Forum Dragon Ball Nao

» "Przyjaźń" Freezy z Cellem

Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.735
Plusy: 15
Posty: 4.257
Skąd: 絶望の海の底から
Zarowno w DBZ, jak i DBGT mamy okazje zaobserowowac krotkie fragmenty z wspolpracy glownych antagonistow serii, podczas ich pobytu w piekle. Ich tzw "przyjazn" trudno nazwac serdeczna, ale zdaje sie ich laczyc wspolny wrog i zblizony swiat wartosci. A wy jak oceniacie ich relacje?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.174
Plusy: 73
Posty: 15.266
Skąd: ふざけた時代
Dla mnie to zawsze było naciągane jak większość fillerów. Cell nie żywił konkretnie do Goku jakiejś szczególnej urazy, poza tym był od Freezy wielokrotnie silniejszy, więc nie byłby to dla mnie niego żaden sensowny "wspólnik".

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.588
Posty: 677
Dziwna i bezsensowna bo po co Cellowi miałby się pałętać taki robak pod nogami jak Frieza
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.753
Plusy: 6
Posty: 2.027
Wydaje mi się, że relacja podobna do Frosta i Freezera czy Myū i Gero. Chwilowo zawarty sojusz ma przynieść doraźne korzyści, a w ostatecznym rozrachunku na pewno jeden pozbyłby się drugiego, gdy tylko by ów outlived his usefulness. Ciekawe – chociaż oczywiście w krzywym zwierciadle – tę relację przedstawiają typy z TeamFourStaru w swojej serii HFIL.

.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » "Przyjaźń" Freezy z Cellem
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook