Forum Dragon Ball Nao

» Co Was wkurzało w DB? ocena: 8,50 (głosy: 2)110

Strony: 1, 2, 3  
Zest Greekart Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Zest Greekart
Wiek: 34
Dni na forum: 6.512
Posty: 9
Skąd: USA from LA
Mnie osobiście wpieniało to że zawsze walcząc nikt nie okazywał większego sprytu tylko czasami stał się i głupio patrzył, w turnieju sztuk walk np: ktoś kogoś znokautował to czemu nie wyrzucił go od razu za mate tylko czekał aż sędzia będzie spróbował go wyliczyć przecież to czysta głupota, albo dlaczego nigdy drużyna Z nie wykorzystywała grupowej siły tylko reszta posłusznie patrzyła się jak np: Songo dostaje wciery, nie mówię już nawet o takich sytuacjach gdzie ktoś już może wykończyć przeciwnika i wygrać, ale oczywiście nie zrobi tego tylko będzie z nim dyskutował o pogodzie oczywiście za ten czas już dojdzie do siebie lub ktoś przyjdzie mu na pomoc i rola ofiary bardzo szybko się odwróci.
pensar Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
pensar
Wiek: 38
Dni na forum: 6.514
Posty: 69
ktoś kogoś znokautował to czemu nie wyrzucił go od razu za mate tylko czekał aż sędzia będzie spróbował go wyliczyć
albo dlaczego nigdy drużyna Z nie wykorzystywała grupowej siły tylko reszta posłusznie patrzyła się jak np: Songo dostaje wciery,
Niektórzy posiadają takie coś jak honor

Mnie najbardzieś wpieniały niektóre przesadnie długie walki i mina Kuririna kiedy się czegoś bał. Sam fakt, że w DBZ bał się praktycznie wszystkiego też nie działał na mnie kojąco;p
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Mnie najbardzieś wpieniały niektóre przesadnie długie walki
O tak, a szczegolnie w sadze Friezera. Długi walki i czasami brak sprytu. Tak to wszystko bez skazy moim zdaniem

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Natalia_XX Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Natalia_XX
Dni na forum: 6.513
Posty: 6
Skąd: Polska rlz ;] :P
Hmmm... ja co prawda jeszcze nie obejrzałam wszystkich odcinków, jestem dopiero w trakcie oglądania początków Dragon Ball także jak na razie nic specjalnie mnie nie wkurza (i chyba nic specjalnie powiedzieć na ten temat nie mogę ), chyba że mogę tu wpisać to, jak nienawidzę, gdy na ekranie pojawia się Pilaf wygląd, charakterek i to, że sie zawsze musi się wpie***** w podróż Songa, byleby tylko zdobyć Smocze Kule: za to go nie trawię i tyle ;] ale jak kiedyś DB leciało w telewizji, to uwielbiałam oglądać walkę z Freezerem... a Pilaf to taki fluśśśś hehe xD nie lubie go i mnie wkurza gdy tylko go widze, głupio troche, ale trudno ;]
Zest Greekart Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Zest Greekart
Wiek: 34
Dni na forum: 6.512
Posty: 9
Skąd: USA from LA
chyba że mogę tu wpisać to, jak nienawidzę, gdy na ekranie pojawia się Pilaf wygląd, charakterek i to, że sie zawsze musi się wpie***** w podróż Songa
Taa mnie tak samo wkurza.

Niektórzy posiadają takie coś jak honor
I przyczym są nadwyraz głupi (mowa tu o DB).

Wiesz oni uwielbiali ośmieszać przeciwnika, przez co często przegrywali:P. Jak walczył Songo np. z Freezerem, Cellem to kto miał pomóc??? Vegeta, w 1 przypadku martwy w 2 nie dorównywał mocy. Posiadali oni honor,dumę i pomoc ze strony któregoś z wojowników byłoby dla nich upokorzeniem-pokazaniem słabości.
Jeżeli chodzi o honor to Sayanie może tak, ale chodzi mi raczej o innych wojowników.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Zest Greekart: 01.06.2006, 21:20
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Zest Greekart napisał(a):
Mnie osobiście wpieniało to że zawsze walcząc nikt nie okazywał większego sprytu tylko czasami stał się i głupio patrzył, w turnieju sztuk walk np: ktoś kogoś znokautował to czemu nie wyrzucił go od razu za mate tylko czekał aż sędzia będzie spróbował go wyliczyć przcież to czysta głupota, albo dlaczego nigdy drużyna Z nie wykorzystywała grupowej siły tylko reszta posłusznie patrzyła się jak np: Songo dostaje wciery, nie mówie już nawet o takich sytuacjach gdzie ktoś już może wykończyć przeciwnika i wygrać, ale oczywiśćie nie zrobi tego tylko będzie z nim dyskutował o pogodzie oczywiście za ten czas już dojdzie do siebie lub ktoś przyjdzie mu na pomoc i rola ofiary bardzo szybko się odwróci.
SORKI ŻE NICHCĄCY DAŁEM TEMAT NIE DO TEGO DZIAŁU.
Wiesz oni uwielbiali ośmieszać przeciwnika, przez co często przegrywali:P. Jak walczył Songo np. z Freezerem, Cellem to kto miał pomóc??? Vegeta, w 1 przypadku martwy w 2 nie dorównywał mocy. Posiadali oni honor,dumę i pomoc ze strony któregoś z wojowników byłoby dla nich upokorzeniem-pokazaniem słabości.
Mnie wkurzało troche to, że potem śmierć była jakby taka mało smutna, bo były przecież smocze kule i życzenia. Tak twarz Pilafa doprowadza do szału.
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
sprawe powaznie przemyslalem i stwierdzam po tych jakze intensywnych namyslach ze nic specjalnie mnie nie wkurzalo. Dlugie walki, pilaf, zachowanie wojownikow Z podczas walk - to wszystko mialo swoj niepowtarzalny urok - to co tak wielu denerwowalo - mnie przyciagnelo.
W razie naglego przeblysko dopisze irytujaca mnie sytuacje, pozdrawiam

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
pensar Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
pensar
Wiek: 38
Dni na forum: 6.514
Posty: 69
Jeżeli chodzi o honor to Sayanie może tak, ale chodzi mi raczej o innych wojowników.
No to powodzenia życzę wszystkim nie-sayanom chcącym pomóc, np.: Vegecie. Tu chodzi o honor walczących, a nie obserwatorów.
Nirets Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 61
Skąd: Kame Hause
mnie najbardziej wkurzały pogaduchy podczas walk typu: poczyniłeś wielkie postępy, w końcu [ ort! ] spotkałem godnego przeciwnika po co to komu ? o i jeszcze to samo co Zest Greekarta jakby walczyli jako grupa a nie patrzyli jak jeden sie leje to by szybciej wygrywali
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
taa albo texty "Jestes bardzo zdolny" .....
Albo to, że prawie wszystkie walki zależały od Goku (no poza kilkoma). To on wszystkich ratował itp. itd.
Lub niektóre nudne gadki, takie jaky przerywniki w walce np
-"Czujecie ta moc...?"
-"noo..."
-"jest Ogromna!"
-"To na pewno Songo"
-"Masz racje"
.... No comments

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Ty dawniej Fable nie odpuscisz se? i tak cie zbanuja... predzej czy pozniej A mnie to strasznie denerwuje yamcha i tao pie pe nie wiem nawet czemu i czasami teksty chi-chi
A najbardziej to seria gt
I nto ze zamiast sie napieprzac stoja przez odcinek i gadaja

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Mnie Seria Gt wkurzala. Co Oni Z Vegeta Zrobili ?;/
I nto ze zamiast sie napieprzac stoja przez odcinek i gadaja
Dokladnie . Lub Pamietam Odcinek Co Vegeta Darl sie przez caly czas .. i na tym odcinek Polegal.. <lol2>

pulkarecordzz.phorum.pl
kuba1992 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
kuba1992
Wiek: 32
Dni na forum: 6.530
Posty: 6
Skąd: DzIaŁkI CiTy
Mnie tam nic nie wkurzało w DB. Jest wyrąbane
Marcin991 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Marcin991
Wiek: 32
Dni na forum: 6.482
Posty: 38
mnie najbardziej wkorzalo wszystko zwiozane z pilafem (poczotek db i gt)
Adimo
Ziemianin
Ziemianin
Adimo
Dni na forum: 6.487
Posty: 4
Mnie w GT wkurzało to że Sono był dzieckiem i jak Gogeta walczył z li-shenronem to ciągle sie wygłupiał zamiast sie ciulać
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Jest kilka rzeczy które mnie wpieniły:

- Bulma w 1 odcinku DB miała takie wykrzywione na duł oczy i zakrywała buzie.
-6 odcinek jak yamsza zobaczył bulme goła zaczeło mu coś z nosa kapac
-czemu jak demony sie transformuja do nikt nie puści w nich kamehameha lub innej energi
-wiele innych

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Oti Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Oti
Wiek: 32
Dni na forum: 6.479
Posty: 13
Skąd: Częstochowa
mnie nie wqrzylo nic oprocz tego ze Vegeta sie przechwalal ze jest ten tego taki sraki figo fago i w ogóle [ ort! ] promadafaka a czesto dostawal w pysk bo zamiast atakowac w odpowiednim momencie to stwierdzal jak np z Komorczakiem ze moze spokojnie zaabsorbowac C17 bo i tak wygra no ale to w sumie glowna cecha tej postaci taka pych/ha ;]
kovussj2 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
kovussj2
Wiek: 35
Dni na forum: 6.467
Posty: 18
najbardziej i zarazem jesyny wkurzający motyw to "pięć minut" Friezy... KOSZMAR... ale to nie wina Akiry w mandze ta walka trwała naprawdę pięć minut...
yucarrie Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
yucarrie
Wiek: 34
Dni na forum: 6.444
Posty: 18
Skąd: K-ce
Ja nie lubię całej serii gt - naciagana, jakas taka już nie ta. Irytuje mnie Pam - czy to jest tak że im więcej do krwii sayańskiej domiesza się ziemskiej, osoba ta jest silniejsza? Troche to bez sensu, ale Gohan okazał się w walce z Cellem silniejszy od ojca a był jeszcze dzieckiem, Goten i Trunks juz jako małe dzieci stali się ssj, Pam bardzo silna chyba od urodzenia... dla mnie dziwne.
No i jeszcze nie lubię sagi buu. W sumie wychodzi na to że nie lubię chyba połowy całej historii:P Ale moim zdaniem po sadze Cella to się już zaczyna robić jałowe...
gokulssj
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.441
Posty: 3
W dragon ballu wkurza mnie :
Chi-Chi
To że przeciwnicy gadają pół odcinka przed walką
Odzywki które [ ort! ] się ciągle powtarzają:co za przemiana itp.

I TO CHYBA WSZYSTKO
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Co Was wkurzało w DB?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook