Forum Dragon Ball Nao

» Seiyū

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.266
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Znalazłem fajną stronkę poświęconą seiyū, a konkretnie taką, na której można sprawdzić jacy aktorzy pracują jednocześnie przy produkcji A czy B. Ja tam się co prawda nie znam, bardzo mało znam nazwisk i też ciężko mi powiedzieć, że dany aktor podkłada głos w danych produkcjach. Byłem jednak zawsze pewien jednego: Freeza i Kurotsuchi Mayuri to ta sama osoba.

http://avac.aksumka.com/index.php Wpisuje się tytuł, który potem zamienia się na liczbę pod którą tytuł jest podporządkowany w bazie i wyskakuje lista seiyū.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.162
Plusy: 73
Posty: 15.257
Skąd: ふざけた時代
Fajna sprawa, aczkolwiek to nie uwzględnia bardzo epizodycznych ról, gdyby ktoś pytał.

Jak się ogląda dość dużo anime, to zaczyna się rozpoznawać aktorów, ale oni nieraz tak zmieniają barwę głosu, że nadal łatwo się nie spostrzec.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.266
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Też brałem pod uwagę celową zmianę barwy głosu. Ja potrafiłem skojarzyć tylko Nakao (początkowo bez nazwiska) jako osobę odpowiedzialną za Freezę i Mayuriego.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Seiyū
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook