.121
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
BTW ładny tort dostała pani Masako, chcem tort z Bardockiem na moje kolejne urodziny
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.163
Plusy: 73
Posty: 15.257
Skąd: ふざけた時代
Teraz w serii minęło pół roku, a z tej rozpiski można przypuszczać, że po ożywieniu Freezy z miejsca miną kolejne cztery, czyli tak jak w FnF. Szkoda, bo przydałoby się zobaczyć trenującego Freezę Poza aspektem czysto rozrywkowym dodałoby tej historii trochę powagi.

Mianowicie:
19 odcinek - Freeza w piekle.
20 odcinek - Freeza leci na Ziemię.

Co do tortów, są cukiernie, które robią na zamówienie, z czymkolwiek się chce.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.287
Posty: 402
Tak samo jak z treningiem Vegety. Zamiast tego byl odcinek o psychicznej Chi-chi.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.163
Plusy: 73
Posty: 15.257
Skąd: ふざけた時代
To był odcinek o przyszłości Pan.

Według opisów trening Goku i Vegety jeszcze będzie w odcinkach 18 i 19, był też w filmie. Zresztą nikogo nie dziwi, że oni osiągnęli wyższe poziomy, ale w przypadku Freezy są wątpliwości i biadolenie.

Ale jak się zastanowić, to w DBZ też nie zawsze pokazywali treningi, zwłaszcza w mandze. Przykładowo, jak Goku opanował SSJ2 i SSJ3.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.121
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Shounen napisał(a):
Co do tortów, są cukiernie, które robią na zamówienie, z czymkolwiek się chce.
Wiem, syn mojej siostry dostał żółwia ninja na torcie
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.232
Posty: 497
Szkoda, bo przydałoby się zobaczyć trenującego Freezę
Myślisz, że nie dadzą chociaż minutowej wstawki w którymś z tych dwóch epków?

Dokonali zmian w serii w stosunku do filmu kinowego jak chodzi o wątek z Beerusem. Myślę, że nie będzie treningu w piekle, bo to by było mocno naciągane, a zarazem logiczne tzn. ten drastyczny przypływ mocy, ale jakieś wstawki w tym 20 epku jak to Frieza katuje się z Shisame w przestrzeni kosmicznej mogą się pojawić.

Bardziej się martwię time skipem czy też by miało mu to zająć tak krótką ilość czasu jak w filmie co uważam za MOCNO przesadzone czy może wydłużą ten okres.

Ciekawi mnie co z Vegetą Manga, kinówki jak na razie są zgodne jak chodzi o nowe formy, ale w epku 16 wyraźnie zaznaczał, że SWOJĄ siłą dobrnie do wyższej mocy.

Rytuału nie przeszedł, a miałby mieć boską esencję i płynąca z niej korzyści? Nie kupuję tego.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.163
Plusy: 73
Posty: 15.257
Skąd: ふざけた時代
Tak właśnie myślę, bo to nawet nie będą dwa pełne odcinki. Choć 10-sekundowa scenka pod koniec wydaje się dość realna. Ciekawi mnie też, kiedy mają zamiar wstawić timeskip. W środku odcinka nie bardzo pasuje, czyli przypuszczam, że będzie to pomiędzy 19 i 20.

W kolejnym odcinku będą już Sorbet i Tagoma, więc teoretycznie mogliby już ożywić Freezę - wykrzyczenie życzenia pod koniec odcinka byłoby idealne.

Kenji Harima napisał(a):
Rytuału nie przeszedł, a miałby mieć boską esencję i płynąca z niej korzyści? Nie kupuję tego.
Zdobycie SSJ przez Vegetę też było podejrzane - w końcu legendarny poziom. Albo SSJ3 przez Gotenksa. Widocznie i na boską moc są różne sposoby.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.741
Plusy: 5
Posty: 2.022
Trening Freezera, ciekawe.
Mogliby dać jakiś gag - w stylu „noce Majin Bū są bardzo krótkie”. Tyran udaje się do jakiegoś kosmicznego dōjō, gdzie trenuje przez półgodziny i tyle wystarcza, aby rozwinąć super siłę (jestem zmęczony, stąd takie pierdoły przychodzą mi do głowy).

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.163
Plusy: 73
Posty: 15.257
Skąd: ふざけた時代
Macie jakieś przewidywania co do rozmiaru czy pochodzenia "gigantycznych" Smoczych Kul, które mają się pojawić w Dragon Ball Super? Przesłanki, że są rozmiarów planet, już wcześniej się pojawiały w mandze, a 18 odcinek anime w sumie to kontynuuje, o ile to niszczenie planet przez Champę ma w ogóle związek z poszukiwaniami kul. Nie sądzę, żeby to był rozmiar planet, ale być może jakichś pomniejszych ciał niebieskich.

Ciekawe są przecieki na temat 22 odcinka. Okazuje się, że Tagoma odbył z Freezą ciężki trening, a poza tym stał się jeszcze silniejszy dzięki przejęciu ciała Ginyu - lub coś w tym stylu, bo tłumaczenia nie są zbyt dokładne.

I przypuszczalnie w serii przejmie filmową "rolę" Shisamiego - czyli będzie bliżej tego co w pierwotnym scenariuszu - nie zginie już na początku i będzie walczył na Ziemi.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 05.03.2016, 15:51
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.890
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ciekawostka odnośnie tego newsa:
Pierwsza, azjatycka emisja Dragon Ball Super w 2016

w oryginalnej wiadomości na pewnej stronie widniało coś takiego = Dragon Ball Super (52×30’)

W innym źródle tego nie było więc póki co należy traktować to z przymrużeniem oka. Wygląda to na liczbę odcinków pytanie czy jest to liczba całej serii czy też wykupionych przez Toonami.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.163
Plusy: 73
Posty: 15.257
Skąd: ふざけた時代
Angielska grupa Over8000 zamknięta, podobno dostali zgłoszenie od Toei.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.829
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Dragon Ball Super będzie o czymś innym niż to co jest w filmach?

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.163
Plusy: 73
Posty: 15.257
Skąd: ふざけた時代
Po fabule znanej z filmów będzie nowa historia z akcją szóstym wszechświecie. Wcześniej w tym temacie były różne spoilery na ten temat pochodzące z mangi Toyotaro.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.890
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ale według plotek, to co będzie po tych dwóch kinówkach będzie w trzeciej kinówce

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.163
Plusy: 73
Posty: 15.257
Skąd: ふざけた時代
No bo to logiczne. Jeśli faktycznie tak będzie, to dadzą w ten sposób wybór - jeden obejrzy sobie serię, inny filmy kinowe.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.287
Posty: 402
Katz napisał(a):
Ale według plotek, to co będzie po tych dwóch kinówkach będzie w trzeciej kinówce
Ponoc ten news jest fake, i nie bedzie jak na razie kolejnej kinowki.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 58, 59, 60  

Forum DB Nao » » » [Anime] Dragon Ball Super - nowa seria
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook